Модни консултации 40

  • 56 034
  • 752
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 024
Капчица, аз не видях якето, но не мисля, че 2-3 см. личат толкова, за да рискуваш с преправяне. Все пак под него можеш да сложиш пуловер или по-обемна блуза и тогава ще си благодарна за този аванс.
Дължината също не е проблем, според мен. Ако се харесваш с него, изобщо не се тревожи за някакви измислени стандарти.

Много е хубава зелената пола. С тениска с щампа, с блуза в райе или с леопардов десен също ще стои добре.

Последна редакция: вт, 06 авг 2019, 08:17 от Kalitea

# 631
  • Мнения: 4 783
Тези кецове ги има в Адидас/Кюстендил.Цената им е към 90 лв.Simple Smile
Лелелелелеле 😨 сега как да ги взема от там ....

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Звъниш,питаш за твоя номер и после говориш с Еконт да ти ги купят, и доставят срещу процент от цената на покупката.Аз така правя и няма проблем.

Последна редакция: вт, 06 авг 2019, 09:51 от Nina_Z

# 633
  • Мнения: 4 783
Да,така ще направя ,Владив може ли да ми кажеш къде се намира този магазин за да се ориентирам за адреса (познавам много добре града,майка е от там и аз съм живяла няколко години 😀)

# 634
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Когато говориш с магазина за маратонките,кажи им,че Еконт ще ги купи от тях и ги питай дали ще има проблем ако не ти станат или харесат,да им ги върнеш обратно.Гледай да се застраховаш,защото ако нямат практика с такива продажби,да не се направят на луди после.

# 635
  • Мнения: 431
Момичета, дайте предложения за съчетание на топ или риза към тази пола
Мисля да съм с телесни сандали с лек ток, отвикнала съм на висок, и се чудя цветово с какво да я съчетая 💋😊

# 636
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 556
Синьо (не знам точното наименование), слонова кост, шарено в летни цветове.

# 637
  • Мнения: 3 096
И аз с въпрос за съчетание... Тази рокля с какви обувки би си подхождала? Стилово и цветово?
Скрит текст:


Сякаш я виждам със светли сандали, екрю или бели, но какъв модел?

Последна редакция: вт, 06 авг 2019, 20:33 от Dark_Chocolate

# 638
  • Мнения: 823
Да,така ще направя ,Владив може ли да ми кажеш къде се намира този магазин за да се ориентирам за адреса (познавам много добре града,майка е от там и аз съм живяла няколко години 😀)
Здрасти ! Магазина на Адидас е на главната (цар Освободител).Ако трябва мога да съдействам и аз Simple Smile

# 639
  • Мнения: 4 783
Много мило ♥️ами ,ако имаш път от там ,може да ги цъкнеш и да питаш за 39 номер и да ги предупредиш ,че ще пратя еконта за тях .Ще черпя ,като дойда в града -майка 😍

# 640
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Не,трябва ти точен адрес на магазина,телефон и п.к.на града.Отиваш в Еконт,а може и по телефона,даваш им инфото,плащаш маратонките на място или им превеждаш сумата с карта ако не ти се ходи до офиса им (предварително питай продавачката за точна цена на артикула)После те ти ги доставят като те таксуват със стандартната цена на доставка+малък процент от стойността на покупката.
Когато ползвам тази услуга,често ми се е случвало да поръчвам няколко броя от един и същ артикул,защото не съм била сигурна за цвят или размер примерно.Щом пристигнат нещата,избирам,пробвам,задържам тези,които са ми харесали,а останалите ги връщам.
За мен,този вариант на пазаруване е много удобен.
Успех ти пожелавам!

Последна редакция: чт, 08 авг 2019, 10:20 от Nina_Z

# 641
  • Мнения: 23
Дайте ми съвет. Мерих две кожени якета. Кое да избера... едното е 56см дълго а другото 61см. По дългото или по късото.

# 642
  • Мнения: 5 458
Ти нали късо търсеше, вземи късото.

# 643
  • Мнения: 721
Я моля, кажете на оранжево-червени сандали какъв цвят лак би бил най-подходящ,  за да изглежда крака елегантно... Flowers Hibiscus

# 644
  • Мнения: 5 782
Я моля, кажете на оранжево-червени сандали какъв цвят лак би бил най-подходящ,  за да изглежда крака елегантно... Flowers Hibiscus
Френски педикюр или бежово златисто!

Общи условия

Активация на акаунт