Модни консултации 40

  • 55 932
  • 752
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 24 467

Предната част има точно танкини ефект и с този набор би прикрила и коремче.
Не бих казала, че е много скъп, при положение, че има и вградени чашки.

# 376
  • Мнения: 2 299
Такива модели бански с набор на корема има доста модели в раздела "бански за бременни"1, 2, 3
Преди  години, когато ходех на плуване след раждането на сина ми носех такъв, нищо че бях родила вече Simple Smile. Удобни са. Скоро взех такъв тип за майка ми, която е  слаба, но си има малко коремче и трудно си намира подходящ модел, който да ѝ е по мярка навсякъде.
Deathcrush, харесва ми модела на който си се спряла.

# 377
  • Мнения: 5
Имам едно кожено яке, което е с дължина отпред 60см. Това не е ли твърде дълго? Дали да не го скъся? Има едно прехлупване отпред и не е с ревери и някак и като е с тази дължина изглежда особено отпред. Моля за съвет.

# 378
  • София
  • Мнения: 1 358
Върнах полата. Аз мога да шия, но го правя рядко и като я трипосах не ми хареса как стои, коприната ме описва. Дори днес в един мол намерих моят номер и пак диференциала ми изглеждаше огромен. А съм размер С-М.

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 10:03 от stefina

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Жалко.Коприната е прекрасна материя,плисетата обаче придават обем,да.

# 380
  • Мнения: 2 439
Жалко и от мен, вече си я представях с едни такива

# 381
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Ееее...goddess,абсолютно в десетката е пак,предложението ти.На друга пола ще трябва да ги тъкмим тези красоти.Казвай бързо каква марка са Simple Smile

# 382
  • Мнения: 2 439
Ееее...goddess,абсолютно в десетката е пак,предложението ти.На друга пола ще трябва да ги тъкмим тези красоти.Казвай бързо каква марка са Simple Smile
Хахха, Trippen, модел Fence, https://en.trippen.com/products/fence-f
 съвършено удобни, леки и шантави обувки правят. В топ 5 са ми Heart Eyes
Не съм фен само на MOMA, имам си и други болежки.

# 383
  • Мнения: 24 467
Върнах полата. Аз мога да шия, но го правя рядко и като я трипосах не ми хареса как стои, коприната ме описва. Дори днес в един мол намерих моят номер и пак диференциална ми изглеждаше огромен. А съм размер С-М.

Плисирана до около коляното ли беше, като модел или бъркам?
Размерът, като такъв, няма особено значение. Важно е съотношението с височината.
Пола богато разкроена и/или плисирана, която не е дълга, си разширява винаги. Аз такава не бих си купила никога. Не съм виждала до сега на някого да му стои добре на живо, освен ако е много слаба жена с много дълги крака. /Нищо, че човек често си се приема сам - това не значи, че изглежда добре/. И пак плисето трябва да е залегнато добре, за да не разширява прекалено.
 

# 384
  • София
  • Мнения: 1 358
Не са проблем плисетата, а нежността на коприната, няма подплата и залепна на всяка моя извивка. Пробвах в други магазини такива поли от по- плътни материи  и ми стоят чудесно, но не ми харесват на разцветка. Но спокойно ще взема нова-в търсене съм./goddess-интересни обувчици, но цената е уау за мен:) /
Judy-полата беше дълга под прасеца.

# 385
  • Мнения: 24 467
За дълга пола плисетата са по-подходящи.
Иначе ми е странно това, че е дълга лятна копринена пола, а няма подплата. Много странно.
Добре де, ако тази пола ти харесва като вид и десен, можеш да си сложиш една фина подплата, това е най-лесното нещо. Но ще имаш дреха, която ти харесва. Освен това сама можеш да си избереш вида и дължината на подплатата. Има чудесни - и готови, и като плат.
Преди време си купих една разкошна копринена пъстра пола с плохи, но с гадна полиестерна плътна и твърда подплата. Просто махнах долната част и я смених с една ефирна подплатка и полата си стана бонбон.

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 15:19 от Judy

# 386
  • Мнения: 39 439
И аз щях да предложа подплата.

# 387
  • Мнения: 5
Днес ми пристигна една поръчка от сайт. Едно яке от много мека и хубава агнешка напа. Според вас да го задържа или върна. Какво мислите дали стои добре?

http://prikachi.com/images/443/9608443Q.jpg

http://prikachi.com/images/444/9608444d.jpg

# 388
  • Мнения: 31 240
Не ти ли е голямо?

# 389
  • София
  • Мнения: 1 358

pepi111p-страхотно е якето, стои ти като излято. Каква ценичка е?

Общи условия

Активация на акаунт