Кауфланд - тема 36

  • 47 051
  • 719
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 36 484
На мен ми допадат бонбоните. Не са луксозни и не са шоколад, но са приятни. Съмнявам се да са какаов отпадъчен продукт, по-скоро нуга с различни видове аромати (има с портокал, ванилия, ром).
Аз харесвам и други сладки неща, не само шоколад Simple Smile

# 241
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Бонбони Черноморец - жълта кутия  на шоколадова фабрика Победа Бургас  -  уникални са!

# 242
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Някой знае ли колко бонбона има в тази бонбониера? Благодаря! Simple Smile



Бонбоните са с различен вкус и много като бройка. Според мен най-малко 30 бр. са. Не всички вкусове ми харесват от тях, но пък стават за почерпка. Все пак всеки си има различен вкус.

# 243
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Петя  Кагаяма -   да ги наречем така - евтино какао.  
Нямат абсолютно нищо близко до шоколадови бонбони!

Така съгласна ли си?

Да ги наречем  Дачията на "бонбониерите".  

# 244
  • Мнения: 10 210
Много ми се усладиха, но какво съдържат - не беше удобно да чета кутията, когато ме черпиха. В магазина все забравям за тях, за да ги проверя.

# 245
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Остъргали са тавата на сладкарите и вместо да изхвърлят отпадъка са сътворили тези "бонбони".

# 246
  • Мнения: 14 786
И аз ги харесвам,вземали сме,не са никак лоши.
Черноморец са ми любими,както и Простор,не знам дали ги има още. 🤣
Но все пак не стават за почерпка.

# 247
  • Мнения: 25 739
Черноморец са по добре от горепоказаните.

# 248
  • Мнения: 54 420
И аз ги харесвам,вземали сме,не са никак лоши.
Черноморец са ми любими,както и Простор,не знам дали ги има още. 🤣
Но все пак не стават за почерпка.

Това е проблемът.
Не са лоши бонбоните, Лидл и други вериги имат подобни, с друго име.
Има хубави пълнежи и като цяло са удобни и по-представителни от Черноморец за почерпка.

# 249
  • Мнения: 7 279
Да ги наречем  Дачията на "бонбониерите".  
Почувствах се лично засегната Wink.  Когато преди 10 години си купихме от магазина току-що появилата се Дачия/Сандеро ни спираха по пътищата и дори полицаи да ни питат каква е тази кола /джип....
Доволни сме си от превоза, моля!
А бонбоните са точно 40-преди време бяха почти хит за почерпка.
Брадли, и днес няма "Здравец" при нас.

# 250
  • Мнения: 36 484
Петя  Кагаяма -   да ги наречем така - евтино какао.  
Нямат абсолютно нищо близко до шоколадови бонбони!

Така съгласна ли си?

Да ги наречем  Дачията на "бонбониерите".  
Те въобще не са с какао - имам предвид пълнежите. Има жълти, бели, розови. Това е просто някакъв вид крем, но няма нищо общо с шоколада. Но ако става дума само за обвивката, тогава - да Simple Smile

# 251
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Ето, четете за бонбоните. И на мен не ми харесват, лидълските също. Тези в Билла са по-хубави. Надолу има снимка със състава им и на български език.

# 252
  • Мнения: 36 484
И в Метро ги има - за мен разликите са съвсем малки, почти не ги забелязвам. В кутията на една от веригите има един бял бонбон, който е яркорозов от вътре. Това е едно от малкото неща, които са различни (освен името и кутиите).

П.п. тая рускиня сигурно щеше да даде 1 звезда и на Черноморец. Но това са бонбони с фъстъчен крем, а не шоколадови... А и бонбоните, които е снимала са грозни, сигурно са стари.

# 253
  • Мнения: 1 700
Тези бонбони са като някаква реплика на бонбоните "Грация" отпреди години. Към днешната дата тези на "Билла" са ми най-вкусни. Другите подобни имат вкус на талашит. За почерпка стават.

# 254
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Абе, няма да са малки разликите, щото в Метро не струват 4 лв. кутията.

Общи условия

Активация на акаунт