Кауфланд - тема 36

  • 47 144
  • 719
  •   1
Отговори
# 615
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 862
Честно казано не купувам патладжани, но ако довечера отида до Кауфланд ще погледна и ще споделя. Simple Smile

# 616
  • Бургас
  • Мнения: 361
Аз пък 2 седмици подред търся Доместос и не мога да намеря.Мисля че беше близо до касите.
За Кауфланд в Изгрев гр.Бургас става въпрос .

# 617
  • Мнения: 10 356
Авокадо правя на гуакамоле, пастет за мазане в/у филийки само добавен сок лимон, зехтин, черен пипер и евентуално лук/чесън или пък панирано и след това запечено (не пържено). Варианти много, освен директната му консумация.

# 618
  • Мнения: 2 571
Аз пък 2 седмици подред търся Доместос и не мога да намеря.Мисля че беше близо до касите.
За Кауфланд в Изгрев гр.Бургас става въпрос .


Точно преди касите в ляво . Simple Smile

# 619
  • Мнения: 24 577
Някой има ли впечатления от охладителя, който предлагат тази седмица за 60 лв?
Или да знаете каква е политиката за връщане на стока т.е ако се окаже, че не си доволен до колко дни можеш да върнеш уред?

# 620
  • Мнения: 17 643
аз като връщах фритюрник нещо от сорта на три месеца ми казаха

# 621
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 023
"Без да дискутираме, ще заменим артикула или ще Ви върнем парите срещу представяне на касова бележка. Замяната на електроуреди се извършва в срок до 3 месеца от закупуването им. Търговската гаранция за тях е 3 години."

# 622
  • Мнения: 24 577
Благодаря ви много!

# 623
  • Мнения: 734
Здравейте, скумрията дали е хубава?

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 1 440
Здравейте.Вчера купих риба не скумрия и на витрината и на опаковката пишеше изчистена без глава.Късно снощи реших да я опека да ми е готова направо за ядене днес.Сега се оказа че съм я опекла с вътрешностите.Според вас  би ли могла да се яде ?

# 625
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 862
Явно под изчистена без глава значи, че е без глава.
Честно казано не знам как се яде риба, опечена с вътрешностите.

# 626
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 342
под изчистена, без глава се разбира изчистена от вътрешностите риба и с резната глава.

# 627
  • Мнения: 19 043
доматите не струват, на вид са хубави, но нямат вкус, кой знае от кой турски хамбар са ги докарали...

краставиците 2,99 както и навсякъде в момента,...и това в началото на юли..

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 1 440
И аз си мислех така, но сега вече ще внимавам много .Поне кварталните котки ще са доволни.

# 629
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 862
Сладолед Denny ни хареса.

Общи условия

Активация на акаунт