Кауфланд - тема 36

  • 47 110
  • 719
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 19 024
И аз взех с карамел, хубав е
Шоколадовият преди не ми хареса

# 631
  • Мнения: 3 992
Може да се яде но ще горчи рибата..

# 632
  • Мнения: 1 826
Здравейте, скумрията дали е хубава?
Вчера купих -при нас беше опакована в тарелки по  три .Но като не я бях отворила, не знаех каква е .Хареса ми,изчистена и без глава.Изпекох я и си хапнахме доволно.Първо помислих ,че не е прясна,защото стоеше черната ципа,но я измих и изчистих.
Доволна съм и от скарата ,която сега е на промоция,както я взех, два дена все на нея пека-тиквички вчера,а днес рибата  и става бързо .Лесно се почиства.

# 633
  • Мнения: 1 810
Ето защо из целия квартал мирише на риба...

# 634
  • Мнения: 9 451
доматите не струват, на вид са хубави, но нямат вкус, кой знае от кой турски хамбар са ги докарали...

краставиците 2,99 както и навсякъде в момента,...и това в началото на юли..

Малко извън темата за Кауфланд, при нас в Ловеч доматите са 1, 49 лв., а краставиците 1, 69 лв.

# 635
  • Мнения: 19 024
краставиците и тука бяха тръгнали под 2 лв и от няколко дни ги вдигнаха в няколко големи вериги, от които пазарувам...

# 636
  • Мнения: 7 291
Много съм далеч от К. , но си ви следя...говорите за краставици и домати-
Скрит текст:
мин.седмица (вторник) :розов домат от 1.20 до 2.00 лв.; краставици-1.20-1.80.Днес: доматите-1.80-2.60; краставиците-1.80-2.30
Селски пазар на едно и също място, в един и същи ден.

# 637
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Ще си позволя да ви дам непоискан съвет. Именно главата на рибата показва дали е прясна или замразявана няколко пъти.  Купувайте само цяла риба или охладена, филитирана пред вас. Т.н.бяла риба и Пангасиус са с ниско качество и уловена в замърсени води . Избягвайте и морски п -ти на фирми, пакетирани в Б-я, извън морските райони. Месото става токсично, ако не е бързо охладено, преработено и съхранено. Тази деликатна храна купувайте от специализирани магазини.

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 17:54 от Viviana91

# 638
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Какво е парангалус, за първи път го чувам. Да не е пангасиус?

# 639
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Да, различни са. А съдържанието на "висококачествена"  мерлуза не отговаря на етикета.

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 18:11 от Viviana91

# 640
  • Мнения: 11 391
Ариана или Леденика кенче е хубава?

# 641
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ариана е възможно най-леката и с минимален горчив вкус.
Леденика е доста по горчива.  Да не кажа сред най-горчивите.

На Ариана някои и викат шофьорска бира...на едър мъж  до 1 литър Ариана въобще не му се отразява.

# 642
  • Мнения: 24 441
Ариана е най-гадната бира, която съм опитвала. Преди поне 15 г, не вярвам да са я подобрили

# 643
  • Русе
  • Мнения: 7 071
Ариана е най-гадната бира, която съм опитвала. Преди поне 15 г, не вярвам да са я подобрили
Не пия бира, не разбирам от бира, но ММ друго ни пие. Преди години не харесваше Ариана, но може би от 2 години друга масова българска бира не признава и в нас се купува само Ариана. Опитвала съм и наистина не е горчива.

# 644
  • Мнения: 10 238
Ok си е Ариана, освен това не съдържа царевица, за разлика от някои други бири, в които напоследък прибавят и това. Вижте съдържанието им на етикетите.

Общи условия

Активация на акаунт