Алергия към метали

  • 4 721
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Боди също не става за лятото,2 ката дрехи са много,а и понякога разхождам дребната само по горнище на бански (не по улиците,де Wink ).

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз също съм алергична към метали. Само към златото не съм. Mr. Green
Това с колана ми е голям проблем. Миналата година за морето бях със страшна алергия на корема от катарамата- беше ме срам да се съблека. Като е по- хладно слагам бодита или ефирни потничета. През останалото време гледам да нося дрехи, на които не ми се налага да слагам колан. Sad

# 17
  • Мнения: 8 505
Обикновено и на мен не ми се налага често да нося колани.Но през последните месец-два нещо не успявам да си задържа килограмите както трябва и почти всички панталони ми падат (буквално) ако съм без.

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Обикновено и на мен не ми се налага често да нося колани.Но през последните месец-два нещо не успявам да си задържа килограмите както трябва и почти всички панталони ми падат (буквално) ако съм без.

Охх, да ти завиди човек. Искам и на мен да ми се наложи да нося колани. Crazy На мен пък последните месеци, панталоните ми стават и без колани. #Silly Познайте защо? Mr. Green

# 19
  • Мнения: 212
Обикновено се мажа на корема(там,където катарамата обикновено осъществява допир)с рол-она,който ползвам.Ефектът е впечатляващ,защото реакцията е от контакта с влажна кожа.Гледам обаче да си купувам продукти,които не оставят бели следи по дрехите.

# 20
  • Мнения: 8 505
Ще го пробвам това с рол-он-а още днес Peace

# 21
  • Мнения: 645
Имам същия проблем, ама моя е алергия от всичко което не е плат дори и гердани не мога да нося. Последната идея която ми хрумна беше да увия токата с дебели цветни конци. Стана! Хем е и интересно, ако се подберат добре цветовете. Peace

# 22
  • Мнения: 1 080
Вземи си тиранти  Peace Party Grinning

# 23
  • Мнения: 8 505

 Joy
Току-виж съм вкарала нов стил-спортно-тирантен Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 080
Па що не  Wink хехех
аз съм голям фен на тирантите, номер едно са!!!! Grinning

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Имам същия проблем, ама моя е алергия от всичко което не е плат дори и гердани не мога да нося. Последната идея която ми хрумна беше да увия токата с дебели цветни конци. Стана! Хем е и интересно, ако се подберат добре цветовете. Peace

Да, това е много добра идея, но не е всеки колан. Мога да пробвам на по- спортните ми.

# 26
Па що не  Wink хехех
аз съм голям фен на тирантите, номер едно са!!!! Grinning

Не казвам че са лоши,но никак не се връзват на спортни панталони Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 080
Зависи от панталоните  Peace спортни панталони много широко понятие,a и има различни тиранти -
..........


виж тази мацка даже е с гащиризон(и гащиризони обожавам)

тази е с дънки

# 28
  • Мнения: 8 505
За ето такива спортни панталони:

Поне на мен не ми се връзват с тиранти.

# 29
  • Мнения: 8 505
Иначе да докладвам-опитах с рол-он-тц,същата работа Confused
Обаче един приятел хвърли малко светлина в тунела-бил видял същият тип колани,но с пластмасова катарама... и само за по 3-4лв!Обеща да ме води тези дни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт