Женени от пръв поглед - след финала на II сезон - тема 14

  • 74 081
  • 1 099
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Ами той покрива всички нормативи за политик, да не ги изброявам... Отличен екземпляр за целта! 😠

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Ами той покрива всички нормативи за политик, да не ги изброявам... Отличен екземпляр за целта! 😠
Много точно казано, последните 30 г. го доказват! Няма да се учудя, ако се кандидатира и бъде избран.... Тогава и 60 години няма да ни стигнат да се оправим.

Последна редакция: пт, 06 сеп 2019, 11:10 от Iseto6

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Браво на Таня)) Жена с характер и дух, възхищавам и се.
Признавам, че по едно време се бях отчаяла дали ще намери сили да го разкара този, ама..тя явно търпи до последно и после реже тотално))
А какво стана с тоз фазомер? Разбирам, че са се развели, но не разбирам защо тогава разводът на Василена и Форо се бави (те първи приключиха) Дали пък да не е имало някакви спънки или драми при тях. Не е логично Таня, Ивана да са се развели, а Василена още да не е.
Сега остава и Юла да е омъжена още и направо ще ожаля Мишо.

И Мишо още е женен, разводът предстои тези дни Relaxed

# 723
  • Мнения: X
Олеле...! Dizzy Face Жив да го ожали човек! А жена му по мегданите с друг мъж се прави на велика Laughing
Смърфи, поздрави и него и скоро да ни зарадваш, че е щастливо разведен! Това е повод за сериозна почерпка и в неговия случай.

# 724
  • Мнения: 2 135
С тези действителни бракове големи каши могат да се забъркат. Човек да не може и една кола да си купи. А представям си на Мишо жената, не помня как се казваше да роди преди да минат 300 дни от развода им.

# 725
  • Мнения: 2 701
С тези действителни бракове големи каши могат да се забъркат. Човек да не може и една кола да си купи. А представям си на Мишо жената, не помня как се казваше да роди преди да минат 300 дни от развода им.
и то близнаци

# 726
  • Мнения: 5 386
Светлана Кирова от 1 сезон се жени днес за 35год.полицай от Перник - статия в нета, аз не съм сред поканените Bowtie Joy тъй че, не зная дали е вярно.

# 727
  • Мнения: X
Поне е хубавец полицая.

# 728
  • Мнения: 1 673
Много се радвам за Таня. Добър ход. Пътувай, откривай, работи - все добри избори. Успех!

# 729
  • Мнения: 15 538
Някой може ли да качи снимка на Светлана и новия й съпруг?
Много щастие им желая. Аз много я харесвах. Дано този път й се получат нещата. Макар, че пише, че са заедно от 6 месеца само, та ми се вижда малко прибързано, но пък щом се обичат, защо не Simple Smile

# 730
  • Мнения: X
Хубави са двамата! Да са щастливи! Flowers Four Leaf Clover
Скрит текст:



# 731
  • Мнения: 2 452
И аз щях да пиша за Светлана. Имаме общи познати във фейса и видях снимки от сватбата. Така че е истина

# 732
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Български полицай с брада?
Или е на високо ниво -  НСБОП - НСО?   
....ама и те са задължително гладко избръснати!

# 733
  • Мнения: 11 566
Криминалистите не са.

# 734
  • Мнения: 36 482
Ето и профила му: https://www.facebook.com/radoslav.a.todorov?eid=ARCAgOA19CAuUq3s … e=100000081892708

Браво - намерила си е симпатичен партньор. Дано им потръгне! Simple Smile

Не съм следила новините за нея и ми изглежда много променена външно. Едва я познах.

Общи условия

Активация на акаунт