Женени от пръв поглед - след финала на II сезон - тема 14

  • 74 096
  • 1 099
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 4 746
Точно Игри на съдбата!

# 946
  • Мнения: 553
Свят за двама се казваше предаването на Шани, преди двадесетина години беше. Помня  един момък от моя град като участваше, три жени зад паравана му сложили да си избира, а реално си имаше приятелка тогава. Няма шанс в такива предавания човек да си намери половинката.

# 947
  • Мнения: 6 587
А може участието му в предаването да е било опит да се отърве от приятелката 😉

# 948
  • Мнения: 10 374
По-скоро е искал да си направи реклама и може би да привлече определена жена (но не и тия от предаването)

# 949
  • Мнения: 4 746
Игри на съдбата е 💯, на мен ми се въртеше Страсти на съдбата, но когато Лале каза Игри на съдбата и веднага си ми изплува.
Даже се порових. Има го във вбокса.

# 950
  • Мнения: 1 530
Преди Шани имаше друг водещ ми се струва и беше всеки път различно глупаво според участниците Simple Smile
Но беше забавно в началото, после беше да мине времето ми, не влагаха емоция, нямаше как да се развие предаването. Но пък беше по- добре от "Адрес 4000" май се казваше Simple Smile
Какво спомени идват само в тези години, после Наталия Симеонова поде с нейното предаване, пак се въртеше около любов.
Но такова като този сезон трудно може да се повтори, това е крахът за половината специалисти вътре Simple Smile
Трудно ще стане истинско предаване за любовта, защото тук сме още много затворени спрямо елементарни отношения, пък изграждане на близост и интимност, нз как би станало, то е цяло табу туй. Виж за маса, както показаха при Мерал и забравих й името, или скандали още без да са си запомнили имената, като при Василена и забравих му името, винаги ще се открият светкавично такива люде.

# 951
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Искам трети сезон на "Женени от пръв поглед" да събере заедно следните двойки:
Милена Каменова и Никифор Гергов (тя сякаш и без това си го беше харесала във 2-ри сезон)
Албена Гергова и Стоян Кузманов
Ева Кулева и котарак по избор
 Гледаемостта ще е гарантирана! Innocent

# 952
  • Мнения: 15 553
В интерес на истината предаването "Море от любов" на Наталия Симеонова не беше хич лошо в началото. После стана тъпо, като започнаха всякакви баби, тетки и стринки да висят в студиото и да се обясняват на внучета, племенници и т.н.
Между другото в едно от предаванията едно момиченце покани сестра си, за да й благодари, че се грижи за нея, тъй като нямат нито майка, нито бащи /бяха от различни бащи/. Ганка се казваше - беше на 14 години и страдаше от бъбречна недостатъчност. Като го изгледахме, с едни приятелки решихме да организираме концерт и да съберем средства за трансплантацията на малката. Свързахме се с предаването, ходихме до клиниката по хемодиализа и им взехме адреса. Отидохме в тях, казахме им за концерта. Беше много емоционално. Събрахме няколко хиляди лева /не помня точно колко бяха/, но той и концерта беше в малка зала де. Но пак помогнахме, с каквото можахме. Като мина трансплантацията голямата сестра /Николета/ ни изпрати благорадствена картичка от Русия. Беше ни кръстила "Вяра, Надежда и Любов"

# 953
  • Мнения: 1 530
В интерес на истината предаването "Море от любов" на Наталия Симеонова не беше хич лошо в началото. После стана тъпо, като започнаха всякакви баби, тетки и стринки да висят в студиото и да се обясняват на внучета, племенници и т.н.
Между другото в едно от предаванията едно момиченце покани сестра си, за да й благодари, че се грижи за нея, тъй като нямат нито майка, нито бащи /бяха от различни бащи/. Ганка се казваше - беше на 14 години и страдаше от бъбречна недостатъчност. Като го изгледахме, с едни приятелки решихме да организираме концерт и да съберем средства за трансплантацията на малката. Свързахме се с предаването, ходихме до клиниката по хемодиализа и им взехме адреса. Отидохме в тях, казахме им за концерта. Беше много емоционално. Събрахме няколко хиляди лева /не помня точно колко бяха/, но той и концерта беше в малка зала де. Но пак помогнахме, с каквото можахме. Като мина трансплантацията голямата сестра /Николета/ ни изпрати благорадствена картичка от Русия. Беше ни кръстила "Вяра, Надежда и Любов"
Настръхнах, браво за куража и любовта!

# 954
  • Мнения: 11 566
Изплува ми някакъв спомен за Ганка. Бях фен на " Море от любов".
Днес ми попадна рекламата за новото реалити- добре звучи, но с нашето побългаряване, да видим докъде ще я докарат.

# 955
  • Мнения: 31
Темата не гасне ... радостно и малко тъжно, не защото съм пристрастна но проследявайки как се движат нещата е малко повече от трагично и се чудя Мерал до кога ще си мълчи.

Без никакви нападки към когото и да е било но един психолог с опит не би трябвало да се затрудни при личностен анализ на човек в зряла осъзната възраст дали е минал на отсрещния бряг ... Цитирам Мери на събиране в типично за него шеговит тон " Ивана ще изкара голям късмет с Истанбулската Конвенция - Ивана май е станала Иван ... " - Toва е във връзка с прословутия клип с цел пореден ПР или нещо друго явно не и се е получило "малко шум и много срам за семейството"  никак няма да се изненадам ако няма друг опит с нещо дръзко .

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 18:27 от Jeanne.d.Arc

# 956
  • Мнения: 5 490
Ох...още ли ги дъвчете горките участници...? Те вече забравиха, че са участвали, а вие продължавате да ги обсъждате. Явно в края на краищата подборът им не е бил толкова лош, щом предизвика такъв интерес.

# 957
  • Мнения: 39 301
Аууу, Мери вече споделял.
Скоро не са ли яздили с вашият съпруг, госпожо Дарк?

# 958
  • Мнения: 31
Аууу, Мери вече споделял.
Скоро не са ли яздили с вашият съпруг, госпожо Дарк?

Съпругът ми е на лечение в чужбина и се моля в най-скоро време да можем да се върнем към нормалния ни начин на живот. Ездата ни е последната грижа в момента.

# 959
  • Мнения: 4 746
Дано се оправи в най-скоро време.

Общи условия

Активация на акаунт