Женени от пръв поглед - след финала на II сезон - тема 14

  • 74 110
  • 1 099
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 4 746
Официално няма да има Женени , ще има някакво друго предаване за лИбоФ , сега тече кастинг.
Тюх, Кукулева остава безработна.

# 931
  • Мнения: 36 484
Така е по-добре - да не се подиграват с институцията на брака. Да, бракът е договор, не гарантира любов и щастие, но договорите по принцип не са нещо, което трябва да се омаловажава.

# 932
  • Мнения: 15 555
Официално няма да има Женени , ще има някакво друго предаване за лИбоФ , сега тече кастинг.
Тюх, Кукулева остава безработна.

Какво е това предаване - разкажи малко моля те за невежите и тези, като мен, които от детски канали не могат да се доберат до телевизора Grinning

# 933
  • Мнения: 4 746
Предаването е за двойки, дали се познават достатъчно добре. Обзалагам се дали партньорът ти ще направи или не някакво предизвикателство. Като скок с бънджи, катерене по някакви стени и май ще се състезават с други двойки. Нещо средно между Горчиво и Страх.

# 934
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 Преди години (може би над 10-15) имаше едно предаване по някоя от основните телевизии у нас, в което мъжете трябваше с превръзка на очи да познаят коя е тяхната жена/приятелка. Например, танцуваха с тях, после трябваше и по бузата да ги целуват, да хванат с ръце женските длани... Повечето пъти мъжете не успяваха да познаят и накрая отнасяха по някой и друг намръщен поглед от любимата. Grinning Някой сеща ли се за името на това предаване?

# 935
  • Мнения: 39 304
Е, Горчиво де.

# 936
  • Мнения: 9 124
То това ми прилича да бъде на "Разделени след няколко погледа". Не ми се вижда толкова интересно да бъде, ама бих го гледала. Можеха да не е с брак направено предаване, да оставят възможност на хората накрая да решат ще се женят или не, за да се избегне това с развод, притеснения, някак по-обвързващо е. Но пак да има насоченост за намиране на половинка и щастлив край.
А това сега...какво като не я разпознае или нещо не иска да направи. Ше вземе да се нацупи и избяга момата и край на връзката градена с месеци или години. Ми... не знам...

# 937
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Из скандинавските страни има няколко ТВ предавания с насоченост към запознанствата между непознати, но при тях се залага на сплотяване между хората, смешните случки и впускането им в съвместни забавни предизвикателства: готвене, танцуване заедно на непознати за тях танци, сглобяване на етажерки за баня на "Икеа", нареждане на огромни главоблъсканици (puzzles, англ.) на стена в студиото на предаването, решаване на кръстословици (отново на стена, тип Къци-Вапцаровите) и т.н.. Все неща, които карат двойките да се сближат, да се забавляват, помагайки си и справяйки се задружно. В едно от тези предавания също имаше пътуване из Европа, Азия или САЩ, но само ако двойките накрая са се харесали и потвърдили, че ще опитат да изградят отношения. Няма условия за задължителен брак, камо ли предварително сключен. Няма извиващи ръцете договори и неустойки. Хората там не биха излъгали, че се харесват, за да спечелят пътуването, защото спокойно могат да си го позволят и за тях това не е самоцел.
 А в "Женени от пръв поглед" нещата биват обречени още в зародиш: има събиране на две противоположности, с привидно (за пред зрителите) очакване това да проработи, но със скритата цел за печалби и гледаемост.

# 938
  • Мнения: 11 567
Имаше едно време едно предаване за намиране на половинка чрез въпроси, през параван. Забравих как се казваше, но водеща, ако не се лъжа, беше Александра Гюзелева- Шани.
Гугъл нищо не ми показва, говоря за над 20- ина години.

# 939
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Имаше едно време едно предаване за намиране на половинка чрез въпроси, през параван. Забравих как се казваше, но водеща, ако не се лъжа, беше Александра Гюзелева- Шани.
Гугъл нищо не ми показва, говоря за над 20- ина години.
Имаше едно друго пряко предаване, което се казваше "Обичай ме нежно" ("Love me tender"). Май се излъчваше по Канал 3. Беше през 2001 и 2002 г. В него имаше 3 момчета или 3 момичета, на които зрители им се обаждаха по телефона и си задаваха разни въпроси. След приключване на всеки епизод, ако се получеше искра при разговорите им, зад кадър от предаването им съдействаха да си разменят начини за връзка. Аз излизах с едно момиче, участващо в това предаване.

 Ирина Сарачинова бе водещата на предаването тогава:
http://news.data.bg/8/lifestyle/338610/
https://www.dnevnik.bg/biznes/companii/2001/03/22/18315_nov_shan … teli_nad_triiset/

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 17:29 от Здравословна храна

# 940
  • Мнения: 2 220
Имаше едно време едно предаване за намиране на половинка чрез въпроси, през параван. Забравих как се казваше, но водеща, ако не се лъжа, беше Александра Гюзелева- Шани.
Гугъл нищо не ми показва, говоря за над 20- ина години.
Това и аз го помня. Както и "Любовни квартири" с Део. Боже, колко съм дърта...

# 941
  • Мнения: 11 567
Динозаври сме направо. Joy
Ама имаше ли предавания едно време!
Не като сега- кастинг с психолози, тинтири- минтири.

# 942
  • Мнения: 15 555
Преди време имаше и едно предаване, където един мъж трябваше чрез задаване на въпроси да си избере най-подходящата за него жена. Зад параван стояха три жени, на които задаваше въпросите. Но не помня как се казваше предаването

# 943
  • Мнения: 4 746
Е, то е същото с Шани. На езика ми е как се казваше предаването. Логото беше с мъж ѝ жена бяло и черно , стил Ин и Ян.

# 944
  • Мнения: 10 874
„Игри на съдбата“ и „Любовни игри“ май бяха тия предавания, за които говорите.

Общи условия

Активация на акаунт