Женени от пръв поглед - след финала на II сезон - тема 14

  • 74 103
  • 1 099
  •   1
Отговори
# 915
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 Със слънчеви очила и подходящо облекло изглежда добре. Това предаване беше добър пример как един и съи човек, в зависимост от поведението си, може да бъде или симпатичен, или обратното. Simple Smile

# 916
  • Мнения: 36 483
На мен Василена на пръв поглед ми изглеждаше много по-добре от Никифор - още когато даваха представянията и не се знаеше кой с кого ще бъде, бях леко шокирана, че са избрали него (за предаването). Обикновено човек, в който няма абсолютно нищо, което да хване окото - не е хубав, интересен, чаровен, симпатичен, забавен, харизматичен - нито едно от изброените в каквато и да е степен, просто смотан човечец. Докато тя първоначално ми изглеждаше симпатична, като я дадоха с момиченцето.

# 917
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Нормална реакция е хората да изпитват по-големи симпатии към родител, когато бъде показан щастлив със своето детенце, защото заедно предизвикват умиление и радост. Simple Smile Щеше да е забавно да видим какво би се случило в обратния вариант - ако Василена беше сама, а Никифор с детенце и той ѝ го съобщеше след сватбата. Или друг вариант - вместо него да има един силно привлекателен мъж, по когото тя да хлътне. Има жени, които заради такъв мъж биха забравили всякакви предварителни изисквания и правила, каквито обичайно имат към други мъже.

 Ако "специалистите" си бяха свършили работата както трябва, следваше за Таня да изберат някой действащ или бивш спортист, за да имат нещо свързващо по отношение на ежедневието и хобитата им. Такъв човек е по-вероятно да бъде уравновесен и уверен в себе си, вместо това, което птичеглътко успя да предложи на Таня в предаването...

 На Мерал по-добре да му бяха избрали една мюсюлманка като него, независимо дали българка, помякиня или туркиня. Все пак, той опита да наложи своите разбирания върху Ивана, но тя беше достатъчно обиграна и хитра, за да отклони тези му намерения по завоелиран начин, без да го обиди. А и една мюсюлманка сякаш по-добре би отговорила на неговите очаквания по отношение на благоприличие, обичаи и уважение към патриархалните семейни ценности, в каквито е бил възпитан и самият той.

 На Юлия щеше да ѝ дойде добре един арабски принц или в краен случай някой новобогаташ с вила на Панчаревското езеро, но не се знае доколко те щяха да мечтаят за такава жена.

 Мишо го виждам най-добре чувстващ се с някоя пловдивчанка, с която споделят една компания и е със същите музикални предпочитания. Вместо това обаче, го събраха със софиянка, на която ѝ е достатъчно да ходи на сегашната ѝ работа и е свикнала с този си начин на живот. Това си беше предварително загубена кауза.

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 23:11 от Здравословна храна

# 918
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Юлия и на принца щеше да намери кусури.

# 919
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Здравословна храна, тук още в началото обсъждахме, че ние по-добър подбор на участниците щяхме да направим - да бяха показали визитки и хората във форума да решат или с смс- си да се избираха, че дори и на боб да хвърляха, поне една двойка все щеше да има шанс.

# 920
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
И аз съм на същото мнение, но виждаме как светът е така устроен, че подобни предавания в по-голямата си част (особено в България) са нарочно нагласени с цел повече драматизъм и излагане на участниците, съответно повече гледаемост и постъпления от рекламодатели... А можеше да бъде предаване, което да се откроява от останалите и действително да събете хора, които са се доверили на сценаристи и психо-дипломари да ги съчетаят с подходящи половинки. Последните епизоди бяха толкова нагласени, че неведнъж се сещах за онези издънки с пошлите "скрити камери" на Влади Априлов. Sweat Smile

# 921
  • Мнения: 36 483
Да, специалистите нарочно са избирали противоположни характери, защото са се съобразявали с  народната мъдрост, че противоположностите се привличат. Само че това се отнася за полюсите на магнитите, не за хората Wink

# 922
  • Мнения: 4 746
Те принцовете само това чакат как да си вземат жена от ЖОПП.

# 923
  • Мнения: 15 555
Юлия и на принца щеше да намери кусури.

Юла и за принц Хари да я бяха оженили, щеше да мрънка защо са й намерили принц на държава, където времето винаги е толкова мрачно и студено Joy

# 924
  • Мнения: 39 302
Юлия и на принца щеше да намери кусури.

Юла и за принц Хари да я бяха оженили, щеше да мрънка защо са й намерили принц на държава, където времето винаги е толкова мрачно и студено Joy

Ми права си е! Някакъв си Хари ще се мери с тая неземна радост и хубост от Овча купел.

# 925
  • София
  • Мнения: 15 219
Той па принц Хари щото е някакъв хубавец неземен.
Проявете въображение и се сетете за някой по-достоен, моля.

# 926
# 927
  • София
  • Мнения: 15 219
Този е почти идеален. И живее в топла страна - да не мръзне нашето момиче. Simple Smile

# 928
  • Мнения: 9 124
Е, този нали го обсъждахме за Юла, ама вече е женен човекът. Не, че те нямат по няколко жени, ама не, не, не става за Юлето. Ще трябва да напусне работа, да се премести, ама моля ви, не е достоен тоз.
Всъщност бих се радвала и тя, и Мишо да са си намерили половинки и да са щастливи.
Само едно не можах да разбера и още се чудя. Като я е записала приятелка в предаването, самата Юла била против, семейството против било, тогава защо се е явила на кастинг и приела да участва. Че и семейна драма имало, брат и бил заплашвал, пари предлагал да се откаже или нещо такова помня била говорила на сватбата.
Мишо щеше да е добър съпруг, друг няма да я търпи толкова. Щеше да си го води за носа и да си свирка, ама...

# 929
  • Мнения: 36 483
Аз не бих се появила в това предаване, ако ще Господ да ме запише)) Сигурно предлагат някакви пари и се е изкушила. Нали се говореше, че уж нямало хонорари, но дори в Размяна на съпруги има хонорар, а тук ги мотаят няколко месеца.

Общи условия

Активация на акаунт