Кой е "родителят" във вашата връзка?

  • 2 565
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз,аз. Sunglasses

# 16
  • Мнения: 479
Направо ме успокоявате  Flutter Като гледам колко са мъжките "деца" в двойките  Joy Майка ми все ми се кара, когато ме види, че го глезя.. Може би, защото при тях нещата са поставени по съвсем различен начин и това за нея и баща ми би било немислимо май.. Иначе и той ме поглезва доста, но при мен май по - често избива майчинския инстинкт  Mr. Green Да взема да раждам вече, че глезенето да си отива на точното място... baby_neutral

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ние просто се грижим един за друг, поглезваме се понякога и сме равни - мъж и жена.
  Peace и при нас нещата са поставено по същия начин!
Също Peace

# 18
  • Мнения: 2 274
   Като се роди синчето така се бях улисала в грижи по него и не усетих как от майка на един се бях превърнала в майка на двама  Mr. Green! Като поотрасна малко детето се освестих и си поговорих с мъжо! Сега с гордост мога да кажа, че вече се глезим и си помагаме по равно  Hug!

# 19
  • Мнения: 179
В нашата връзка ние сме родители на децата си.Помежду си сме съпрузи.Смятам,че ако единият упражнява функцията родител над другия,семейството ще бъде изкривено като смисъл.Нали и двамата сме натрупали опит от родителите си за да се грижим за собствени деца.Мисля,че между партньорите не трябва да има родителско отношение.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами аз съм родителят и е много гадно на моменти. Вместо мъжът ми да ме "закриля", то става обратното. Не е от възрастовата разлика, защото при нас той е с 2 години по-голям. #2gunfire

# 21
  • Мнения: 6 155
Няма такъв  Tired

# 22
  • Мнения: 54
Мисля че сме равностойни.Помагаме си и се поглезваме.

# 23
  • София
  • Мнения: 39 761
Ех ако бях майка на моя мъж... щях го спукам от бой Simple Smile
Нямам амбиция и най-вече желание да съм майка и на съпруга си.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Равностойни сме. Глезим се и си помагаме поравно.

# 25
  • Мнения: 515
Аз-  веднага взимам  роля, когато импулсиите му надделеят. Стига да ми се даде възможност обаче... Simple Smile

# 26
  • Мнения: 7 914
Опитваме се да балансираме..
 Обаче малко глезотене не е вредно Peace

# 27
  • Мнения: 569
 

  Ами и двамата по равно уж, за някои неща той учи мен, за други аз него.

# 28
  • Мнения: 2 085
 newsm78 хмм.....той е детето ми до обед, а аз съм майка му в останалото време Mr. Green
И ние сме така Tired

# 29
  • Мнения: 1 446
Ами аз съм майка , а той свекърва. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт