Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 55

  • 70 966
  • 744
  •   3
Отговори
# 300
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Likeawind, пробвай кокосово масло

# 301
  • Мнения: 1 091
Момичета ,какво ще кажете за почистващите тампони за грим на Bevola с алое?
Днес си купих за първи път от Кауфланд.

# 302
  • Плевен
  • Мнения: 73
Благодаря за съвета относно слънцезащитата Simple Smile

# 303
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 166
Аз пак с молба за съвет - предложете ми добър балсам за коса.
Предварително благодаря!  bouquet

# 304
  • Мнения: 15 313
Ей тъй като кажете, значи... То хубаво, ама как да се препоръча даден продукт като не се знаят нуждите на искащия препоръка. В случая - за суха ли, за мазна ли коса, за подхранване ли, за хидратиране ли, за цъфтеж, за гладкост, за руса ли, за тъмна ли коса, тънък, дебел косъм, гъста, плътна или не толкова. Давайте някакъв ориентир все пак. Пп Аз балсами не ползвам и не мога да препоръчам, но ако искате добра препоръка, опишете характеристиката на косата си, за да знаят другите какво да ви препоръчат.

# 305
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 166
Съжалявам, че не съм конкретизирала....
За дъщеря ми искам.
Не е боядисана косата, 3-4 пъти месечно използва преса....
За хидратиране, за подхранване, за гладкост.

# 306
  • Мнения: 18 552
От кокосовото масло съм изключително доволна от години. И за мен и за дъщеря ми(2 годинки мажа къдриците,че от спането стават сухи). Благодат е за косата. Но на боядисвана само преди боя, че сваля цвета. Ползвам Дм-ското. Супер е. И за готвене и за козметични цели.  И русалския хайлайгър на Есенс отново да похваля! Отскоро ползвам такъв продукт и много ми харесва да си блещукам. Вдех и пудра бронзираща. Досега не съм ползвала такава,пак на Есенс с едно слънце. Как и къде се нанася това нещо?

# 307
  • София
  • Мнения: 386
Бронзиращата пудра я нанасям по скулите, става за много лек и нежен контур.

# 308
  • русе
  • Мнения: 1 317
Коя бронзираща пудра използвате?

# 309
  • Мнения: X
Съжалявам, че не съм конкретизирала....
За дъщеря ми искам.
Не е боядисана косата, 3-4 пъти месечно използва преса....
За хидратиране, за подхранване, за гладкост.

Без отмиване,2 лева за 400 мл.

# 310
  • Мнения: 3 977
В студентските ми години много го ползвах този балсам без отмиване Simple Smileслед това претенциите ми се повишиха...

# 311
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Момичета, спасявайте ме,моля...Боядисвам косата си,но се омазнява и я мия на 2 дена, и имам нужда от добра маска. Взела съм няколко - храната за коса с банан,на пантен за боядисана коса,една българска на Агива с арганово масло и още една от паралелен внос 2минутна на пантен подхранваща и никоя не ми оправя косата. Та моля ви за препоръки.

# 312
  • Мнения: X
Момичета, спасявайте ме,моля...Боядисвам косата си,но се омазнява и я мия на 2 дена, и имам нужда от добра маска. Взела съм няколко - храната за коса с банан,на пантен за боядисана коса,една българска на Агива с арганово масло и още една от паралелен внос 2минутна на пантен подхранваща и никоя не ми оправя косата. Та моля ви за препоръки.
Може би трябва да се насочиш към НЕ евтини марки?
Опитай нещо на Балеа като последен опит.

# 313
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Момичета, спасявайте ме,моля...Боядисвам косата си,но се омазнява и я мия на 2 дена, и имам нужда от добра маска. Взела съм няколко - храната за коса с банан,на пантен за боядисана коса,една българска на Агива с арганово масло и още една от паралелен внос 2минутна на пантен подхранваща и никоя не ми оправя косата. Та моля ви за препоръки.
Може би трябва да се насочиш към НЕ евтини марки?
Опитай нещо на Балеа като последен опит.
И аз си го мислех - преди време бях доволна от продуктите на Керастас,може би ще се върна на там.

# 314
  • Мнения: 919
Здравейте, дали някоя от вас е пробвала един продукт на Есенс, който от скоро виждам по магазините? Става въпрос за You better work Tinted day cream. Звучи добре за лятото, но ми се иска някой да изкаже мнение.

Общи условия

Активация на акаунт