Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 55

  • 70 971
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Момичета, спасявайте ме,моля...Боядисвам косата си,но се омазнява и я мия на 2 дена, и имам нужда от добра маска. Взела съм няколко - храната за коса с банан,на пантен за боядисана коса,една българска на Агива с арганово масло и още една от паралелен внос 2минутна на пантен подхранваща и никоя не ми оправя косата. Та моля ви за препоръки.
Маската с папая е хвалена и аз я ползвам и много ми харесва, но аз не се боядисвам, не знам дали ще пречи за цвета при теб.
На Agiva направих грешката да си взема с маслина. Тотално разочарование - направи косата ми още по суха.
Може да пробваш на Elseve серията.

# 316
  • Мнения: 14 786
Коя от трите беше хубава маска:

Имам спомен,че съм вземала маслиновата,но беше отдавна.

# 317
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Съжалявам, че не съм конкретизирала....
За дъщеря ми искам.
Не е боядисана косата, 3-4 пъти месечно използва преса....
За хидратиране, за подхранване, за гладкост.

Тийнката вкъщи ползва Лореалски маски и косата й става гладка и хидратирана. Косата й е нетретирана, не ползва бои, преси и т. н. Купува си някакви джаджи, около които навива кичури коса, спи така и на сутринта е къдрава 😄.
Одеве си взех балсама Dream length, че нямам наличен. Ще го пробвам, но днес отново ще мажа с кокосово масло

# 318
  • Мнения: 5 094
Коя от трите беше хубава маска:

Имам спомен,че съм вземала маслиновата,но беше отдавна.

Ползвала съм с маслината, не ми харесва как мирише, най ми допада като ефект и миризма тази с арган и роза (тъмно розовия буркан)

# 319
  • Мнения: 18 555
Ката бях с нетретирана коса бях много довна от Лореал,червената маска Елсев,Тотал Рипеър и една с костен мозък и плацента на Денис. Еко също бяха хубави. Но обикномено кокосово масло,чисто ще свърши мното по-добра работа на една нетретирана коса. При мен имаше страхотен ефект когато не се боязисвах. Аз мажа дъщеря ми,а тя е още много малка. Чудно е кокосовото. Мултифункционално.

# 320
  • Мнения: 7 566
Pretty mama, Aussie 3 minute miracle repair. Наистина си е чудо. Прави косата много гладка, мека, лесна за разресване, усеща се по-жива. Косата ми е боядисана и изтощена.

# 321
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Коя от трите беше хубава маска:

Имам спомен,че съм вземала маслиновата,но беше отдавна.
Тази не спирам да я хваля  Heart Eyes

Наскоро пробвах и шампоана,ами перфектен като действие спрямо моята коса Heart Eyes

С маслината е отврат..мирише ми на гранясало..

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 21:24 от Feeling

# 322
  • София
  • Мнения: 575
Feeling, какъв тип е косата ти?

Моята се сплесква от продукти с роза. Преди време съм пробвала цитираните от теб продукти и получих сърбеж и слепване.

Моята коса е ситно къдрава и суха в крайщата.

# 323
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Feeling, какъв тип е косата ти?

Моята се сплесква от продукти с роза. Преди време съм пробвала цитираните от теб продукти и получих сърбеж и слепване.

Моята коса е ситно къдрава и суха в крайщата.


Всяка коса е различна и индивидуална.Много пъти съм казвала,че когато хваля продукт от който съм доволна,мнението ми не меродавно за всеки.
Иначе косата ми е леко чуплива,средна дължина,но с тънък косъм,нормална,по скоро склонна към омазняване.
За мен по-горните продукти действат на косата в следната насока:
-блясък,подхранване,не омазнява и не утежнява косъма.
Много важно правило,което спазвам за маската:нанасям само в краищата/връхчетата на косата/
Ако се омаже цялата с корените има обратен ефект:слепване,бързо омазняване и никакъв обем.
И пак да повторя,аз лично за себе си съм доволна:бюджетен продукт,с добър ефект😉

# 324
  • Мнения: 910
При мен имаше страхотен ефект когато не се боязисвах.

При последното боядисване явно стоях повече време и цветът ми стана доста тъмен.Ако се намажа с кокосово масло ще ми свали ли един-два тона?

# 325
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Имам въпрос относно кокосовото масло. имам едно но е от преди година. отваряно е  и ползвано само няколко пъти но има още мтого от него. въпроса е дали сега мога до го ползвам или вече не е годно и по добре да си взема ново?

# 326
  • Мнения: 2 560
Не пише ли срок на годност на опаковката? Аз бях забравила половин бурканче преди време в дъното на един шкаф, изхвърлих го, срока му беше минал и миришеше на гранясало. 

# 327
  • Мнения: 7 566
По миризмата се познава най-добре. Дори да е в срок, ако мирише неприятно, хвърляй.

# 328
  • Мнения: 6 552
Да похваля автоматичния молив на Катрис за очи. Хубав, наситен цвят, разнася се леко и издържа цял ден.

# 329
  • Мнения: 904
Момичета, препоръчайте ми моля, течно червило или гланц за устни с лек цвят, които да не лепнат.

Общи условия

Активация на акаунт