Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 55

  • 70 983
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 279
Какво ли не съм пробвала за косопад-от евтино до скъпо,всякави там отвари и бъркочи и грам ефект намам от нищо Sad
Само чесън не съм се решила още.
Някакви мнения за това?

# 91
  • Мнения: 1 349
Аз съм доволна от ампулите Floryvital против косопад. Намаля значително косопада, въпреки че при мен е сезонен.
Същата марка ампули много ми помогнаха за растеж, пробвах ги за първи път преди 2 месеца и съм очарована, а са доста достъпни.

# 92
  • Deutschland
  • Мнения: 5 418
Ухае разкошно, разплита краища, омекотява, цена около 5€.
Слагала съм три пъти досега, дано косата не свикне с него и да остане на изчакване при останалите

# 93
  • Мнения: 4 171


Много ми допадна този дезодорант - приятен летен аромат на пъпеш и кокос, без алуминий. Не предпазва от изпотяване, но ароматът е траен.

# 94
  • Мнения: 6 553
Скоро мернах един гел за бръснене на Балеа / или е нов, лимитирана версия, или не съм го забелязвала до сега/. Та някой пробвал ли го е? Дали си заслужава?

# 95
  • Мнения: X
Геловете и пяните за бръснене на Балеа са хубави Simple Smile

# 96
  • Мнения: X
И на мен ми хареса розовия балсам за тяло на Балеа с отблясъци. Дезодорант не мисля, че бих си взела. Не предпазва.

# 97
  • Deutschland
  • Мнения: 5 418
Видях в ДМ нова серия на Лореал и... 🤗
Маската е с лъскава консистенция, много гъста, ще пробвам утре и ако ми допада, ще пиша. Вече съм с къса коса, но фризьора забрави да изтъни краищата, та те пак си хвърчат напосоки, пък и аз си поспах на стола, докато той режеше, тъй че сама съм си виновна Wink

# 98
  • Мнения: 2 156
От мен положителен отзив за този слънцезащитен крем-гел - много приятно хидратира и охлажда
https://www.dm.de/sundance-sonnencreme-gel-med-ultra-sensitive-l … 058172060151.html

# 99
  • Мнения: 7 569
Стои ли тежко или мазно? Става ли за под фдт?

# 100
  • Мнения: 2 156
На мен даже ми идва лек. По-лек е от кремовете на същата марка (това  се води крем-гел). Но за грим отгоре не мога да ти кажа, защото през лятото почти не се гримирам.

# 101
  • Мнения: 7 569
Благодаря. Питам, защото аз съм с доста мазна кожа и гел-кремът на Гарниер с фактор 50 ми идва тежък.

# 102
  • русе
  • Мнения: 1 317
Каква козметика ползвате от Avon?

# 103
  • Мнения: 6 553
Аз съм много доволна от автоматичните моливи за очи. Лесно се нанасят и са много трайни.
Маски за лице от серията Spa Planet, които съм пробвала, също са добри.

# 104
  • Мнения: 1 485
Аз съм много доволна от автоматичните моливи за очи. Лесно се нанасят и са много трайни.
Маски за лице от серията Spa Planet, които съм пробвала, също са добри.
Аз също. Нанасям го сутрин преди да отида на работа и вечер като си махам грима не е мръднал. Освен това е много икономичен.

Общи условия

Активация на акаунт