Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 юни 2019, 09:50 ч.

Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 12

• 37 174
  • 744
  •   2
Отговори
# 735
  • София
Благодаря ти, Бамба! Сега съм на 3х1, продължавам си значи.

# 736
Melinda, не спираш естрофема. Успех!
Аз, да кажа какви ги сътворих днес... Бях на преглед 6ти ден на ЕЦ (ранна ову и среден Ц 25 дни): 1 Ф размер 15 мм, но лигавица 6 мм (няма да има трансфер, но била показателна) и доктора каза преглед и хормони в сряда и пункцията я вижда петък-събота Flushed. Обаче аз нали нямам опит с ЕЦ, а и тези дни дискутирам с друго дами тригери при Ф 15, 17 мм и Е2 120-150 и се уплаших, че до петък ще я изпуснем Я. Изразявайки съмнението си, предложих да пусна хормони утре, но д-р каза: тогава, пускай днес и ще видим как е естрадиола. В крайна сметка след като излязоха резултатите ми се обадиха, че оставаме по неговия план, пък да видим... Вие какво мислите?
P. S. Да опитам да пусна нова тема по-късно, ако няма друг желаещ?

# 737
Melinda, не спираш естрофема. Успех!
Аз, да кажа какви ги сътворих днес... Бях на преглед 6ти ден на ЕЦ (ранна ову и среден Ц 25 дни): 1 Ф размер 15 мм, но лигавица 6 мм (няма да има трансфер, но била показателна) и доктора каза преглед и хормони в сряда и пункцията я вижда петък-събота Flushed. Обаче аз нали нямам опит с ЕЦ, а и тези дни дискутирам с друго дами тригери при Ф 15, 17 мм и Е2 120-150 и се уплаших, че до петък ще я изпуснем Я. Изразявайки съмнението си, предложих да пусна хормони утре, но д-р каза: тогава, пускай днес и ще видим как е естрадиола. В крайна сметка след като излязоха резултатите ми се обадиха, че оставаме по неговия план, пък да видим... Вие какво мислите?
P. S. Да опитам да пусна нова тема по-късно, ако няма друг желаещ?

Малага според мен петък е 10ти ден и мисля, че е ок. При мен този месец на 6ти ден имах фоликул 18/19мм лигавица 7мм и естрадиол 135. Пункцията ми беше на 9ти ден и въпреки, че бях отписала опита заради ниския естрадиол, извадихме яйцеклетка, която се оплоди и стана хубав бластоцист който замразихме на 5ти ден. Успех и стискам палци😊 А да кажа, че 2013 имам успешен опит с естрадиол 169 или 189...

# 738
  • Варна
Две в едно, успех на приятелката ти, на теб също! Heart Hug
При мен добавките в тази насока не дадоха резултати, но някои си ги продължавам.
Кате, успех! Heart Hug
Мелинда, на мен чехите ми казаха да не го спирам до 12 г.с.,
в ТР до 8-9, зависи пак от случая.
Късмет! Стискам силно палци! Flowers Four Leaf Clover Heart
Малага, успех ти желая от сърце! Heart Hug
На мен на 8 ден ми включваха Цетротид, като бях на ЕЦ с Кломен.
Темата я бях подготвила, но чаках да мине 50 страници. Blush
Благодаря, че се сети, ако имаш желание, може да я поемеш следващия път. Hug
Момичета, заповядайте в новата тема. https://www.bg-mamma.com/?topic=1140007.new#new

# 739
Малага, лх ти е ниско затова може да почакате. Щом нямаш досега ец и не се пукат фоликулите рано е добре да порастне още фоликула.

# 740
Здравейте момичета.  И мен ме мъчи един въпрос, ако някой може да ми внесе яснота ще съм много благодарна. На 3 ти ден от цикъл съм - правя опит на ЕЦ и пуснах хормони. Док. Като ги видя ми каза, че имам задържан фоликул и ми предписа Регулон. Имам обилно кървене, а цикълът ми е точен винаги 28 дни(с изключение на период след стимулация по дълъг протокол, при който имаше много лош отговор на яйчници и след неуспеха ми закъсня доста)Сега се върнах в норма и този регулон ме притеснява да не обърка отново организма ми.Въпросът ми е може ли по хормоните да се определи, тъй като май са в норма? Качвам ги по -долу. Попитах дали да не пътувам за пункция, казаха ми че не може пункция на такъв фоликул и лекарствата са, за да си почине яйчника и да се спука фоликула.

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 21:07 от Silvenceto1

# 741
Силве, отговарям ти тук, но въпросът е за новата тема...
Тъй като и аз бях в сходна ситуация тези дни с естрадиола, и благодарение на Боби, която ме подсети, че всъщност е измерен в други мерни единици и затова е толкова висок. Ето, изчислих твоят в единиците на повечето болници
Имамше ли и преглед на 3ти ден? Действитено е висок, но лекарят прецененява за регулона, пила съм го 2-3 пъти, не винаги сработваше за ЗФ. Иначе е добре да починат яйчниците, ако си имала стимулации и да се изравнят фоликулите. И аз го обмислях по препоръка на приятелка след няколко поредни стимулации и задържани фоликули.

# 742
Благодаря Малага. Нямах преглед, от разстояние обсъждахме. Да, те ги обърнаха мерните единици и пак каза, че е висок. Стимулацията беше отдавна. След това имах неуспешен трансфер на ЕЦ, миналия цикъл пункция, но я не се оплоди и сега залагах много надежда отново да извадя една но май ще пропусна. Яд ме е, но няма начин.

# 743
Здравейте!
И аз съм  40++++++
И аз пак започвам...след незнам колко опита вече...
Има ли мами вече тук ...или всичко е утопия...мечта

# 744
Здравейте!
И аз съм  40++++++
И аз пак започвам...след незнам колко опита вече...
Има ли мами вече тук ...или всичко е утопия...мечта
Mladost83,заповядай в тема 13, там сме всички кандидат-мами 40+☺ :
https://www.bg-mamma.com/?topic=1140007.new#new
 А иначе има вече мами и сред нас☺.

Общи условия

Активация на акаунт