Как една жена да убеди съпруга си да си имат второ дете?

  • 3 513
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 612
Не става въпрос за убеждаване, и двамата трябва да го искате. А това да го поставиш пред свършен факт може само да влоши положението, като си правиш планове зад гърба му. Бих се почувствала предадена и незачитана ако мъжа ми ми направи бебе без аз да искам. Това решение е на двамата. Така мисля аз .

# 16
  • София
  • Мнения: 61
Без мнение съм (да не повярваш), защото вече две години се мъча да го убедя и не става smile3511

ПС: Имам син на 8 години и ми се иска да си имаме и друго дете.
Абе да ти кажа, някой мъже са трудносе решават на големи стъпки и трудно поемат отговорности. Щом вече 2 години опитите са ти неуспешни ти предлагам да го напиеш някоя вечер и да му се хвърлиш на врата. Сега световното първенство беше много удобен момент, но ми се струва, че го изпусна. И все пак има финал на 9 юли, това е голяма възможност. Не я изпускай! Напий го и си облечи нещо секси, мисля, че ще успееш да го навиеш. Ако не стане на финала, излъжи го нещо. Вас жените ви бива да ни лъжете Wink
На мен въпроса пък ми е друг, как един мъж да навие жената за второ Thinking?

# 17
  • Мнения: 3 537
Без мнение съм (да не повярваш), защото вече две години се мъча да го убедя и не става smile3511

ПС: Имам син на 8 години и ми се иска да си имаме и друго дете.
Абе да ти кажа, някой мъже са трудносе решават на големи стъпки и трудно поемат отговорности. Щом вече 2 години опитите са ти неуспешни ти предлагам да го напиеш някоя вечер и да му се хвърлиш на врата. Сега световното първенство беше много удобен момент, но ми се струва, че го изпусна. И все пак има финал на 9 юли, това е голяма възможност. Не я изпускай! Напий го и си облечи нещо секси, мисля, че ще успееш да го навиеш. Ако не стане на финала, излъжи го нещо. Вас жените ви бива да ни лъжете Wink
На мен въпроса пък ми е друг, как един мъж да навие жената за второ Thinking?
При жената е друго,тя трябва да износи бебето 9 месеца,да внимава какво яде и пие,да роди... CrazyТя трябва наистина да е готова за това. Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 61
Не става въпрос за убеждаване, и двамата трябва да го искате. А това да го поставиш пред свършен факт може само да влоши положението, като си правиш планове зад гърба му. Бих се почувствала предадена и незачитана ако мъжа ми ми направи бебе без аз да искам. Това решение е на двамата. Така мисля аз .
Да, така е. Но защо мъжа и да я лишава от второ при положение, че тя го иска. Аз пък се сещам за една много близка на бабата жена. Та въпросната жена се ожени по любов и бяха много щастливи с мъжа и. Той беше доктор с добра кариера и високи доходи. Тя все му говореше за деца, но той не искаше. Умря млад мъжа и женицата си остана сама на възраст. Остана си без деца и беше много тъжна... Края не е щастлив, но всякакви ги има Confused

# 19
  • Мнения: 1 937
Извинете ме, ама това направо ме изуми! Още от заглавието!  #Crazy

# 20
  • Мнения: 1 761
Според мен не бива да го поставяш пред свършен факт или да го напиваш и да действаш на своя глава.Решението за дете,независимо кое по ред си е отговорност и на двамата родители.Ако злоупотребиш с неговите възгледи за пълно семйство,нищо чудно да почнеш да пишеш във форума на изоставените майки.
Нито мъжете нито жените харесват да се чувстват задължени.После недоволният излъган ще си намери място или партнъор,който няма да го манипулира.

# 21
  • Мнения: 7 837
Вас жените ви бива да ни лъжете Wink

Това не го вярваш нали  Grinning
Чисто женска заблуда си е и лошото е, че има и много поддръжнички  Laughing

# 22
  • Мнения: 5 622

 А може би просто не е нужно да си губи времето да убеждава някого в нещо, пък било то и такова. Ако е речено да имат второ дете, то ще стане и без много убеждения от която и да е страна  Peace

# 23
  • Мнения: 5 622
На мен въпроса пък ми е друг, как един мъж да навие жената за второ Thinking?

Ти пък кога се сдоби с едно, че и второ вече искаш?  Shocked  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 61
Аз мисля за в бъдеще Wink

# 25
  • Мнения: 1 080
Като не говори с него,а направо действа! Grinning

Това не е ли подло спрямо партньора? Thinking

Според мен мъжете по-трудно поемат нови отговорности и взимат решения. Просто не намирам за необходимо обсъждането и планирането им, може да е практично,но не е задължително.

# 26
  • Мнения: 3 034
МИсля, че решението за 1-во, 2-ро, 3-то или което и да е дете трябва да се вземе и от двамата родители. Варианта - "напивам го и забременявам", ми се струва доста подъл.
Но така или иначе, трябва да  потърсиш истинската причина мъжи ти да не иска второ дете. И да му помогнеш да е преодолее. Peace

# 27
  • Мнения: 35 968
МИсля, че решението за 1-во, 2-ро, 3-то или което и да е дете трябва да се вземе и от двамата родители. Варианта - "напивам го и забременявам", ми се струва доста подъл.

може да захванеш и някое дефектно генче от много пиянство  Mr. Green

аз се чудя как да го убедя за трето, защото за сега е неубедим дори в далечното бъдеще  Tired

# 28
  • Мнения: 176
 Thinking аз имам същия проблем но изобщо не ми минават мисли за напиване лъжене и таквиз работи Crossing Arms ако е рекъл господ си знам че ще стане в най добрия момент но тогава ще сме го искали и двамата и ще сме  щастливи  както и с първото Hug

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има много зависи, всеки случай е индивидуален. Вълшебни думички няма.

Общи условия

Активация на акаунт