Януарски бебета 2019! Тема 3

  • 15 506
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 948
Неви, не е алергия. Не е захранена 😀 изкара лек вирус, но отшумя. И тъкмо да захраня, хрема и пак нехубаво изхождане.
Явно мрънкането е характерно за този период 😃

# 136
# 137
  • Мнения: 693
Момичета попадали ли сте на раничките от линка, много добра цена за ерго, но ме притеснява да не са менте:

https://m.olx.bg/ad/ergonomichna-ranitsa-omni-4-pozitsii-ot-novo … mp;page=undefined

# 138
  • Мнения: 1 410
Има ли вече пълзящи бебета? Моето от вчера се опитва но още не може и да заема позицията и плаче Simple Smile, много е смешен повдига си дупето но не и гърдичките. Като го сложа аз се кефи и се опитва да си движи ръчичките и крачетата, оставям го и пак рев. Как да му помогна по бързо са се научи, че да не се ядосва?

# 139
  • Мнения: 6 622
Момичета попадали ли сте на раничките от линка, много добра цена за ерго, но ме притеснява да не са менте:

https://m.olx.bg/ad/ergonomichna-ranitsa-omni-4-pozitsii-ot-novo … mp;page=undefined
Със сигурност са менте за тези пари, а и с това ергобейби в лятото ще се сварите. Разгледай тулите с мрежест панел. Ние от вчера се сдобихме с една тула стандарт с мрежест панел, след малко излизаме на разходка да я изпробваме. Имаме и едно Лени , но ни е топло с него. Ако малката ти е под 70 см разгледай free to grow  варианта.
Има ли вече пълзящи бебета? Моето от вчера се опитва но още не може и да заема позицията и плаче Simple Smile, много е смешен повдига си дупето но не и гърдичките. Като го сложа аз се кефи и се опитва да си движи ръчичките и крачетата, оставям го и пак рев. Как да му помогна по бързо са се научи, че да не се ядосва?
Ние пък сме наопаки. Повдига предната част, а дупето още тежи. Само запъва с крачета и пуфти 😂 Хем ми е смешна, хем ми е жал.

# 140
  • Мнения: 2 109
  Филип стои само на корема, дупето и гърдите във въздуха. Не знам как успява да я постигне тая поза. Иначе упорито движи крачетата във въздуха и се нерви, че нищо не става.

# 141
  • Мнения: 752
  Филип стои само на корема, дупето и гърдите във въздуха. Не знам как успява да я постигне тая поза. Иначе упорито движи крачетата във въздуха и се нерви, че нищо не става.
Тренира йога детето Simple Smile
Толкова са бонбонести в невероятните стойки които заемат Simple Smile

# 142
  • Мнения: 2 109
  Като гледам тренира плуване, но на сухо. Joy

# 143
  • Мнения: 752
  Като гледам тренира плуване, но на сухо. Joy
А защо не го запишете Simple Smile
Ние ходим и той наистина се забавлява Simple Smile
Големи бонбони са, първо бяха само 3ма, а сега са 7, да видите бащите как пеят Grinning , това не е за изпускане Simple Smile

# 144
  • Мнения: 2 109
  Защото в нашия град курсовете почват от 6-7 годишна възраст. Има в съседен град, но е на 50-60 км.

# 145
  • Мнения: 752
  Защото в нашия град курсовете почват от 6-7 годишна възраст. Има в съседен град, но е на 50-60 км.
Не е никак близо Sad
Но има видеа, в случай, че ви се занимава Simple Smile

# 146
  • Мнения: 425
  Филип стои само на корема, дупето и гърдите във въздуха. Не знам как успява да я постигне тая поза. Иначе упорито движи крачетата във въздуха и се нерви, че нищо не става.

И нашия така прави 😃 сега постоянно прави с устата Бббббб и плюнчи 😃

# 147
  • Мнения: 948
Не й се получава пълзенето. Още и напълно не се обръща. Не се и набира... мързелива работа. Моята девойка много взе да вика напоследък. Посноянно каране такова едно, дуднене недоволно. Какво е това нещо? Някой друг с такива новости? 😅 захранването не се одобри особено.  Почнахме с картоф. Първият ден го повърна даже. Сигурно с тиква ще пробвам.

Последна редакция: сб, 22 юни 2019, 01:05 от Maria_Mia

# 148
  • Мнения: 697
И ние сме така, само пищи , нарежда , недоволства , чак е прегракнала...

# 149
  • Мнения: 128
Добро утро на всички.Ооо, викането ни е запазена марка.Чуваме се на цялата улица, а живеем в центъра на София:grinning:Иначе се обръща нон-стоп, по-трудно е да го видиш в друга поза, все е по корем.Пълзене силно казано, но се придвижва от едния край на спалнята до другия.Направила съм му кът на земята и си щурее на воля, така и аз не се притеснявам от падания и пр.Захранването ни върви повече от добре.Не мога да го разбера,  хем се мръщи, хем си слага лъжицата в устата:joy:Съня си оправи това дете от както получава и друга храна, макар и по малко, явно вече ни е било наистина време за захранване.GrinningТук мама беше писала за плуване, вече много се замислям да се запишем и ние.Моето диване чак в 11 часа му свършва енергията:grinning:Най-хубавото от всичко е, че си върнах старата фигура:joy:

Общи условия

Активация на акаунт