Януарски бебета 2019! Тема 3

  • 15 636
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 762
Капките на Д-р Бах  струва ми се са без противопоказания, със сигурност в аптеката ще са наясно. Приемливи са по време на бременност.

# 676
  • Мнения: 4 415
Съжалявам, Неви че трябва да минаваш през това.
Момичета минавам през тежък период с мъжът ми. Запознати ли сте дали има някакви успокоителни съвместими с кърменето?

Неви, и това ще мине....
Виж Тритико. Със сигурност става за бременни,  а може би и за кърмачки.

# 677
  • Мнения: 983
Съжалявам, Неви че трябва да минаваш през това.
Момичета минавам през тежък период с мъжът ми. Запознати ли сте дали има някакви успокоителни съвместими с кърменето?

Неви, и това ще мине....
Виж Тритико. Със сигурност става за бременни,  а може би и за кърмачки.
Тритико аз приемах месеци преди бременноста действаше ми ужасяващо на мен.Това си е антидепресант аз го приемах с Дулудет и Ксанакс защото АД трябвало да се приема са о с успокоителни в началото на приема им защото възпрепяствали страничното им въздействие.

Неви това си е твоя живот и твоето решение само на човек на който му е до главата си знае положението и за какво го прави.Кураж и горе главата.

# 678
  • Мнения: 4 415
Не съм много запозната,  Ани, само знам, че за бременни е ок. Затова го дадох като вариант.  Естествено след консултация с лекар. На мен мента, глог и валериана ми действат само ако взема 2-3 и не ми се струва удачно за дългосрочно вземане. Просто не действа. Поне при мен.

# 679
  • Мнения: 1 414
Капките на Бах са съвместими с кърмене, както и валериана, мента и глог въпреки че пише обратното. Бях питала педито за тях и аз пия валериана по четвъртинка, когато не съм ок с нервите и не мога фа спя, в началото бебо беше по поспалив и спокоен предполагам от хапчетата , но вече не виждам да му влияят. Между другото забелязах че като пия по една четвъртинка от валериана и кърмата ми се увеличава не знам на какво се дължи, може би че се успокоявам и не ми пука за нищо Simple Smile

# 680
  • Мнения: 3 276
 Момичета, толкова много забравям, че забравих да ви пиша как лекувам аз нервно напрежение. При мен най-често беше от работата. Защото преработвах и бях като зомби. Ходя на йога. Там се лекуват всякакви душевни терзания, стрес, умора, освен това после съм като след масаж на цяло тяло.

# 681
  • Мнения: 983
Имаме си зъбчеее сутринта го видях как се е белнало на венеца.Сутринта зверски ме захапа за гърдата и си казах това няма как да е само венец и зъб има....Вярно на пръста едва дращи ама на нежното местенце ми се стори като зъб на акула...Не ми е ревала(много) вчера през деня и вечерта беше глезана от всякъде не искаше в количката и за секунда само да я гушкам и то само аз некой друг.През ноща се премяташе като рибка на сухо дори не сука кой знае колко и вода не иска.Почнаха се изобщо съм забравила кога да очаквам и следващите🤣🤣

# 682
  • Мнения: 762
Ние сме 4 зъба и 2 почти показали се Simple Smile
Като изключим мрънкането около самото пробиване на зъбките, не бих казала, че сме имали драми Simple Smile 

# 683
  • Мнения: 1 333
И при нас проби преди няколко дни 1то зъбче. Едва се е показало на венеца и драска. Второто май всеки момент. Не мога обаче да се похваля със спокойствие. Не знам от тях или от друго, но ми се късат нервите. Особено тая седмица е рев по цяяял ден. Прави 5мин почивка и пак се почва. Мрънка, хленчи, реве истерично, буди се с рев, но това и преди не липсваше, просто сега е постоянно. Доста съм изнервена и напрегната, викам понякога, после се чувствам виновно... По цял ден сме на ръце, но уви и така се мрънка и ръмжи. Почудвам се какво да го правя, нищо не иска, не харесва, не се заиграва. Забелязвам, че едничката му цел е да скочи от леглото с глава надолу. Много упорито се опитва. Когато го оставя на земята се започва с рева. Нищо не мога да си свърша вкъщи още и още. До кога ли ще е така?

# 684
  • Мнения: 128
    И при нас проби преди няколко дни 1то зъбче. Едва се е показало на венеца и драска. Второто май всеки момент. Не мога обаче да се похваля със спокойствие. Не знам от тях или от друго, но ми се късат нервите. Особено тая седмица е рев по цяяял ден. Прави 5мин почивка и пак се почва. Мрънка, хленчи, реве истерично, буди се с рев, но това и преди не липсваше, просто сега е постоянно. Доста съм изнервена и напрегната, викам понякога, после се чувствам виновно... По цял ден сме на ръце, но уви и така се мрънка и ръмжи. Почудвам се какво да го правя, нищо не иска, не харесва, не се заиграва. Забелязвам, че едничката му цел е да скочи от леглото с глава надолу. Много упорито се опитва. Когато го оставя на земята се започва с рева. Нищо не мога да си свърша вкъщи още и още. До кога ли ще е така?
    Мони и ние сме така.По цял ден мрънкане, преди се заиграваше сега нищо.За 5 мин. не мога да го оставя.Само като усети, че ще го пусна започва рев до червено.По цял ден сме така.Носим се, игри и т.н.Много се уморявам и никаква домакинска работа не мога да свърша.Вероятно от зъби, може и период.Незнам, надявам се и аз скоро да се успокои.Каквото и да си говорим, първата година си е тежка.Да сме живи и здрави и със здрави нерви:grinning:

    # 685
    • Мнения: 1 414
    неви как са нещата при теб, притеснявам се, дано да са добри новините.
    Първите ни зъбки пробиха преди седмица, сега много хапе и вече е по спокойно. Преди да пробият, вдигна температура, сополи и имахме и подсичане Sad. И след пробиването всичко мина от раз

    # 686
    • Мнения: 3 276
    Честити зъбчета на малките сладури. Aya, добре съм, благодаря, че питаш. Вчера изпих първото хапче, което спира хормона на бременността. Тази нощ ще пия основното, което всъщност предизвиква спазми и кръвотечение. Уж ми каза, че ще е като болезнен цикъл. То вчера на прегледа беше слезнало много надолу, все едно към срамната кост. Докито обясни, че ако бяхме решили да го задържим, ще е с ниска плацента и рисково.

    # 687
    • Мнения: 758
    Неви, нали имаш обезболяващи?

    # 688
    • Мнения: 3 276
    Неви, нали имаш обезболяващи?
    Ще си купя нурофен форте. Това ми изписа. А малката за първи път ще е на АМ. Иначе 3 пъти суче през нощта. Щастието ще е пълно тази нощ!

    # 689
    • Мнения: 1 414
    Неви малко късно но се сетих вместо АМ, трябваше да се цедиш за да имаш за съответните нощни хранения. Но в този момент едва ли ти е било до цедене.
    Снощи прие ли малката АМ? Как сте сега?

    Общи условия

    Активация на акаунт