Да създам ли семейство с него?

  • 12 606
  • 264
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 28
Всичко звучи прекрасно, но появи ли се тръпка с някой друг, а тя ще се появи според мен, в даден момент. . ще нараниш и себе си и него, много. Не дай си боже и дете да има.
Според мен не бързай с крайни решения.

# 241
  • Мнения: 526
Леле... Все едно току що прочетох една моя история!!!!! Шок съм. Това дето си останивила в самото начало че ти липсва, оная мъничка прашинка. При мен се търкаля доста време неусетно се превърна в камък който обърна каруцата. Защото камъка се запъна в един мъж спрямо който усетих тая мъничка липсичка която съм имала. Много хора ще кажат че страст и любов е до време но... Така че да мериш 10 пъти, да режещ 1 път. Но аз усетих как всичко започна да се променя тогава. Не можах да си затворя очите за тая прашинка която обаче овкусяваше цялата манджа. Смятам че тая подправка прави разликата между мъж мриятел, братска любов и мъж любов страст...

# 242
  • Мнения: 28
Леле... Все едно току що прочетох една моя история!!!!! Шок съм. Това дето си останивила в самото начало че ти липсва, оная мъничка прашинка. При мен се търкаля доста време неусетно се превърна в камък който обърна каруцата. Защото камъка се запъна в един мъж спрямо който усетих тая мъничка липсичка която съм имала. Много хора ще кажат че страст и любов е до време но... Така че да мериш 10 пъти, да режещ 1 път. Но аз усетих как всичко започна да се променя тогава. Не можах да си затворя очите за тая прашинка която обаче овкусяваше цялата манджа. Смятам че тая подправка прави разликата между мъж мриятел, братска любов и мъж любов страст...

Аз пък вече изгубих едно такова момче, като на авторката, защото се влюбих в човек с който имаше невероятна тръпка, преследване и много обещания. В крайна сметка се влюбих до полуда.
 Е, поради болест аз напълнях малко и се отпуснах в тази ,,голяма,, любов.
И тръпката вече я няма, той ми говори в момента (всеки път при проблем), че майка му ще бъде винаги на първо място в живота му. Понеже баща му почина и тя е една непрестанна част от живота ни, дори и да е надалече.
А аз всеки ден мисля за момчето, което ме обожаваше , а аз оставих заради тръпката. Simple Smile

# 243
  • Мнения: 444
Всичко звучи прекрасно, но появи ли се тръпка с някой друг, а тя ще се появи според мен, в даден момент. . ще нараниш и себе си и него, много. Не дай си боже и дете да има.
Според мен не бързай с крайни решения.

Моля ви се...Много ясно, че тръпка може да се появи и с друг, но това не означава любов.

# 244
  • Мнения: 3 186
А дали е възможно да се появи по някое време тръпката към настоящия, към когото в момента я няма?

# 245
  • София
  • Мнения: 24 839
А, дали е възможно някой да порасне и ментално, стигайки 30+?

# 246
  • Мнения: 1 755
А дали е възможно да се появи по някое време тръпката към настоящия, към когото в момента я няма?
Може да се появи! Ако момчето охладнее и се появи заплашителен обект от женски пол и има опасност да бъде изгубен. Тръпката ще расте лавинообразно 😉.

# 247
  • Мнения: 28
А дали е възможно да се появи по някое време тръпката към настоящия, към когото в момента я няма?
Може да се появи! Ако момчето охладнее и се появи заплашителен обект от женски пол и има опасност да бъде изгубен. Тръпката ще расте лавинообразно 😉.

Да, много си права между другото. Simple Smile
Авторката да си опича акъла, за да не загуби скъпоценното камъче. Simple Smile

# 248
  • Мнения: 3 251
Много хора се женят по сметка. Явно сметката им е достачно добра. Защо търсим повече след като е ясно, че няма да го намерим?

# 249
  • Мнения: X
Защото обикновено не е ясно. Нищожен процент хора имат реалистична самооценка.

# 250
  • Мнения: 1 308
Всичко звучи прекрасно, но появи ли се тръпка с някой друг, а тя ще се появи според мен, в даден момент. . ще нараниш и себе си и него, много. Не дай си боже и дете да има.
Според мен не бързай с крайни решения.
Да бе. Да вземе да се успокои, да изчака още 3-4-5 години да намери голямата тръпка. През това време "мъжкарят" (пиша го в кавички, защото винаги ми е звучало тъпо подобно определение) ще си е заминал. А авторката на 36-37г ще разсъждава по въпроса "къде сбърках и кога ще идва тръпката (с някой шофьор на бус)".

# 251
  • Мнения: 4 624
Тръпката идва често с разни проблемни мъжаги. Ако връзката е спокойна, каква тръпка? Ако авторката е умна, няма да се връзва на подобни мъже. Просто човекът е спокоен, безпроблемен, грижи се за нея и нямат проблеми. Човешкият мозък е така устроен, че винаги търси това, което му липсва. Ако тръгнем всеки път да си компенсираме и запълваме липсите... Често човекът до нас не е виновен за тях, пък той си го изяжда най-често. Joy

# 252
  • Мнения: 134
Нито само с тръпка, нито само със сметка се прави семейство. За да създадеш семейство с някого, трябва да го обичаш, защото бая годинки ще прекараш с него и само с него. От друга страна, любов-любов, но мъжът трябва да е подходящ за съпруг и баща. Като знам какво е да бременееш, раждаш и гледаш малки деца, изтръпвам при идеята за тръпки Simple Smile) Да ме пази Господ.   
От друга страна, трябва да ти се правят деца с този мъж, да ти се  ляга няколко десетилетия до него.

# 253
  • Мнения: X
Семейството е една отговорност, създава се с пълен разум. Hug

# 254
  • Мнения: 4 624
Не разбирам защо тръпка=любов според вас. Според мен са две съвсем различни чувства, които могат да се изпитват към различни хора едновременно, а може и към един човек.
Семейство се прави с любов и здрав разум. Тръпката е за тийнейджърките, които тичат след лошите момчета. За жалост зрели жени все още продължават да се държат като тийнове.

Общи условия

Активация на акаунт