Сполучливи имитации на маркови парфюми - 28

  • 44 492
  • 714
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 025
Кристалче, Olympea на Заг, ДиП или Баргело е най-близка? Не държа на невиждана трайност. Sunglasses

# 376
  • Мнения: 2 821
Как ще коментирате новите на Заг,които предстои да излязат скоро? На мен ми се струват непознати...😀

# 377
  • Мнения: 192
Мъжкия на Ермес в оригинал го имаше едно гаЖе, брутален е. 😛
На ескада не е лош, типично техен си, плодов и свеж, супер е за лятото, ама не е моя тип парфюм.
На Килиан го имам в имитацията на Гиза, не знам как е оригинала, но този е свеж, мирише ми на манго, кокос, оризов някак си. Цитрусов май го водят. 😁 Не е идеално зле, ама не го усещам на моята кожа. Маслото имам аз. Simple Smile

# 378
  • Мнения: 1 360
Мъжкия на Ермес ...
На ескада...
На Килиан...
Simple Smile
За кои парфюми става въпрос всъщност?!

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Café del Mar,вътрешно бях убедена,че няма да ти допаднат и двата парфюма,щом си ги имала в оригинал.Важното е,че ще зарадваш някого с тях,Мисче,Yes I am.и на мен много ми допада версията на Заг на този аромат,различен е от всичко,което познавам и не мога да посоча нито един парфюм на който да прилича..Ина,не познавам Олимпея на Баргело,тази на Заг за мен има разминаване с оригинала,на ДП ми се струва най-близка.Рефанската също е добра,но много трайна,там трябва да са по-малко пръсканията,защото ще се удушиш.Grinning Веднага щом се запозная с новостите на Заг ще пиша,пишете и вие,момичета.

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 18:10 от Bright Crystal

# 380
  • Мнения: 192
Мъжкия на Ермес ...
На ескада...
На Килиан...
Simple Smile
За кои парфюми става въпрос всъщност?!


395 KI MOONLIGHT IN HEAVEN by KILIAN NEW
396 MI MIAMI BLOSSOM ESCADA NEW

VE TERRE EAU INTENSE VETIVER HERMES

За тези, новите на Заг.

# 381
  • Мнения: 18 558
Кристалче, наистина много различен аромат. Хем сладък,хем плодов,незадушлив. Малини и мляко има в пирамидата. Много е особен,компотен, сладникав,но не така лигав.
Четох отзиви във Фрагрантика,и се изумявам колко е нехаресван. При първа възможност ще се запозная с оригинала.

# 382
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
На мен ми омръзнаха вече Мюглеровите, и днес , след като доволно се полях с Уоманити сутринта, вечерта минах на шанелските шансове - Vive и Fraiche - нямам по-добро за лятото. Толкова свежест носят, че чак ти става студено. Направо хруптят и скърцат.Утре ще включа към дневната доза и chanse eau tende , за да направя някакво сравнение помежду им, или по-точно да разбера кой ще свърши най-бързо Simple Smile

# 383
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Шанелите чий имитации са? Много ги харесвам шансовете, имах на Мартинез, първото шише беше страхотен, второто нищо общо.

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 40 768
Аз от вчера разнасям Линтернит /или както се пише Head Band / обаче май няма да се спогодим за лятото...тежък ми идва.Обаче такава трайност...цял ден го усещам, в косата двойно.
Май ще ходя до Заг да напълня Номад Wink но ще проверя и другите за които пишете.

# 385
  • Мнения: 9 093
Я да питам аз, с моите посредствени възприятия - ако можехте да ми обрисувате този L'Interdit като храна...?
А с Idylle (Guerlain) някой справил ли се е добре в имитацията?

# 386
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мисче,хич да не ти дреме кой харесва парфюма ти и кой не,още по-малко пък хората във Фрагрантика.Няма да ти пиша през къде ми е мнението на непознати хора,носи си го с удоволствие.Мистик,остави го за есента L'Interdit,:stuck_out_tongue_winking_eye:,според мен няма добро копие на Герленската Идилия,версията на Заг е не само далеч от оригинала,но и много нетрайна и не ти я препоръчвам.

# 387
  • Мнения: 42
Здравейте,според вас D296 "Пантера" Ексклузив на Гиза , отговаря ли на Rumz Al Rasasi - Pour Elle Rasasi? За първи път ще поръчвам от Гиза,а те преди няколко дни махнаха имената

# 388
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
И аз не знам защо не е харесван Yes I am, аз също много му се кефя. Купих си го на ебати далаверата парфимо като го пуснаха, 50 мл. 27 лв.😃
Явно го намират посредствен, но аз пък не разбирам защо.

# 389
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Калина,това е Пантерата на Картие,препоръчвам ти я във версията на Парфен.

Общи условия

Активация на акаунт