ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - Реформаторски експеримент на МОН - втора серия

  • 44 208
  • 761
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 11 982
А, познайте как е минало последното класно днес? "Горе-долу" Joy Мисля да започна да налагам глоба за всеки такъв отговор.

# 91
  • София
  • Мнения: 18 679
Момичета, поствам,за да видят повече хора!
https://m.bg-mamma.com/?topic=1122458.msg38866796#new

Спешно е! Нека който може, помогне!

# 92
  • София
  • Мнения: 11 982
Тъкмо мислех да пусна линка. Аз вече се включих.

# 93
  • Мнения: 1 231
Включих се и стискам палци, направо ми се сви сърцето! Това е най-големият кошмар!
При нас нещата вече вървят леко лежерно и предваканционно. Оформен е по повечето предмети с отличен, но проблемните - немски и математика още са на изчакване. Записах го на онлайн курса по немски през лятото - 2 пъти седмично х1 час. Ей нямате на идея какви истерии и тръшкане беше, но ще се примири, няма накъде. Казах му, че ако няма поне 5 по математика ще го запиша и на уроци по математика. Трябва да навакса, няма как, колкото и да  не му се иска. Много съм била строга с тях, много съм изисквала. Не разбира, че за негово добро го правя. Другата година, като ще имат да наваксват, толкова ще им е натоварено, по-добре да е подготвен. Ама хайде де, лоша съм. Добре, приемам.

# 94
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
И аз споделих линка във фейса. Утре ще се включа и финансово. Дано детенцето има късмет!

При нас всичко е под пара. Не са оформени и предстои още изпитване. По немски втори пореден ден носи 6. Много се засили тази година. Дано задържи ентусиазма и занапред.
Чули, че догодина по немски основен учител ще им бъде главният по немски на училището. А дано! Много е добра тази учителка и ще е късмет голям. Дружно стискат палци да е вярно.

# 95
  • София
  • Мнения: 7 053
Две седмици още! Едвам се издържа...
Жегата яко ни налегна. Младежът е втора смяна на училище. Снощи ми разказваше, какъв плаж си направили по време на голямото междучасие. По стечение на обстоятелствата имали физическо, по програма нямат в този ден., всички момчета се съблекли и играли голи до кръста. Вече има тен - на къси гащи, но е поизравнил разликата от тениските. Joy
Вече оформят оценки по някои предмети, а по други тепърва ги чакат още контролни. Нямам притеснения, освен за БЕЛ, но там докато не завърши, все ще се притеснявам. Joy

# 96
  • София
  • Мнения: 11 982
Топ 10 на гимназиите според резултати от ДЗИ: https://novini.bg/bylgariya/obrazovanie/542719

# 97
  • София
  • Мнения: 2 768
Топ 10 на гимназиите според резултати от ДЗИ: https://novini.bg/bylgariya/obrazovanie/542719
Чепинци изби рибата, испанската му диша прахта 😂😂😂

# 98
  • София
  • Мнения: 11 982
Нали? Joy И аз много се впечатлих от СУ "Христо Ботев".

# 99
  • София
  • Мнения: 2 768
Нали? Joy И аз много се впечатлих от СУ "Христо Ботев".
Още тази година сигурно ще се похвалят и като най-желано в областта след седмокласните матури 😂 Направо го слагам като първо желание от сега😂

# 100
  • Мнения: 21 455
В топ три по предмет по избор са СМГ, Първа частна математическа гимназия и училището в смолянското село Чепинци. Доброто представяне там се дължи на усилията на учителката по биология Даниела Куцева. По думите на заместник-министър Таня Михайлова преподавателката е с 23-годишен опит и е направила две пробни матури през годината за учениците си. Тя успява да ги мотивира да учат биология, като постоянно дава и консултации. В резултат голяма част от зрелостниците ще кандидатстват медицина или друга специалност, която изисква приемен изпит по биология.

# 101
  • Мнения: 1 260
Училището в Чепинци наистина изби рибата Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 11 982
Браво на тази учителка! Дано децата ни попадан на повече такива.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 2 442
МОН направо да вземат да пращат другите учители в Чепинци на обмяна на опит. Иначе огромно браво на отличниците! Нашето училище пък изпадна от първите 10. Срам Simple Smile. Аз само си пожелавам когато дойде време нашият набор да прази ДЗИ, да си изкара отличната оценка без грам частни уроци и само със знанията от училище.

# 104
  • София
  • Мнения: 7 053
Голямо Браво за тази учителка!
Има много ценни учители в провинцията и в малките училища. Следя ФБ страницата на провинциално ОУ, в което аз съм учила. Всеки път, когато публикуват успех на някое дете, нещо ми трепва. Успяват да запазят духа и авторитета на институцията Училище, което много ме радва!
А като сте подхванали успехите по БЕЛ, да похваля набора. На класното по БЕЛ има 5++, с известна помощ от мен! Bowtie
Не ми се смейте, за мен това е голям напредък от негова страна. Nerd

Общи условия

Активация на акаунт