ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - Реформаторски експеримент на МОН - втора серия

  • 44 256
  • 761
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 7 061
Този въпрос дълго се разисква в темите "МОН-промените продължават". Потърсете ги и прочетете. Някои въпроси ще ви се избистрят. Wink

Аз вече подхванах ремонт, а около мен, младежът се мота със счупена ръка. Мрън! Днес ми е нервен ден.

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 09:46 от Слънчевата

# 271
  • Мнения: 8 767
Еееее,счупена!!!Да минава бързо и безпроблемно!
   Наборът стана в 4.30 да гледа изгрева,цяла тумба пубери и една майка на язовирната стена.Сигурно е било супер готино де,знам,че и щеркинса ходеха.
   

# 272
  • София
  • Мнения: 8 280
Слънчева, щом е счупена ръката и се мотае около теб, възлагаш отговорна задача - ОТК, а ти се включваш към изпълнителите Wink
Бързо да минава.

Може ли някой да ми прати книгите за 9 клас. Младежите вече са морски, на бабин дом... (и тук е темата ремонти Wink, първият етап е свършен, вторият ще е септември, младежът се опита да допълни още идеи, но го отсвирихме). Девойката се е въоръжила с киндъла с книгите + бонус поредица от 10 бр., а наборът си взе компютъра, някой да не се обърка, че книги ще чете на него.

# 273
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Слънчева, бързо да се възстановява младежа! Обгрижвай го, заслужава да бъде глезен.

Десем, книгите за 9 кл са заковани на първа страница, дръпни си ги оттам.

# 274
  • София
  • Мнения: 8 280
Леле проспала съм го списъка... А видях, че се коментира Disappointed Relieved
Разгледах, почти съвпада с това, което ми показа младежа... Нали се зарекох да спра въздуха Joy

# 275
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Влизам да добавя заглавието на обещаната книга за задължително четене по АЕ от училище - Death on the Nile на Агата Кристи. Скромно, но от сърце Simple Smile. Ще се радвам и другите ЕГ да споделят списъка.

Последна редакция: вт, 02 юли 2019, 14:40 от Manzhelka

# 276
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ох, моята припомня английския с манга. Дадоха й три дебели книги точно преди да тръгнем и сега това чете.

# 277
  • Мнения: 1 265
Manzhelka , споделих списъка на АК ( на стр. 16 ).

# 278
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Manzhelka , споделих списъка на АК ( на стр. 16 ).

Много благодаря за което!

# 279
  • София
  • Мнения: 2 768
Здравейте любими деветокласни мами  Hug
Миналата година следих вашите вълнения и съм запазила такъв спомен, че някой от вас поиска статистиката за седмокластите матури по училища. Ако не бъркам дали може да напишете какъв е бил текста на писмото, така че от МОН да няма начин да избегнат конкретния отговор.
Благодаря сърдечно ако някой сподели.  Hug

Последна редакция: вт, 02 юли 2019, 17:42 от звездица

# 280
  • София
  • Мнения: 8 280
Пратих ти и текст и файл

# 281
  • София
  • Мнения: 1 109
Знаете ли кой е наборът, който ще завършва за първи път на първи и втори етап? Имам подозрение, че е 2003 или греша.Thinking

# 282
  • София
  • Мнения: 1 285
Знаете ли кой е наборът, който ще завършва за първи път на първи и втори етап? Имам подозрение, че е 2003 или греша.Thinking

Точно 2003 е, ние сме втори.

# 283
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Голямо затишие в тази тема. Ваканцувате ли? Simple Smile Май всички се препичате  по шезлонгите на плажа 🤣.

Днес ми попадна информация от нета, че се готвят промени относно времетраенето на междучасията (идеята били да се намалят от 10 на 5 мин) и датите на ваканциите, като за решенията вече ще са упълномощени директорите, а не централния мозък в МОН. Случайно да имате някаква по-достоверна информация? Просто се чудя какво още остана в правомощията на МОН, което да не е развалило.

# 284
  • София
  • Мнения: 7 061
Манжелка, и на мен ми попаднаха тези статии от 09/07, но годината е 2016. Joy
Сигурно някой е преписал, без да гледа дата.
Ние още не се препичаме, някъде август ще да е. Дано! Имам ремонт да свършвам, а чавето гипс да сваля.
Снощи си свали книги на четеца. От днес ги започвал, не се знаело кога ще ги довърши. Joy

Общи условия

Активация на акаунт