Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - тема 62

  • 51 095
  • 756
  •   1
Отговори
# 180
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Махате черните украсителни дъски от челото на бар-плота и променяте цвета според горепосочените варианти.
Тази череша е декор от преди 20-тина години, навява на нещо вехто и демоде.

# 181
  • DE
  • Мнения: 9 068
Може хората да са под наем и да не могат да махат елементи от интериора.

# 182
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Може хората да са под наем и да не могат да махат елементи от интериора.

Затова не се сетих, помислих щом може да боядисва стените, може просто да е закупено/наследено с направена вече кухня.

Ако е така трябва да се помисли или поне да се обсъди с евентуалните хазяи.

# 183
  • Мнения: 39 296
То и да е така нищо не пречи да се направи "параван" от рамка и ламината, която да се прикрепи към стената на бар плота. Така по всяко време ще може да се възвърне първоначалния вид.

# 184
  • Мнения: 3 788
Здравейте,

Не знам дали това е правилната тема.

Някой може ли да ми препоръча диван? Изискванията са да се разтяга, поне за 2-ма човека да спят, да не е огромен и да не е кожен. От Икеа, Ралица и Явор нищо не си харесахме, така че отпадат директно. Бюджета ни е около 1000 лева като държим да има шоурум/някъде където може да се види/да се седне на него в София. Благодаря!

# 185
  • Мнения: 5 597
Имаше тема за дивани,но ето моето предложение.Почти се вмества в бюджета. Има своите слабости. Ако се спрете на него,пишете да ви кажа ние къде имахме проблеми по конструкцията. Като цяло не е лош,разтягаме го ежедневно
http://divaniparallel.bg/products/%D0%9C%D0%9F05

# 186
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Здравейте,

Не знам дали това е правилната тема.

Някой може ли да ми препоръча диван? Изискванията са да се разтяга, поне за 2-ма човека да спят, да не е огромен и да не е кожен. От Икеа, Ралица и Явор нищо не си харесахме, така че отпадат директно. Бюджета ни е около 1000 лева като държим да има шоурум/някъде където може да се види/да се седне на него в София. Благодаря!
В момента Айко имат промоция 20% на всички дивани.
Например
Цитат
КАНАПЕ
от 999.00 лв.
намалено на 699.00 лв.
размери:
238/95/75h Площ за сън:196х150
материал:
ТЕКСТИЛ
цвят:
ТЪМНО СИВ/ЖЪЛТ



# 187
  • Мнения: 3 788
Гледах ги в Айко, но са ми много грозни всичките, честно казано. (Поне тези, които имаха изложени в магазина)

Трапезица, търсих, но нещо не открих тема - може ли линк?
Този ми идва пък твърде малък Grinning като цяло съм се насочила към Паралел, нашите си взеха такъв и е мноооого удобен (Невада), но искам да видя и други мнения, тъй като при тях е от скоро и нямат достатъчно "опит" с марката.

http://divaniparallel.bg/products/%D0%9A%D0%BB%D0%B5%D0%BE

Нещо подобно, но частта откъм гърба да е по-висока, така че да подпира и врата като се облегнеш и да е мекичък като седнеш, но не твърде много. Ако калъфът се сваля и пере ще е идеално, но не е задължително.

# 188
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Гледах ги в Айко, но са ми много грозни всичките, честно казано. (Поне тези, които имаха изложени в магазина)

Трапезица, търсих, но нещо не открих тема - може ли линк?
Скрит текст:
Този ми идва пък твърде малък Grinning като цяло съм се насочила към Паралел, нашите си взеха такъв и е мноооого удобен (Невада), но искам да видя и други мнения, тъй като при тях е от скоро и нямат достатъчно "опит" с марката.

http://divaniparallel.bg/products/%D0%9A%D0%BB%D0%B5%D0%BE

Нещо подобно, но частта откъм гърба да е по-висока, така че да подпира и врата като се облегнеш и да е мекичък като седнеш, но не твърде много. Ако калъфът се сваля и пере ще е идеално, но не е задължително.


Ето темата: Мека мебел

# 189
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Гледах ги в Айко, но са ми много грозни всичките, честно казано. (Поне тези, които имаха изложени в магазина)

Трапезица, търсих, но нещо не открих тема - може ли линк?
Този ми идва пък твърде малък Grinning като цяло съм се насочила към Паралел, нашите си взеха такъв и е мноооого удобен (Невада), но искам да видя и други мнения, тъй като при тях е от скоро и нямат достатъчно "опит" с марката.

http://divaniparallel.bg/products/%D0%9A%D0%BB%D0%B5%D0%BE

Нещо подобно, но частта откъм гърба да е по-висока, така че да подпира и врата като се облегнеш и да е мекичък като седнеш, но не твърде много. Ако калъфът се сваля и пере ще е идеално, но не е задължително.



Сори, няма да мога да съм в помощ, като този който си показала, честно казано не съм поглеждала. Твърде демоде, в два цвята и с тези рози...

# 190
  • Мнения: 2 323
Аз си мисля по казуса, че червеното дърво е твърде близо до дивана, ако само тази част, се облицова, фолира, боядиса или каквото там ще се получи по-добре. Може да се облицова с ламинат като на пода, да се боядиса като стената...

Ха, фолиране не ми беше хрумнало!!
Идея си нямам какво точно дърво е, не е масив, мисля, че е ПДЧ, но определено не ми изглежда да може да се боядиса. Но със сигурност мога да го измеря и да поръчам бяло фолио, пък ако толкова не се хареса, ще го отлепя. Нали знаете, по-добре да молим за прошка отколкото за позволение Grin Laughing
Дали знаете откъде мога да намеря такова матово, бяло фолио?

Апартаментът не е под наем, дами, правен е основен ремонт преди около 4 години, просто го е правил мъж Laughing Цялата кухня е в това черешово, няма как да я изхвърля на този етап, вече си изказах мнението неколкократно и подсигурих, че друга черешова кухня няма да има... никога Grinning Laughing Правим каквото можем. На този етап ще гледам да го интегрирам по някакъв начин, например с картина, цвят стена, цвят саксия, възглавничка, а когато евентуално успея да се отърва от него, лесно мога да сменя и тези подвижни и лесно отстраняеми части от интериора.

# 191
  • София
  • Мнения: 17 775
Фолио има в Бриколаж и подобните му.
Щом не е под наем, вече има немалко варианти.

# 192
  • Мнения: 3 788


Сори, няма да мога да съм в помощ, като този който си показала, честно казано не съм поглеждала. Твърде демоде, в два цвята и с тези рози...

Нито цвета, нито розите ми харесват, по-скоро като модел го показах. Hands V

Ще се насоча в другата тема, благодаря labrex

# 193
  • DE
  • Мнения: 9 068
Каквато и да е повърхността може да се боядиса. Хората правят чудеса със стари мебели. Аз не бих търпяла такъв противен цвят вместо да опитвам да се съобразя с него.

# 194
  • София
  • Мнения: 17 775
Някой назад каза, че е фурнир. Той май може да се байцва до по- студено, ама не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт