Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - тема 62

  • 51 091
  • 756
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 5 597
Да,такава масичка е,но я искам по мои размери . Ще измисля нещо Simple Smile

# 586
  • Мнения: 2 323
Ако не държиш да е със затворени чекмеджета, в Икея има такава. В няколко цвята я има, ще я откриеш под "количка". Най-отгоре може да се монтира плот и става масичка.

Но всъщност ми хрумва един доста по-хитър вариант: Купи си нощно шкафче и му монтирай колелца отдолу! Доста избор ще имаш - стил, цвят, модел... И само едни колелца те делят от целта.

# 587
  • Мнения: 8 057
Ей тези например пишат "по индивидуален проект"
https://gtcdesign.bg/2011/02/%D0%BE%D0%B1%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B … 0%B4%D0%B8%D0%BE/
Има си и готов метален обков, който се ползва... Питай при производители на мебели, ако имат въображение, доста варианти ще могат да ти предложат без да е изцяло плоскост Smirk

# 588
  • Мнения: 5 597
bambinnah ,Благодаря,аз съвсем олекотени имам и ги ползвам. Ще потърся по-усърдно и по изложенията

peneva_a ,много добра идея Simple Smile
Simple Smile Благодаря на всички  bouquet

# 589
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 774
и тук да си задам питанката
Разглеждам от една седмица детски легла или цели комплекти и нищо не може да ми хареса навсякъде предлагат едно и също гледах в Явор, в мондо, в Айко и други фирми от рода на Виденов- нищо не ми харесва.Искам легло приста 140 на 190 или с механизъм или с големи чекмеджета отдолу да има.Искам да има ракла, да е ъглово. искам нещо хубаво, изчистено и надеждно.Сегашното легло на малката е от фирма подобна на Виденов още със сглабянето чекмеджетата почти не могат да се затварят...евтина изработка искам нещо хубаво, ама не да .струва 3000 лв
Даже не мога да си харесам някакъв комплект и да го дам на човек да ми го изработи нищо никъде не ми харесва Cold Sweat

# 590
  • София
  • Мнения: 112
Я да попитам легла 120/200 падащи с плавен механизъм имате ли идея откъде? (1.5К бюджет макс /бр)

# 591
  • София
  • Мнения: 38 475
Механизми е най-добре сами да си купите. Лесно се монтират.

# 592
  • Мнения: X
и тук да си задам питанката
Разглеждам от една седмица детски легла или цели комплекти и нищо не може да ми хареса навсякъде предлагат едно и също гледах в Явор, в мондо, в Айко и други фирми от рода на Виденов- нищо не ми харесва.Искам легло приста 140 на 190 или с механизъм или с големи чекмеджета отдолу да има.Искам да има ракла, да е ъглово. искам нещо хубаво, изчистено и надеждно.Сегашното легло на малката е от фирма подобна на Виденов още със сглабянето чекмеджетата почти не могат да се затварят...евтина изработка искам нещо хубаво, ама не да .струва 3000 лв
Даже не мога да си харесам някакъв комплект и да го дам на човек да ми го изработи нищо никъде не ми харесва Cold Sweat

Ами те пристата са си еднотипни общо взето. Познати правиха по поръчка също за детска подобно на това от линка миналата година, само че с едно задно чекмедже, механизъм за повдигане и ракла с горно отваряне и долно странично чекмедже, доста широка и им излезе май към 1000 лв за 130 на 90 при близък. Но е много стабилно изработено, с дебели плоскости, планки, здрави механизми на чекмеджетата. И за една година при две бесни 6 годишни не е мръднало. Според мен измисли си твой модел и дай да ти го направят.

# 593
  • Мнения: 5 288
Имам въпрос - някой виждал ли е някъде боя за стени в цвят шведско бяло или Stockholmsvit с формула S 0502 Y ? Боята не е снежно бяла, а с малко жълто и сиво.

# 594
  • Мнения: X
Ще потърся по-усърдно и по изложенията
Трапезица,
Може би производител на тръбна мебел,
имащ опция индивидуален проект(поръчка) е удачен вариант:
https://timberchamber.com/furniture/%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0% … D0%BE%D0%BE%D0%B4
http://gs-bg.eu/bg/trubna.html

Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 20:52 от Анонимен

# 595
  • Мнения: 437
Падащи легла знам, че прави една фирма видар се казва. Не съм ги ползвала и не ги хваля, но може да си поискате и от тях оферта.

# 596
  • Мнения: 1 775
Момичета, правим си кухнята, но имам проблем-не мога да намеря гръбче за кухнята, проблемът е там че разстоянието е 67см, по принцип искам да е с плочки, но не от тези като тухличките, нещо друго ми се искаше, въпросът е там че не мога да открия плочки с подходящ размер, в краен случай ще сложим гръб като плота, но това е в много краен вариант... Моля ви за съвет и идеи

# 597
  • Мнения: 4 664
Момичета, и аз моля за съвети и идеи, може и с картинки, че не мога да си изясня как да се получи хола с две тройки дивани на почти една линия, с лека чупка между тях.... две масички ли да сложа? Ще стои ли добре? Досега имахме голям П-образен ъгъл, но заема доста място, пък малко хора на него, сега реших да е с 2 тройки на почти една линия, не на 180 градуса, а горе-долу на 140 примерно.... как мислите, добре ли е като идея?

# 598
  • София
  • Мнения: 38 475
Нещо шаренко?

# 599
  • Мнения: 1 775
дааа, и аз за шаренко мисля, но не ми става размера на плочките - трябва да са или с размер от едната страна 33 или 11

Общи условия

Активация на акаунт