Косопад Тема 16

  • 51 435
  • 754
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 432
Аз скоро взех приорин по 1 таблетка на ден пия. За сега не виждам ефект, но си пише, че се пие няколко месеца.

# 256
  • Мнения: 2 442
Barbed , Only_one по-нагоре ви отговорих,но явно сте подминали поста(ако не се лъжа 241)
Лаленце 6 месеца го пих тоя Приорин,никакъв ефект,при теб е по-вероятно ефекта да е от ампулите,чувала съм доста добри отзиви за тях.
От половин година си пия таблетките на Допелхерц плюс аминокиселини и съм си много добре,косопад нямам...да не чуе дявола Grinning

# 257
  • Мнения: 1 412
Barbed , Only_one по-нагоре ви отговорих,но явно сте подминали поста(ако не се лъжа 241)
Лаленце 6 месеца го пих тоя Приорин,никакъв ефект,при теб е по-вероятно ефекта да е от ампулите,чувала съм доста добри отзиви за тях.
От половин година си пия таблетките на Допелхерц плюс аминокиселини и съм си много добре,косопад нямам...да не чуе дявола Grinning
може ли да споделиш кои хапчета на Допелхерц вземаш

# 258
  • Мнения: 1 210
Ампулите L'oreal Professionnel, Aminexil Advanced има ли ги по аптеките? Къде могат да се намерят на добра цена?

# 259
  • Мнения: 1 412
Бях си взела лосиона на Билка и един на Живица с репей и слагах и от двата за по-бърз резултат. Май съм попрекалила с тях. Вчера не сложих нищо и май съм по-добре.

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 22:31 от Barbed

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Някой ползвал тези...

# 261
  • Мнения: 2 442
Допелхерц които са само за коса,макар,че и от тях ноктите ми растат бързо.
Тези на Mivolis ги гледах преди два дни,но  са ми слабички.

# 262
  • Мнения: 4 495
Допелхерц които са само за коса,макар,че и от тях ноктите ми растат бързо.
Тези на Mivolis ги гледах преди два дни,но  са ми слабички.
В България този вид го няма https://www.dm.de/doppelherz-haar-intensiv-kapseln-30-st-p4009932007701.html

# 263
  • Мнения: 2 442
Да знам,вече прерових нета, но тези които има в БГ също не са лоши.Като се има предвид цената,са даже доста добри.Аз си направих труда да сравня Приорина с едни от тези на Допелхерц които се продават в БГ,еми няма място за сравнение.На Приорина само рекламата му е голяма...и цената,само че,и аз го разбрах доста късно,след 6-тата опаковка.

# 264
  • Мнения: 138
Здравейте,момичета. Някой има ли опит срещу косопада с лампата на Цептер и някакво гребенче на Тиенс? Вече не знам какво да пробвам. Само да ви кажа,че не съм представител на нито единия от продуктите. Знам само,че косата ми пада и търся спасение. Благодаря.

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 610
Моя косопад не е спирал, а сега дори се усили, нямам нерви вече!! Нямам сили да се боря със вятърна мелница!
А като гледам на млади и стари какви коси имат! Disappointed Relieved

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
И аз  в този отбор .Какво ли не пробвах ,изследвания ,доктори ,кой каквото каже мажа взимам хапчета  ,ужас !
Сега ми казаха в 1литър и половина  вода се разтварят 2 суп.лъжици йод –та пробвам и с това да видя дали ще има ефект.Главата се облива след измиване .
Някой да е пробвал ?

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 610
И аз  в този отбор .Какво ли не пробвах ,изследвания ,доктори ,кой каквото каже мажа взимам хапчета  ,ужас !
Сега ми казаха в 1литър и половина  вода се разтварят 2 суп.лъжици йод –та пробвам и с това да видя дали ще има ефект.Главата се облива след измиване .
Някой да е пробвал ?
Божее и аз съм чувала за йода, но пусти страх заради хипофункция на щитовидната....И още се опъвам да пробвам!

# 268
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Някой от Пловдив има ли? Как са цените на Christian of Roma в мола? Ще взема от ампулите за косопад на Алфапарф и шампоан също. Ако се продават и на друго място там, пишете

# 269
  • София
  • Мнения: 495
Аз съм пробвала обливане след измиване на косата с йод- разтварях в около 300 мл. 5-6 капки йодна тинктура. Особен ефект не съм видяла, но при всеки е различно- не пречи да пробвате. Имайте предвид, че може да повлияе цвета ако сте с по- светла коса.

Общи условия

Активация на акаунт