Знаете ли кого видях!?... тема 36

  • 108 709
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 123
Вчера в Ринг Мол Милена Шаркова със новия мъж.Тя изглеждаше много добре,с много къси панталонки и дълги крака,вързана коса, страхотна!Нейния държеше да се знае с кого върви под ръка.😆

# 226
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Второ попадение днес,пак в Созопол-Ицо Хазарта, жена и 2 момичвнца(предполагам неговите).

# 227
  • София
  • Мнения: 4 397
 Днес Деси Цонева на Солунска .

# 228
  • Мнения: 35 106
Ралица Паскалева вчера в селото, в което техните имат къща

# 229
  • Мнения: 1 941
Миналата седмица  Ивайло Захариев и семейството му на плаж Кабакум. Симпатични млади хора с прекрасни дечица.
На следващия ден Нико Тупарев, семейство и куче в барчето на плажа в Слънчев ден. И те ми се видяха симпатяги. Кучето е уникален сладур.
Вечерта в един ресторант в Св. Константин и Елена видях Краси Минев и Яненка Люцканова. Не знам кой я е набедил за красавица тази Яненка.

# 230
  • Мнения: 9 515
Миналата седмица  Ивайло Захариев и семейството му на плаж Кабакум. Симпатични млади хора с прекрасни дечица.

той - да.

# 231
  • София
  • Мнения: 12 361
Йоана Драгнева, хубаво бременее.

# 232
  • Мнения: 14 583
Mиналата седмица в понеделник цигуларят Васко Василев на ул.Искър в София.Усмихнат, шумно си комуникираше с друг мъж.До него азиятка с широкопола шапка и големи черни очила.Не знам разбираше ли на български какво си говорят,но и тя беше широко усмихната.Изглежда по-възрастна от ВВ.Явно той такива си ги харесва.

# 233
  • Мнения: 11 534
Дали не е бил с майката на Ванеса Мей? Май с нея ходеше преди години. Трябва да е към 70-годишна.

# 234
  • Мнения: 14 583
Мисля,че не е същата жена.Тази  беше с по-широко лице.Не е пълна,само лицето по-широко.Беше с бяла ризка и къси панталонки до средата на бедрото.Слаба,не мн.дребна като други от тази раса.Помислих си,че Васко си харесва винаги азиятки и винаги по-възрастни.

# 235
  • Мнения: 4 998
С друга азиатка е, не е майката на Ванеса Мей.

# 236
  • Мнения: X
Певецът на народа- Веско Маринов. Без мокри петна под мишниците.
Малката Джулка и нейният възлюбен. Тя мереше маратонки, той стоеше като истукан до нея и гледаше тъпо.

# 237
  • Мнения: 3 439
Днес видях Ваня Джаферович в хотел на Каваци.

# 238
  • софия
  • Мнения: 25 392
Не Нели, а другата от "Търси се". Не ми направи добро впечатление. Беше в голяма компания, ние малка. Никой не се е държал да предизвиква внимание, но не сме в България. Гледаше ни леко надменно. Ами, кифло, и ние можем да бъдем на мястото, на което си. Нито е безумно скъпо, нито нищо, готино място, на което не сме за първа година Sunglasses Бях чела, че е такава, да, такава е - поредната самоповярвала си, защото я дават по телевизора.

# 239
  • Мнения: X
И как й прочете мислите, че даже й отговаряш? Може така да си гледа жената, не е длъжна да е винаги на кеф.

Общи условия

Активация на акаунт