Знаете ли кого видях!?... тема 36

  • 108 767
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • софия
  • Мнения: 25 478
Така. Статиите на жълтите медии няма да ги пиша. Поведението й затвърди това, което съм срещала за нея.

# 241
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
И аз съм имала такава среща очи в очи с въпросната,минавайки покрай мен така кръвнишки ме изгледа,може би си е мислила,че я снимам,а аз дори не бях я забелязала...

# 242
  • софия
  • Мнения: 25 478
Абе, моля те се. Забелязах я единствено, защото бяха около 20 човека и голямата група правеше впечатление, и след това, след голямо напъване, се сетих коя е. Дават я по телевизора, оженила се за мъж с пари и мисли, че е пъпа на света. Поредната, в която провинцията вечно ще живее.

Последна редакция: нд, 21 юли 2019, 11:25 от zvаnchе

# 243
  • Мнения: X
Ок, само коментирам написаното от теб, ако има друго, няма как да знам, не чета мисли. По принцип предаването им е толкова ретро и досадно, че е негледаемо.

Витомир Саръиванов със семейството в ресторант. На същото място, по друго време Явор Бахаров с компания и куче.

# 244
  • софия
  • Мнения: 25 478
На мен предаването им ми харесва, но ако не е то нито нея, нито Нели някой ги знае. Даже и името й не помня, а го гледам. Не мога да кажа друга журналистическа работа, с която могат да бъдат отличени. Та, общо взето, поведението й не се покрива от работата. Не е звезда, даже не е много популярна, за да се звездее. Да не говорим, че е на доста незвездно място.

# 245
  • Мнения: 24 367
Меги от Търси се е омъжена за човек с пари?????  Ами да се поопъне малко, че наживо е катостафида в лицето.
Нелито е омъжена за богат, ама тя си се гледка

# 246
  • софия
  • Мнения: 25 478
Имам като спомен, че е някакъв с добър бизнес, но може и да бъркам. Не ме интересува и нямам намерение да търся. Още по-зле, ако и това не е така. Говоря за онази с тъмната коса. Тя не е Нели, нали?

# 247
  • Мнения: 24 367
Да, тя е Меги. Дебеланката е Нели

# 248
  • София
  • Мнения: 4 256
На мен предаването им ми харесва, но ако не е то нито нея, нито Нели някой ги знае. Даже и името й не помня, а го гледам. Не мога да кажа друга журналистическа работа, с която могат да бъдат отличени. Та, общо взето, поведението й не се покрива от работата. Не е звезда, даже не е много популярна, за да се звездее. Да не говорим, че е на доста незвездно място.
На Лимнос това му е очарованието. Прекрасно място.

# 249
  • Мнения: 2 629
Жан - Клод Ван Дам - информацията за ръста му в нета е леко преувеличена.

# 250
  • Мнения: 35 117
Меги ми е зкобничка и на екран . А Нели си ми стои доста надута. Но и двете много си повярваха като си намериха мъже и родиха .

# 251
  • софия
  • Мнения: 25 478
На мен предаването им ми харесва, но ако не е то нито нея, нито Нели някой ги знае. Даже и името й не помня, а го гледам. Не мога да кажа друга журналистическа работа, с която могат да бъдат отличени. Та, общо взето, поведението й не се покрива от работата. Не е звезда, даже не е много популярна, за да се звездее. Да не говорим, че е на доста незвездно място.
На Лимнос това му е очарованието. Прекрасно място.
Оххх, това е моят остров 💙 Идваме тук винаги, когато не знаем къде да отидем - прекрасен и вълшебен е.
Тук съм срещала предишен път Генка Шекерова със семейство. И други. Не е непознат и недостижим за българи.

# 252
  • Варна
  • Мнения: 1 601
Популярните хора трябва да разберат, че да се усмихват и да са отворени към хората, е най-доброто, което може да правят, избирайки и желаейки да са известни. Аз така се разочаровах ужасно от Прея. Преди години, беше във вихъра на славата си и бяхме на едно събитие, тя мина покрай мен и ме погледна, аз и се усмихнах, тя демонстративно направи надменна физиономия и ме подмина напъчена. Беше ужасно грозно като поведение, толкова ли е сложно и трудно да отвърнеш с усмивка. Имала съм случаи да контактувам с някои популярни наши личности в различни ситуации, доста от тях са супер земни хора, един Орлин Горанов например винаги е като слънце. Всеки има лоши моменти, но все пак. Разбирам ги, че имат нужда от собствено пространство, Владо Карамазов миналото лято вървеше из Варна, гледаше си право в земята, от километри си личеше, че не желае зрителен контакт и въобще да го закачат. Мариус по същия начин.

# 253
  • София
  • Мнения: 4 052
Актрисата която беше в ролята на Теди (Тодоричка) от сериала „София – ден и нощ“. Забеляза, че я заглеждаме с дъщеря ми и направо запърха с миглички от кеф. Flutter Хубаво момиче, не мога да отрека. Изглеждаше точно както в сериала.

# 254
  • Мнения: X
Не знам за известните, но сред съвсем обикновените има една категория, която все я гледат лошо, криво и надменно. Слезте на земята, светът не се върти около вас и вашите погледи!

Общи условия

Активация на акаунт