Знаете ли кого видях!?... тема 36

  • 108 733
  • 736
  •   1
Отговори
# 255
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Милена рокаджийката  в компания и паркирани 2 огромни, мощни мотора

# 256
  • софия
  • Мнения: 2 463
страхотна е Милена, преди 6 години се бяхме засекли в тоалетната на една бензиностанция. Имаше луда опашка. Тя си изчака търпеливо реда и не се оплакваше от мизерните условия като повечето други. / Май само аз я познах, бях се ухилила като надрусана - лепна ми един автограф на ръката/

# 257
  • Мнения: 2 357
Разбирам ги, че имат нужда от собствено пространство, Владо Карамазов миналото лято вървеше из Варна, гледаше си право в земята, от километри си личеше, че не желае зрителен контакт и въобще да го закачат.

Миналата година точно с Владо и Юлиан Вергов се разминахме в ж.к. Изток, толкова сладко ми се усмихнаха, без аз да ги забележа първа, чак ми идваше да ги прегърна и разцелувам. Сигурно съм нацелила да са в настроение, но се почувствах все едно аз съм известна, а не те. Много свежи бяха.

# 258
  • Мнения: 1 666
Орлин Горанов вчера следобяд на светофар на влизане в Пловдив, сигурно е идвал на участие в града.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Вчера го видях в Лозенец на "Оазис".Разбрах,че е имал изпълнение на Арапя или някъде там наблизо.
Пак на Оазис-Маги Сидерова и мъж.Грозна гледка!
Проф.Кантарджиев май се казваше-симпатяга!Обича готина музика.
Орлин Горанов е класа!Чар,стил и харизма.Днешните еднодневки преди да си вирят носа,да видят този страхотен мъж!Толкова усмихнат! Heart Eyes

# 260
  • софия
  • Мнения: 2 913
Димо Алексиев и Владо Пенев около Народния театър по различно време. Свежи и двамата.

# 261
  • София
  • Мнения: 1 483
В последните дни, все около БНТ- Драго Чая с малко дете, момченце май беше; Валя Ахчиева- добре изглежда жената; Надя Обретенова- дребна, слаба, също изглежда добре; Славена Вътова - в страхотна форма, изглежда зашеметяващо, а беше по клин и маратонки, без грим.
Вчера следобед, пак там, Захари Бахаров- висок, усмихнат, бодро крачеше към Сан Стефано Плаза.

# 262
  • Мнения: X
Бившия годеник на Блатка. По тъпия поглед го познах.

# 263
  • Мнения: 224
Кирил Добрев от БСП. В заведение срещу Съдебната палата. С жена, говореха служебно. Чаровен е. И усмихнат.

# 264
  • Мнения: X
Соломон Паси, говореше по телефона. Едвам го познах - обръснат, почти без коса, облечен спортно и с раница на гърба.

# 265
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Наско Месечков ще става отново татко. Направи ми много добро впечатление  като родител.

# 266
  • София
  • Мнения: 6 141
Башар Рахал в момента на Градина, вечеря в заведение

# 267
  • Мнения: 1 941
Олга Модева на една бензиностация. Снимаха за Националната лотария.
Изключителна красавица е Олга Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 1 380
Меги от Търси се е омъжена за човек с пари?????  Ами да се поопъне малко, че наживо е катостафида в лицето.
Нелито е омъжена за богат, ама тя си се гледка
Нито една от двете не е с богат мъж, и двамата са наемници в международни фирми.
Моя позната им е съседка.
Така че интересно откъде това самочувствие.

# 269
  • Мнения: 224
Боби Лазаров, новият водещ на синоптичната прогноза по БТВ, в Офис 1 на “Скобелев”. Явно е редовен клиент, защото си говореха “свойски” със служителката.
И Радо Чолаков, също от БТВ, който снимаше “Героите на Радо” пред Съдебната палата по обед...

Общи условия

Активация на акаунт