7 г. с. и кървене

  • 916
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте! В 7ма г.с. съм и в понеделник ми беше първият преглед. Имах леко кървене (зацапване по-скоро) и на ехографа ми казаха, че няма плод, а само някаква течност, която може би е кръв. И че евентуално съм започнала спонтанен аборт.
...но днес си направих още два теста и и двата теста бяха положителни. Не знам какво да правя... Следващияъ ми преглед е другата седмица сряда. Може ли да е цветна бременност? Или просто да не са видяли плода?

Последна редакция: чт, 06 юни 2019, 22:42 от bubanka

# 1
  • Мнения: 3 787
Не чакай прегледа в сряда,а отиди при друг доктор за второ мнение.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 323
Чхг( хормона на бременността ) пада бавно ....  10 дни след моя аборт , тестовете още ми бяха положителни  Sad   Иначе в 7 ма седмица би трябвало вече и сърчице да се чуе ... Съжалявам ... Но направи оше една консултация с лекар все пак

# 3
  • Мнения: 3
Чхг( хормона на бременността ) пада бавно ....  10 дни след моя аборт , тестовете още ми бяха положителни  Sad   Иначе в 7 ма седмица би трябвало вече и сърчице да се чуе ... Съжалявам ... Но направи оше една консултация с лекар все пак



И аз така предполагам, но все пак реших да попитам.

# 4
  • Мнения: 3 787
Здравейте, аз съм нова тук и не знам дали е удачно да пиша в тази тема.
Проблема е, че не знам дали ли съм бременна. Последната ми менструация беше на 13.04. На седмият ден от закъснението на цикъла си направих тест и беше отрицателен. Сега на 6-ти юни ми направиха вагинален преглед и не видяха нищо, но за всеки случай ми пуснаха тест и беше положителен. Днес обаче имам леко кървене и не знам какво да правя. Да отида в спешен или да чакам до четвъртък и да отида при моята лекарка?
Ще чакаш до четвъртък?При положение,че имаш положителен тест отивай на лекар веднага.Кървенето по време на бременност е опасно.Въпреки,че много странно да не видят на ехограф нищо 20 дни след закъснението.Най-добре си смени и лекарката.

# 5
  • Мнения: 3
Здравейте. На 12.06 бях на лекар и лекарката ми съобщи, че съм бременна на около 5-6 г.с, но кървенето ми още продължава вече 2 седмици. Лекарката твърди, че щом няча болки е нормално при някои жени. Но и малко странно... посшедната ми мнеструация беше на 14.04, пвулацията на 29.04, а първият ми полпжителен тест за бременност беше на 13.05. Естественно бях много приятно изненадана като ми казаха, че съм бременна, но сега ме притеснява колко може да продължава? Някой имал ли е подобен случай?

# 6
  • Мнения: 3 787
Здравейте. На 12.06 бях на лекар и лекарката ми съобщи, че съм бременна на около 5-6 г.с, но кървенето ми още продължава вече 2 седмици. Лекарката твърди, че щом няча болки е нормално при някои жени. Но и малко странно... посшедната ми мнеструация беше на 14.04, пвулацията на 29.04, а първият ми полпжителен тест за бременност беше на 13.05. Естественно бях много приятно изненадана като ми казаха, че съм бременна, но сега ме притеснява колко може да продължава? Някой имал ли е подобен случай?
Най-добре си смени лекарката и то веднага.При последна менструация на 14 април означава,че на 12 юни(прегледа) си била в 8 г.с+ 3 дни.Това кървене може да бъде опасно.

Общи условия

Активация на акаунт