Шпиони във форума!

  • 5 022
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 052
Василиса, кажи къде мъжа ти си пие кафето, ще ти направя услуга и ще позлословя по твой адрес, все пак трябва си сън за прекрасност и умнота hahaha

# 16
  • Мнения: 6 155
Шпиони има много   Whistling

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Преди малко се прибрахме от детско парти. Каква беше изненадата ми, когато една от мамите ме попита "Какви бяха тия бабалюги в темата за интимните прически", с което ме втрещи. Ама се оказа, че тя е само читател, затова не съм я надушила Joy

# 18
  • Мнения: 1 052
Оф-е сега, аз специално си пуснах търсачка и четох, четох, за да знам- а тя наготово!

# 19
  • Мнения: 5 577
Доста познати четат тук, но няма да казвам  - да не се усетят, че знам.  Wink

# 20
  • Мнения: 1 052
Ептен у гъбите, ти ще ми предизвикаш шизофрения с тези смени Joy

# 21
  • Мнения: 5 622
Доста познати четат тук, но няма да казвам  - да не се усетят, че знам.  Wink

Е ти, нищо не каза  Crazy Шшштт, тихо, да не чуят....

# 22
  • Мнения: 5 577
Доста познати четат тук, но няма да казвам  - да не се усетят, че знам.  Wink

Е ти, нищо не каза  Crazy Шшштт, тихо, да не чуят....

Ааа, някои знаят, че знам - но други си нямат идея.  Twisted Evil
Не ми пука изобщо честно, пиша си спокойно.

Ептен у гъбите, ти ще ми предизвикаш шизофрения с тези смени Joy

Важно е да завършва на ГУлия.  Laughing

# 23
  • Мнения: 5 228
Василисе, в дух на темите от последните дни, строй мъжа си за отчет, какво са злословили двете форумки  Joy
А, и той е слушал с едното ухо. Но беше възмутен, че много злобно клюкарствали, та се надявал да ме споменат, че да иде да се запознае с тях.  Joy Joy Joy


А, не! Мъжът ти лъже. В този форум никой не клюкарства!  Naughty

# 24
  • Мнения: 755
Не ми пука ... зная ,че има кой да ме шпионира , ама кво от това! Mr. Green Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 603
Винаги внимавам какво пиша и твърде лични неща не споменавам. Винаги си имам едно на ум bowuu

# 26
  • Мнения: 515
Аз засега на твърде личните теми - особенно в тези, дето ми нарушават личният периметър с един метър не пиша. Но-о-о-о знае ли човек... Thinking

Иначе кой каквото пише тук си е за негова сметка, и не е моя работа. Трябва нещо мно-о-о-ого да съм изтрещяла , за да обсъждам извън негово присъствие пред трети лица какво пише тук.

# 27
  • Мнения: 3 405
Нека ме четат, аз нали затова пиша, особено в клюкарника Mr. Green
А като пуснах търсачката ( търсих инфо за Контрактубекс, мазило за белези) още преди да разбера за форума, точно на него попаднах, много е актуален, от първите излиза.
Оказа се, че мазилото дори заличава стрии Joy голяма полемика имаше. Казх си: Боже, къде съм попаднала Thinking
А после какво стана? Ето ме и мен bowuu

Има и интересна случка: Пиша си аз по някаква тема и на Кюто един познат от далечен град ме контрира с въпрос по темата. Втрещих се Shocked А и той бил от читателите Grinning чакат бебе и четат с жена му тук. Беше ме разкрил веднага. Няма скрито-покрито Joy

# 28
  • Мнения: 545
мисля, че думата "шпионира" не е правилна. но все пак, не можете да се показвате, примерно, по телевизията и да разчитате че никой няма да ви познае... това не значи че ви шпионират, а че сте се показали по телевизията.

....между другото ако знаете гугъл как говори....

# 29
  • Мнения: 35 968
мнам, шпионират гадовете ... и аз съм ги хващала, но няма да изброявам  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт