За края не мисли, в 10 клас си вече ти

  • 41 917
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Наистина много ного бозава тая платформа Sad

Минаха вх. нива при наборът. Тройки и четворки мноУ  ooooh!

# 526
  • Мнения: 4 967
Момичета, давате ли някакви витамини или добавки за кости или стави на по-активно спортуващите? Косьо започна да ходи и в още един състав за народни танци и иска да пие нещо, за да не го болят колената.

# 527
  • Мнения: 8 070
Наистина много ного бозава тая платформа Sad

Минаха вх. нива при наборът. Тройки и четворки мноУ  ooooh!
При моичкия четворки няма... тройки мноУ, даже и една двойка за разкош Imp
Снощи вдигнах децибелите, а той спокойно ми заявява "Мамо, десет часа мина! Аз и по-тихо като говориш те чувам!" Dizzy Face
По Испански класа е със среден успех 3.34, той е на 15то място в класа с 2,50 Close Разкош!
Отказвам да повярвам, че само в учениците е проблема Thinking При изходното ниво в края на миналата година резултата беше същия, като имаше две задачи от граматически форми, които са в учебника 3 урока по-напред от материала до който бяха стигнали. Дете от съседен клас е ходило цяло лято на уроци (аз чак сега го записах) за наваксване на материала от миналата година, изключително старателно дете... Изучили са отново учебника и лексиката, успех на входното 4,50 среден успех на техния клас е феноменалното 3,80. Има някакво грандиозно несъответствие на преподаваното с изискваното... Още не са взели учебника А1.1 Rolling Eyes

# 528
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Нещо им става на тез даскаля. Донесе 3 на входното по математика. Естествено че му се набрах, щот не решава много много. Обаче се оказва, че оценките различни от 2 и 3 са няколко. Няма шестица, една петица и може би 2,3 четворки. В другите класове - аналогично.Задачите са 11, с разписване. Не съм сигурна, че ще ги реша и аз за по  4 минути. Повечето не са отработени в клас. Тъй я караме при таз госпожа вече трета година.


Момичета, давате ли някакви витамини или добавки за кости или стави на по-активно спортуващите? Косьо започна да ходи и в още един състав за народни танци и иска да пие нещо, за да не го болят колената.
То вече аз нищо не давам, той си гледа диетите и преценява. Казва че не взема никакви добавки и витамини, освен някакъв протеин, който дозирал. Понеже не бях съгласна и с това, той си го взема извън къщи, та ес разбрахме да го донесе в къщи, поне да го виждам.Иваче тренира по няколко часа дневно и то доста здраво, защото е решил да не изпуска вече купа от какъвто и да е характер.

# 529
  • Мнения: 1 230
Aмбър, случката с математиката при нас е същата.
Вече съм в потрес от учителката. На родителската смятам да и задам въпроса какво смята за преподаването си. Трета година е с тях, оценките са основно тройки, двойки, тук - там четворки. Само една девойка, която ходи при нея на уроци и консултации има 6-ци. То си е умно детето, но не може всички останали 25 да са кръгли нули.

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 22:04 от emonaem

# 530
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Освен това не може да води частни уроци на дете, на което преподава.

# 531
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Бети на Лъчи й давахме куркума за болки в ставите и по-специално в коленете. Тук много го препоръчват за такива болки и приятели на които децата им спортуват активно го използват винаги при болки.

Нещо такова е:

https://www.amazon.com/Turmeric-Curcumin-Bioperine-Joint-Relief/ … nQ2xpY2s9dHJ1ZQ==

# 532
  • България, София
  • Мнения: 1 754
От разминаването между преподаден материал и материал във входното се плака наборката за руския.
Тя тръгна на школа в Руския културно - информационен център. Всяка събота ходи от 09.30 до 12.45 ч. След първия урок там каза, че е научила повече отколкото за цялата минала година.
Май и за входното по БЕЛ имаше някакво отклонение, но всъщност миналата година госпожата им не успя да преподаде целия материал ImpRage от изпадане в лирични отклонения.

Забравих да похваля детето. Този срок ще взема стипендия. Много е доволна.
Трябва да открием сметка. Гледах, че ПИБ и ДСК предлагат такива услуги. Някой с впечатления от конкретна банка?

Амбър, Емонка, Пенева, не ги разбирам тези учители. Цял вуписк да е толкова безнадеждно тъп? В крайна сметка това не е ли в ущърб и на самия учител. Оценките са колкото показателни за знанията на учениците, толкова и мерило за успешно преподаване. Когато слабите резултати са спорадични, може да се отдаде на самото дете - мързел, затруднения с предмета, но когато става дума за цели класове, не може вината да е само в децата. Учителят не успява да предаде материала на разбираем език, не успява да ги увлече по някакъв начин.

# 533
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Моите имат сметки в ДСК. Нямат такси

# 534
  • България, София
  • Мнения: 1 754
Eли_дечкин, благодаря!
Днес се бяхме засили в ПИБ да правим сметка, ама кой да се сети, че трябва и удостоверение за раждане Flushed
Та не успяхме. В понеделник ще е. Близо до работа има клонове и на двете банки.

# 535
  • Мнения: 1 080
Забравих да похваля детето. Този срок ще взима стипендия.
Аз на моите съм обещала, че кой каквото си спечели като стипендия или парична награда, ще получи и от мен същата сума. И те се набират повече така. А аз си спазвам обещанието.

# 536
  • столицата
  • Мнения: 3 793
И при нас е така. Само че сумата удвоява бабата😁

# 537
  • София
  • Мнения: 15 219
В 8-ми клас открихме сметка на Иво в ПИБ. Без такса за обслужване, без такса за теглене от техен банкомат. Обаче пък за сметка на това със злобна такса при теглене от банкомат на друга банка. Също така имаше 2 възможности за избор на лимит при теглене. При единия дневният и седмичният лимит бяха много малки и правеха картата почти неизползваема, другият пък беше доста голям (като за нуждите на едно дете/тийн).

След като изтегли парите, които бяха превели за стипендия (когато още получаваше такава), повече не сме ползвали сметката и картата.

Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 15:32 от Vivi

# 538
  • България, София
  • Мнения: 1 754
Благодаря Виви!
Видях, че и ЦКБ също предлагат такава услуга. Клон, съответно банкомат имаме досами блока ни. Та ще попитам и за техните условия.

# 539
  • София
  • Мнения: 7 673
Павел има сметка в Райфайзен. Странно ми стана, че има лимит от 80 лева дневно на теглене и 160 лева седмично. Да си призная, не го прочетох това, когато подписахме договора. По-интересното е, че и служителките спореха, че няма такова нещо, като ги попитахме. После прочетоха и потвърдиха.

Общи условия

Активация на акаунт