Как махате кори4ките от главата

  • 7 781
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 991
по-неприятния начин е със зехтин,олио или др  да намажеш,но да стои така поне 24 часа,дори може да мажеш няколко дни по няколко пъти,и после да разрешиш и да измиеш,само за 2 часа при нас никакъв ефект нямаше
иначе клорн крема е супер за коричките!за 2-3 мазания се махнаха корички като напукана земна кора!

# 16
  • Мнения: 765
 Не че е голям проблем , според мен , но и ние в момента се борим с тези корички . Ползвам "Стелакер " на Мустела - за 3 дни почти се обелиха - падат на малки люспички и като гледам след още 2-3 дни ще изпадат съвсем . Доволна съм!  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 992
 ShockedЗащо трябва да се махат???? #Crazy newsm78. Не съм ги махала, като наближи годинка сами си изпопадаха и вече ги няма. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 084
При бебка почти нямаше и изчезнаха от само себе си.  LaughingВиж при баткото бяха в голямо количесто... #CrazyМажех го със зехтин преди лягане, а на сутринта го сресвах с гъст гребен и после го къпех. Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 897
В началото имаше съвсем малко корички. Намазах я няколко пъти с бебешкото олио и след половин час с една мека четка бебешка просто я сресвам. За няколко пъти изчезнаха напълно.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 771
Като бебе мазах Дияна с преварен зехтин, и после с гребенче и памук. Изчистиха се, но преди месец-два учителката от градината казала "Дияна има бебешка кал".

# 21
  • Мнения: 2 035
В началото имаше съвсем малко корички. Намазах я няколко пъти с бебешкото олио и след половин час с една мека четка бебешка просто я сресвам. За няколко пъти изчезнаха напълно.
Сестра ми действаше по същия начин  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 967
Разкисвах ги с бебешко олио преди баня Peace



После седи малко в коритото и с гребенчето, с широката част. При нас от раз паднаха.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 372
С бебешко олио и гребенчето чико Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
само с гребенчето на Чико, за 2-3 вечери ги премахнах напълно и повече не се появиха! Peace

# 25
Много препоръчван е този продукт на Клоран:

А колко струва това удоволствие(4е съм зле с пари4ките)?

# 26
  • Мнения: 1 288
къпех я съм шампоана на мустела за новородени, които е на пяна. и изчезнаха. нищо друго.

# 27
  • Мнения: 644
Има един шампоан на''Клоран''-SHAMPOOING PROTECTEUR,опитай с него.
След като го измиеш разресваш е гребенче,но недей да търкаш.
Искам да ти кажа само,че моята щерка е почти на две годинки,а има още #Crazy така,че..............

# 28
  • Мнения: 522
Намазах ги с бебешко олио и оставих известно време да поомекнат. После с бебешка четка за коса (от онези с косъм които са) ги изчетках (малко на принципа на стъргането). Така на няколко пъти и проблем нямаше.
PeaceИ аз така,а Наси имаше даже по веждите. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 992
една приятелка си купи крем на клоран за бебешка кал, намаза го бебчо и паднаха на следващия ден. Трябва да си купиш от най ситните гребенчета и да го сресваш обратно на косъма, има страхотен ефект. Кремчето струва 9 лева. А ако нямаш възможност съм чувала че става и със зехтин, но не трябва да се къпе веднага а да престои една нощ със зехтина и след това пак да разресваш. При моята приятелка това не помогна.

Общи условия

Активация на акаунт