Лаковe за нокти - 129

  • 35 426
  • 739
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 282
Catalano, този ILNP Surfboard нещо съм го пропуснала, сега ще ида да видя дали го има още в бакалията  Wink.
Oт лято 2017 е, дано го има.
Показвай с какво си, показвай Blush

..Колко пъти съм слагала корали, които трия след няколко часа, не е истина, за розово да не говоря.. Пинки от новата колекция на ПП е еманация на всичко, което никога не съм слагала на нокът Sweat Smile

Уви, поне в рейнбоу-кънекшън и в нейлленд го няма Surfboard-а  Sad не се сещам къде да погледна още с европейска доставка, така че отивам да си сипя една студена вода.

За коралите: просто трябва да попаднеш на твоя оттенък. И аз далеч не всички харесвам. Виж Paris на Picture Polish и Red my fortune cookie на OPI как ще ти допаднат  Wink. Пинки и аз няма да сложа, съжалявам, просто не е моето. Виж, Dutch Tulips - като едното нищо Simple Smile.

Иначе за протокола - току-що намазах един слой Glisten & Glow - Mother Wind. Невероятен лак, абсолютно покривен, маже се като масло. За съжаление, на снимките, които правя сега, излиза почти черен, така че ще го покажа на една чужда снимка:

Скрит текст:

# 211
  • Мнения: 128

Не е нищо специално, но за пъти път ползвах ваденки!🙂

# 212
  • Мнения: 797
Pump17, Surfboard го има в hynoticpolish- тествах ги с доставка до Германия- 5.95Е, пристигат за 2-3 дена с DHL.



Pinkie пък е точно мой лак, обаче много прилича на Wanderlust, който имам  Rolling Eyes, а имам и Sizzle  - тегаво е положението Mr. Green

# 213
  • София
  • Мнения: 589


https://www.facebook.com/BubuNailArt/photos/a.2275471792738613/2 … ype=3&theater

Златния лак е Golden Rose Color expert 69, глитъра BEL 81, декорацията е ваденка.

# 214
  • Мнения: 978
Милена за под неоните използвам бял лак на golden rose color expert - покривен е и се нанася сравнително лесно.

Агент благодаря ти за предложенията за бял лак, купих ги и двата, страхотни са.

# 215
  • Мнения: 20 168
Аз много харесвам белият Бруклин от бюджетните, но някъде се затри из къщи, а като помня с какъв зор го открих по магазините 🙀

# 216
  • София
  • Мнения: 22 735
Търся бял лак със златни частици, но по едри. Мисля, че преди доста време някой беше показвал, но не се сещам за марката.

# 217
  • Мнения: 282
Pump17, Surfboard го има в hynoticpolish- тествах ги с доставка до Германия- 5.95Е, пристигат за 2-3 дена с DHL.



Pinkie пък е точно мой лак, обаче много прилича на Wanderlust, който имам  Rolling Eyes, а имам и Sizzle  - тегаво е положението Mr. Green
Благодаря ти, Наде!  bouquet Hug Тичам да го поръчам. Веднъж ми се загуби пратка от Нидерландия до България, та съм малко „парен каша духа“, но ще рискувам пак  Wink. Сега остава най-трудното: какво да добавя към поръчката, за да си струва, няма един лак да поръчвам и да му плащам шипинга, я!
Вярно Pinkie е твой цвят и според мен не е баш като Wanderlust (който също нямам, но ми е добре известен - прекрасен лак е, жалко, че не е за мен).
Поздрави!  Hug

# 218
# 219
  • INFJ
  • Мнения: 9 357
Доставката от Hypnotic Polish до България, беше 20 евро последно като проверявах. Най-изгодно излиза да се поръча до доставчик в Англия или Германия.

Последна редакция: чт, 20 юни 2019, 13:35 от Elunaria

# 220
# 221
# 222
  • Мнения: 797
Pump, не рискувай с доставка до България, може никога да не дойде. Последния път, когато пуснах с доставка до Бг я чаках 2 месеца. Затова поръчвам с доставка до превозвач до Германия- праща ги с Dhl, има проследим тракинг, за 2-3 дена са на адреса.

Може някоя Масура да поръчаш 😝

Аз съм с една термална Масурка - Purr-fect:
https://instagram.com/p/By7gM2AAb-b/

Последна редакция: чт, 20 юни 2019, 14:27 от nadia23

# 223
  • Мнения: 1 420
Червеното си е червено 😁

# 224
  • Мнения: 15 314
Червеното е прекрасно и е класика, а в комбинация със синьо цветенце на бял фон и брокат е страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт