Лаковe за нокти - 129

  • 35 381
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 973
Скрит текст:

  Не мога да повярвам какъв сакат овал издялах 😅 Отдавна не бях слагала a-england, но нищо ново не съм купувала.

Purpletka, 
отива ти този нюанс, много красив маникюр🥰

# 691
  • Мнения: 155
От сума ти време подминавам този Perfect S 112, казвайки си че нямам нужда от още лакове, ама... Можеше да е малко по-малко прозрачен, но на 2 не много тънки слоя е ок (на живо не личи толкова прозрачността). Не е най-подходящото за моя тен, но го броя лятно и морско Stuck Out Tongue. Досега не бях имала лак с такива частички и ми беше интересно.
Скрит текст:



Страхотният Puck a fairy, който е може би най-лесно нанасящия се набързо лак, който съм имала. (Също не е точно моят цвят, но той пък толкова ми харесва, че не ме интересува.)
Скрит текст:



Anne Boleyn + Essence 87 Gossip Girl
Скрит текст:

# 692
  • Мнения: 4 396
От сума ти време подминавам този Perfect S 112, казвайки си че нямам нужда от още лакове, ама... Можеше да е малко по-малко прозрачен, но на 2 не много тънки слоя е ок (на живо не личи толкова прозрачността). Не е най-подходящото за моя тен, но го броя лятно и морско Stuck Out Tongue. Досега не бях имала лак с такива частички и ми беше интересно.
Скрит текст:




От скоро имам Перфект - S 31. Качвала съм снимка с него малко по-назад. Наподобява този, който си качила. Но е доста добре покривен на два слоя. Единствен минус за мен - на моите нокти се бели и чупи за около 2-3 дни. За сравнение - другите дрогерийни лакове ми държат по 5-7 дни.

# 693
  • Мнения: 155
От сума ти време подминавам този Perfect S 112, казвайки си че нямам нужда от още лакове, ама... Можеше да е малко по-малко прозрачен, но на 2 не много тънки слоя е ок (на живо не личи толкова прозрачността). Не е най-подходящото за моя тен, но го броя лятно и морско Stuck Out Tongue. Досега не бях имала лак с такива частички и ми беше интересно.
Скрит текст:




От скоро имам Перфект - S 31. Качвала съм снимка с него малко по-назад. Наподобява този, който си качила. Но е доста добре покривен на два слоя. Единствен минус за мен - на моите нокти се бели и чупи за около 2-3 дни. За сравнение - другите дрогерийни лакове ми държат по 5-7 дни.

Намерих поста и цветът ми харесва, но ми се струва, че частичките са лъскави, а аз не съм фен. Тези за бели. За издържливостта също ми е интерсно да видя как ще е, защото от много години не съм ползвала лак на Perfect (само основа и топ). При мен лаковете не държат :/ На дрогерийните почвам да се радвам ако на 3-ти ден не са олющени, максимум на 5-ти трябва да трия, с A-England рекордът ми е 10 дена и не можех да повярвам, но и тях обикновено до 7-я ден трябва да ги сменям. Но пък те ми и писват междувременно Smirk
edit: Хахах, ами олющи се. 3-ти ден.

Последна редакция: нд, 14 юли 2019, 20:42 от PPS

# 694
  • София
  • Мнения: 1 170
Лака е някакъв купуван от Джъмбо. Не знам каква марка е


# 695
  • Мнения: 5 108
Catalano, благодаря Kissing Heart
Това тъмно синьо е жестоко, трябва да го видя има ли суочове с някои други по-известни сини, стана ми любопитно Nerd

# 696
# 697
  • Мнения: 819
Така се спретнах снощи...много ми се носеше нещо свежо жълто, зеленичко, но времето някак ме разубеди.

# 698
  • Мнения: 444
Леле какви красоти, какво чудо! Срам ме е да покажа моята мацаница Simple Smile Но първо да се оплача. Реших и аз да си взема две Чайни, че да имам нещо по-високо бюджетно в колекцията. Е то няма такъв труден лак- пълен изрод. Такова пуфтене и потене при лакиране не е било... Направо се отчаях по едно време. За малко да хвръкне през терасата. Все едно за пръв път се лакирах. Вече ме е страх да пробвам втория. Laughing

# 699
# 700
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Как се справяте с поставянето на стикери? Моите, след нанасяне на топ, започват да се "очертават" и стои грозно, дразни ме. Има ли начин да се избегне това?

# 701
  • Мнения: 444
Някой "по-тлъст", гъст топ?  Аз преди използвах на ГР топа, той е доста гъст, мисля, че с два слоя от него няма да се очертават. Лошото е, че много бързо се сгъстява, затова и спрях да го слагам...

# 702
  • Мнения: 1 420
За стикерите ползвам Avon Nail Experts Shield Top Coat, тъй като е доста воднист и не ми маже стикерите. За друго този топ не става, но за стикери е чуден. След това слагам още два слоя от любимия Продиджи Гел топ лак на Голдън роуз.

# 703
  • Мнения: X
Откъде намирате такива хубави стикери ?
Влизам и да похваля този топ :

Досега не съм попадала на по-добър. Особено с калциев гел за основа, цветен лак и този топ отгоре трайността се увеличава до седмица.

# 704
  • Мнения: 1 048
Направих малка поръчка в Лакодом за да проверя дали ще отиде на митницата. Пратката ми я пуснаха като подарък и нямаше проблем, от пощата си я взех. Пристигна за 10 дни.
Останах много приятно изненадана. Освен поръчаните от мен неща имаше и малки подаръчета - близалка, ваденки H2Oh, писмо на руски (Полина - собственичката на магазина лично се свърза с мен да се извини, че е на руски, тъй като от скоро правят доставки в чужбина и нямат на английски).


В момента съм с Ginger Polish, купих го за 0.70 Евро. Нямах особени очаквания за него, но ми хареса. Нужни са три пласта за да е плътен цвета, но пък съхне много бързо. А ваденките са едни от най-добрите, които съм ползвала. Много бързо ги сложих, не се набраха.


Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 13:20 от *Didi*

Общи условия

Активация на акаунт