Име за момче, кръстено на двете баби - Ваня и Румяна

  • 2 280
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38 431
Веронио. Май съм го срещала някъде като име.

# 46
  • Мнения: 8 775
Има и вариант да не го кръстите на двете баби и няма да има сърдити.

# 47
  • Мнения: 6 713
Иван-Румен, като двойно име да няма сърдити. Но пък тези имена винаги едното се използва най-много, обикновено е първото.

# 48
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 269
Този номер няма да мине.
Ако го кръстите с двойно име,бабата с чиято буква започва първото име ще е доволна,а другата сърдита,че нейното име е второ.
Едната ще нарича детето с едното име,а другата с второто.

Ако го кръстите с име започващо с буква ,,В,, ,то баба Ваня ще е щастлива,но баба Руми -не.Даже и името да съдържа нейната буква.Веронио например.
Ако името започва с буква,,Р,, баба Руми ще е  доволна,а другата- не.

# 49
  • Мнения: 5 384
Румиван , Ванирум - шегувам се Simple Smile

Велизар, Владислав, Вилиян, Росен.

# 50
  • Мнения: 293
Благодаря на всички..., говорихме с бабите и им обяснихме, че бебчо ще бъде кръстен на себе си колкото и да се надяваха. Първо помълчаха, после уж го приеха.  Ще го преживеят. Благодарим отново на всички за идеите и креативността Simple Smile

# 51
  • Мнения: 247
Пазете варианта с бабите, ако е момиче - Варвара

# 52
  • Мнения: 159
Владимир

съберете ги, кажете им че детето  вие сте си го правили и ще си го кръстите както искате Simple Smile

# 53
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Авторката така и не отговори дядовците как се казват и дали също не искат да е на тях.Все пак момче е по-удачно за мен да носи името на дядо си.Иначе име съчетано от Ваня и Румяна не мога да измисля(при все,че съм пристрастна и ако имам дъщеря ще е на Руми,но момче не бих кръстила Румен-не ми харесва)...

# 54
  • Мнения: 247
Варицел?

# 55
  • софия
  • Мнения: 2 463
Ваня-Румен да го кръстят и да му правят резерваци от сега за психолог за следващите 20 години

# 56
  • Мнения: 1 914
Вакрил
Руевит (славянско име)
Рейван
Валери
Валирад
Ванирад
Вранго
Руван

# 57
  • Мнения: 2 558
Вакрил
Руевит (славянско име)
Рейван
Валери
Валирад
Ванирад
Вранго
Руван

Като изключим Вакрил и Валери.... Вие сериозно ли?!?!? 🙄🤦

# 58
  • Мнения: 11 924
И какво общо имат с Ваня и Румяна?

# 59
  • София
  • Мнения: 5 654
Хора, добре ли сте, що за имена предлагате? Авторката на темата вече написа, че ще изберат друго, различно име, няма нужда от толкова креативност.

Общи условия

Активация на акаунт