Как отказахте нощното хранене

  • 1 176
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Лесно, когато порасна и нямаше вече нужда от него, сама си го спря  Grinning

Не бих я лишила от нито едно от храненията, без значение дали е обяд или нощем  Peace

# 16
  • Мнения: 135
Ние бяхме към 2-рият месец.Започнах да замествам със сок 2-3 вечера,после с вода известно време,после с биба и така....Но ние бяхме малки и не разбирахме много какво пием.Въпросът беше да изпие количиството на млякото,да се напълни коремчето.

# 17
  • Мнения: 644
Не искам да те отчайвам,ама Ивета до преди два месеца я кърмех и през ноща,голям кошмар е Cry  накрая я усетих някак си,че мога и да не и давам вечер......не знам как  newsm78 може би,като я слагахме да спи м/у нас и така.....сега обаче и дума да не става да си легне в нейното легло,само при нас  Sick

# 18
  • Мнения: 7 474
Добре де ,всички подкрепяте нощното хранене, а защо още от болницата докторите и педиатрите казват,че за бебето е по-добре да не яде нощно време и да му почива стомахчето newsm78

# 19
  • Мнения: 4 629
Сам се отказа след 3тия месец  Peace

# 20
  • Мнения: 4 629
Добре де ,всички подкрепяте нощното хранене, а защо още от болницата докторите и педиатрите казват,че за бебето е по-добре да не яде нощно време и да му почива стомахчето newsm78

Ами защо в болницата лекарите захранват бебетата с формула, защо казват на майките "да чакат" да им дойде кърмата и тогава да кърмят, защо след секцио не ги "дават" на майката в първите 24 часа, защо след това ги "дават" на 3 часа само за по 15 минути, защо не дават на таткото да гушне бебето в болницата .... Според мен,  защото това са само част от абсурдите в България. Нямам друго обяснение.

# 21
  • Мнения: 1 259
Моят син много лесно се отказа,някъде към 3-ия м. Започна да го измества с час-два и постепенно се отказа.Няколко пъти му давах вода или чай.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
ако има нужда нека бебето да хапва през нощтта
не съм се мъчила даотказвам Светльо насила,стана постепенно някъде около годинка:0Сега също понякога се буди нощем и иска мляко..значи му се яде,още повече че аз оставям шише с вода до себе си и той се буди и казва"ам-ам,дай"как да му откажа,той е гладен:)

# 23
  • София
  • Мнения: 2 967
ако има нужда нека бебето да хапва през нощтта
не съм се мъчила даотказвам Светльо насила,стана постепенно някъде около годинка:0Сега също понякога се буди нощем и иска мляко..значи му се яде,още повече че аз оставям шише с вода до себе си и той се буди и казва"ам-ам,дай"как да му откажа,той е гладен:)

Случихме с ящни деца.

Общи условия

Активация на акаунт