Изневяра след 15 г. брак

  • 41 508
  • 790
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 31 669
Успех и щастие и от мен.

Пиши ни след още 2 години, 1 е малко Simple Smile Успех!

Според мен човека просто се крие по-добре.
Но всеки избира дали да си сложи розовите очила.

# 766
  • Мнения: 1 760
Не бих имала повече доверие в този човек. Как се живее без доверие, не знам и не искам да знам. Евала, че можеш да живееш с това. Аз не можах. Само като го погледнех и се сещах как се е.... с другата. Гадост. А ти си дори щастлива?

# 767
  • Мнения: 15 619
Дайте на авторката правото да бъде доволна от живота си и не пренасяйте своето в нейното.

# 768
  • Мнения: X
Е, стига де... Не са малко случаите на единична изневяра, когато неверника се светва какво губи и си намества "акъла" веднъж завинаги. Напълно възможно и тук да е така... разбрал е какво губи, ценно му е. Приказката "Оценяваш какво си имал, чак когато го загубиш!", не е случайна.

# 769
  • Мнения: 31 669
Е, стига де... Не са малко случаите на единична изневяра, когато неверника се светва какво губи и си намества "акъла" веднъж завинаги. Напълно възможно и тук да е така... разбрал е какво губи, ценно му е. Приказката "Оценяваш какво си имал, чак когато го загубиш!", не е случайна.

Дано да си права.
Просто съм виждала в две семейства на изневеряващи мъже, които стават по-мили към жените си след като са ги разкрили, но и се крият по-добре.
След време и двете жени разбраха, че отново им изневеряват.

# 770
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321
Е, стига де... Не са малко случаите на единична изневяра, когато неверника се светва какво губи и си намества "акъла" веднъж завинаги. Напълно възможно и тук да е така... разбрал е какво губи, ценно му е. Приказката "Оценяваш какво си имал, чак когато го загубиш!", не е случайна.

Дано да си права.
Просто съм виждала в две семейства на изневеряващи мъже, които стават по-мили към жените си след като са ги разкрили, но и се крият по-добре.
След време и двете жени разбраха, че отново им изневеряват.
Това въобще не е павило. Има мъже, които стават отвратителни към жените си, докато са с паралелна връзка.

# 771
  • Мнения: 4 611
Абе, правила няма. Ако имаше щеше да е толкова по-лесно.

# 772
  • Мнения: X
Кой прав, кой крив, само времето ще покаже. Важното е как се чувства авторката, а тя се чувства щастлива, обичана и ценена.

# 773
  • Мнения: 110
Здравейте, 1 година по-късно реших да напиша какво се случи при мен. Аз простих и се чувствам прекрасно. Щастлива съм, връзката ми е по-здрава от всякога, не съм имала поводи за съмнения през тази една година и мъжът ми се отнася с мен чудесно. С това искам да дам кураж на много дами, защото всичко, което изчетах беше ужасно, направо зловещо и винаги с край на връзката. Не винаги се случва така, понякога си заслужава да простиш, да забравиш и да дадеш шанс на любовта. Аз го направих, много е трудно, но при мен си заслужаваше, поне за сега. Вярвам, че най-хубавото предстои...
Съжалявам, но ти си много наивна да не кажа друго, че ще ме баннат. Аз не бих простила изневяра, ако те обича ще иска само теб никоя друга и не би ти изневерил никога.

# 774
  • Мнения: 18 542

Cat love, тук хлапета не дават акъл, само четат и  се учат.Имай малко чувство за мярка.Не си научила своите уроци ,себе си не можеш да управляваш, а акъл даваш на големи жени.

# 775
  • Мнения: 110

Cat love, тук хлапета не дават акъл, само четат и  се учат.Имай малко чувство за мярка.Не си научила своите уроци ,себе си не можеш да управляваш, а акъл даваш на големи жени.
Вие се имате за нещо повече от ме но не сте. Вие си прощавайте изневярата. Само една нощ съм била с женен мъж той ми каза, че е женен и, че не обича жена си а на жена си сигурно ѝ казва, че я обича и тъпата ѝ гъска му вярва аз не бих простила изневяра и няма да променя мнението си. Изневери ли първи път ще има втори и трети това е.

# 776
  • Мнения: 18 542
Ами не съм била с никакви мъже нито една нощ.Нямам представа и  не това коментирам.
Много си малка да учиш хората, тук си зрител, слушател, локумите в тийн форум може да разтегляш.

# 777
  • Мнения: 110
Ами не съм била с никакви мъже нито една нощ.Нямам представа и  не това коментирам.
Много си малка да учиш хората, тук си зрител, слушател, локумите в тийн форум може да разтегляш.
Това, че съм малка не означава, че ще по умни от мен. Акъла не идва с възрастта. Една жена може да е на 40 години и пак да прави глупости от любов и да вярва на лъжи ако е влюбена.

# 778
  • Мнения: 31 669

 Съжалявам, но ти си много наивна да не кажа друго, че ще ме баннат. Аз не бих простила изневяра, ако те обича ще иска само теб никоя друга и не би ти изневерил никога.

Малка си, та ти е простено.
Ще те научи животът.
Авторката си знае. Дали мъжът се е променил или пак я мотае ще е на нейната глава.
Тя избира дали да прости, дали си заслужава човека отсреща.
Дори и тя избира дали да си затвори очите и да сложи розовите очила.
Колкото до другото.
Мъжете не обичат вечно. Много булевардни романи четеш.
С времето първоначалната страст си отива и мъжете като цяло започват да се заглеждат по други жени.
Остават при съпругите заради дома, удобството, децата. Естествено не при всички, но като цяло си е така.
В повечето случаи хората се приемат за даденост, обичта изчезва, уважението също.

Впрочем използваните епитети и обиди към съпругата на мъжа с който си легнала показва ниската ти интелигентност.
Виждам, че и и към авторката имаш желание да я наречеш с епитет.

# 779
  • Мнения: 2 638

Cat love, тук хлапета не дават акъл, само четат и  се учат.Имай малко чувство за мярка.Не си научила своите уроци ,себе си не можеш да управляваш, а акъл даваш на големи жени.
Вие се имате за нещо повече от ме но не сте. Вие си прощавайте изневярата. Само една нощ съм била с женен мъж той ми каза, че е женен и, че не обича жена си а на жена си сигурно ѝ казва, че я обича и тъпата ѝ гъска му вярва аз не бих простила изневяра и няма да променя мнението си. Изневери ли първи път ще има втори и трети това е.
Ти, незавършила още гимназия... Си позволяваш да заявяваш, че си била с женен мъж, а жена му е гъска. Бързо да одиш да измиеш устата със сапун и да хващаш една граматика, че... Киселини почнах да получавам от постовете ти. Не се извинявам за нищо от написаното.

Общи условия

Активация на акаунт