До простя ли?

  • 7 170
  • 261
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
Здравейте!
Преминавам по съществено без много заобиколки :
Имах приятел 1 година,разделихме се и малко след това той спа с друга… мен това ме нарани ужасно много..
Сега той иска да оправим взаимоотношенията си, а аз съм доста объркана …
Вие съфорумки били ли сте в подобно положение ?
Прощавали ли сте/ бихте ли простили такава постъпка?

# 1
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 588
Ама вие сте били разделени,  като е спал с друга.
Ти си прецени можеш ли да простиш

# 2
  • Мнения: 167
Ама вие сте били разделени,  като е спал с друга.
Ти си прецени можеш ли да простиш

Да, така е. Но факта, че го е направил доста прибързано това допускане с друга ме отдръпва сякаш от него..

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 469
Авторке били сте разделени и той е пробвал с друга, това не е изневяра! Възможно е и другата да е била пълно разочарование и той да е оценил какво е загубил.

# 4
  • Мнения: 3 350
Заради другата ли се разделихте ?

# 5
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 588
Щом сте се разделили и той е спал с дпуга може би няма да ви се получи.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 791
Щом веднъж съм се разделила,  не се събирам повторно. Без значение спал ли е с друга, прибързано или не.

# 7
  • Мнения: 167
Заради другата ли се разделихте ?

Не. Няма намеса на 3-ти лица.

# 8
  • Мнения: 3 350
Заради другата ли се разделихте ?

Не. Няма намеса на 3-ти лица.
Еми, ти си преценяваш тогава. Ако можеш прости, ако не-недей. Зависи и за какво сте се разделили ?

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Няма да имам нищо против, освен ако няма нещо повече. Но това съм аз.
Всеки мъж в живота ми може да чука друга (чистоплътна и без да ми носи болести), но да има отношение към мен.

С изключение на един-единствен Blue Heart

# 10
  • Мнения: 167
Заради другата ли се разделихте ?

Не. Няма намеса на 3-ти лица.
Еми, ти си преценяваш тогава. Ако можеш прости, ако не-недей. Зависи и за какво сте се разделили ?

Бяхме в лош период и двамата. Вината ни е поравно. Не сме имали други караници или токсични отношения.
Авторке били сте разделени и той е пробвал с друга, това не е изневяра! Възможно е и другата да е била пълно разочарование и той да е оценил какво е загубил.

Да и той това ми каза. С въпросната не са имали вързка, не са се опитали дори да имат такава.

# 11
  • Мнения: 7 476
Щом не е имал връзка и отношения с другата, и не е станало паралелно,  можеш да дадеш шанс....особено ако имаш чувства.

# 12
  • Мнения: 1 356
Това онзи с който си се разделила преди 3 години ли е?

# 13
  • Мнения: 167
Това онзи с който си се разделила преди 3 години ли е?

Не.

# 14
  • Мнения: 1 356
Интересно, защото в темата си от август пишеш, че си имала само една сериозна връзка, преди 3 години. Какъв е тогава този с който сте били заедно 1 година? Все странни несъответствия има из твоите теми, в едната си беше объркала възрастта даже.

Общи условия

Активация на акаунт