До простя ли?

  • 7 169
  • 261
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 167
Авторке, пак ще ти кажа същото. Ако го искаш, ако имаш чувства дай му шанс. Винаги съм правила компромиси във връзките си.
Но, не се хвърляй на сляпо. Наблюдавай действията му, не само захаросаните думи.
Хората се променят, някои и осъзнават.

Така е и мисля че и той е от тези хора, колкото и да не им се иска на повечето  тук присъстващите.

# 256
  • Мнения: 1 153
Авторке, пак ще ти кажа същото. Ако го искаш, ако имаш чувства дай му шанс. Винаги съм правила компромиси във връзките си.
Но, не се хвърляй на сляпо. Наблюдавай действията му, не само захаросаните думи.
Хората се променят, някои и осъзнават.

Така е и мисля че и той е от тези хора, колкото и да не им се иска на повечето  тук присъстващите.
Защо да не ни се иска? Аз искам всички да са щастливи. 🙂
Ама да пускаш тема, да получиш истината и да се фръцкаш, не е зряло.
Ако те интересува поразрови на някои от нас отдавнашни теми.
Аз лично съм получавала много по-груби коментари. Форумът много ми е помогнал.
Истината боли, но е за предпочитане пред замазване на очите, нали?

# 257
  • Мнения: 6 475
Аз лично не знам за какво да се хвана, че да защитя пича по някакъв начин. Връзка от разстояние от не много време, сравнително редки виждания, раздяла по инициатива на момчето и скачане в леглото с друга. Незряло и инфантилно ми се вижда. Но за мен по принцип е все тая и затова казвам на авторката да му дава шанс и да не се чуди повече.

# 258
  • Мнения: 6 688
Ам ти си решила, ние какво има да пишем повече Thinking

# 259
  • София
  • Мнения: 35 178
Ам ти си решила, ние какво има да пишем повече Thinking
Питах преди някоя страница.

Решила е, брани го розовия със зъби и нокти.

# 260
  • Мнения: 46 552
Авторката получи достатъчно гледни точки и явно е взела своето решение. Заключвам.

# 261
  • Мнения: 167
Така като ми заключиха предишната тема- реших да не прощавам. Не мога да простя това че съм била толкова лесно заменена, ще ми тежи доста а аз не искам това.
Постоянно съжалява и ми се моли, но това не може да оправи нещата.
Не знам дали е грешка или не, че не му давам шанс но не искам връзка с постоянни съмнения а такива ще има винаги.

Общи условия

Активация на акаунт