До простя ли?

  • 7 176
  • 261
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 167
Значи пичът решава да остане сам (няма лошо), но същевременно решава и да се "утешава" с друга. И авторката ще си счупи краката от бързане да се връща при него.
Аз повече коментари няма да правя, защото е безпредметно. Всеки сам си преценя колко да си губи времето с глупости.

Да, вие явно не знаете какво е човек да направи грешка…

# 211
  • INFJ
  • Мнения: 9 452
Абе такива неща не се случват, защото са просто грешка, или защото не са били желани.
Едва ли се е спънал и приземил върху нея в леглото. Имал е достатъчно време нещо отвътре да му каже да се спре. Явно не е имало такова нещо.

# 212
  • Мнения: 3 350
Значи пичът решава да остане сам (няма лошо), но същевременно решава и да се "утешава" с друга. И авторката ще си счупи краката от бързане да се връща при него.
Аз повече коментари няма да правя, защото е безпредметно. Всеки сам си преценя колко да си губи времето с глупости.

Да, вие явно не знаете какво е човек да направи грешка…
Брей ? Ти нали се кахъреше, че не можеш да простиш тази грешка ? Очевидно вече нямаш този проблем, така ли ?

# 213
  • Мнения: 6 637
За мен това е осъзнато решение. Авторке, можеш ли да бъдеш сигурна, че пичът нарочно не е поискал да остане сам, за да си начеше крастата с друга? И за да не се води изневяра, тъй като не сте били заедно, а му се е искало да бъде с друга. Но после другата мома го е натирила или пък на момъка не му е харесало с нея и е решил, че авторката е по-добра партия. Аз пича не го познавам, може да не е толкова елементарен, но съм виждала такива глупости при близки двойки.
Защитавай си го, вярвай му, събирай се с него. Но след някой и друг месец да няма мрън-мрън.

# 214
  • Мнения: 1 163
За мен това е осъзнато решение. Авторке, можеш ли да бъдеш сигурна, че пичът нарочно не е поискал да остане сам, за да си начеше крастата с друга? И за да не се води изневяра, тъй като не сте били заедно, а му се е искало да бъде с друга. Но после другата мома го е натирила или пък на момъка не му е харесало с нея и е решил, че авторката е по-добра партия. Аз пича не го познавам, може да не е толкова елементарен, но съм виждала такива глупости при близки двойки.
Защитавай си го, вярвай му, събирай се с него. Но след някой и друг месец да няма мрън-мрън.
+1
 На мен на това ми намирисва. Човек, който иска да остане сам, няма първата седмица с 200 да си вкара в леглото друга.

# 215
  • Мнения: 1 520
Яко нахейтихме всички, които са предатели и не са отдадени на л'бовта - мен, пича, мацката дори. Но няма проблеми за съвети за екзкурзии, подаръци, а сега най-новото - да върти два пича. И отдолу няма нито една критика към Андрадиел от онези морални стожери дето разкъсаха мен и пича и ламтяха за подаръчета и ескурзии. Е по-голямо падение не съм виждал. То явно, че вече златотърсачките си го обявяват в прав текст по телевизията, ама поне не заплашват с бан хората, които ги критикуват. А тук....май тенденцията е друга. Хубави съвети раздвате, браво.

# 216
  • Мнения: 6 747
Да, бе, ужасни сме. Ай спирай да тролиш.

# 217
  • Мнения: 1 520
Да, бе, ужасни сме. Ай спирай да тролиш.

От моята гледна точка - аз казвам правилни неща, а троленето или по-точно - съветите, които не са готини и пичовски, ги дават други.

# 218
  • Мнения: 6 637
Аз примерно съм против въртенето на двама едновременно - без значение дали говорим за обикновени гаджета, или за сериозна връзка. Това е толкова далечно от мен и дори не бих коментирала. Не съм и материалистка и никак не се вълнувам от големи и скъпи подаръци. Та трябва ли задължително да разкритикуваме, за да се издигнем в очите на Futbolero?

# 219
  • INFJ
  • Мнения: 9 452
Futbolero_B, дай пример за подкрепяне на думите с дела и доказателства? В какво се изразява за теб това?

# 220
  • Мнения: 1 520
Futbolero_B, дай пример за подкрепяне на думите с дела и доказателства? В какво се изразява за теб това?

За мен тва значи следното - решават, че са заедно, определят си общи цели, заживяват заедно, правят си общ бюджет и се подкрепят в трудни моменти. Тва за мен е всичко. Екскурзии, подаръчета, гледане на филмчета и т.н....всичко това е супер...но не е доказателство и е второстепенно. Като цяло имам чувството, че обяснявам някакви много базови неща за връзките между хората, които на интелигентни хора като вас и мен би трябвало да не обясняваме.

# 221
  • Мнения: 6 747
Да бе, тва е ясно, ама инициативата за "живеем си заедно, правим си цели, ходим си някъде си" трябва първо да дпйде от мъжа. Той да уреди нещата къде, как, кога, защо. Да ти даде отговори на всички въпроси и да знаеш, че с него няма да имаш повече въпроси без отговор. Как да ти го обясня.. ама айде, ти си Ентелигентен, ще се сетиш сам.

# 222
  • INFJ
  • Мнения: 9 452
Не, не. Това няма общо със ситуацията.
За да реша да съм с този човек отново, и от когото се чувствам предадена... как ще си върне доверието, след като е решил, че иска да съм пак с него, и да се съберем? Аз може да имам чувства към него, но това не е достатъчно, за да се върна. Та... освен голи думи.. какво друго предлагаш?

# 223
  • Мнения: 1 520
Да бе, тва е ясно, ама инициативата за "живеем си заедно, правим си цели, ходим си някъде си" трябва първо да дпйде от мъжа. Той да уреди нещата къде, как, кога, защо. Да ти даде отговори на всички въпроси и да знаеш, че с него няма да имаш повече въпроси без отговор. Как да ти го обясня.. ама айде, ти си Ентелигентен, ще се сетиш сам.

Точно така, напълно съм съгласен с теб. И всичко това какво общо има с екскурзии. И морално ли ще е според теб, ако той организира живота им, а тя в това време върти  2 пича. Според мен това Андрадиел го е казала, не защото наистина го мисли, а защото може би тя е преживяла нещо такова едно време и иска няква мъст посредством тоя пич. Забелязвам, че всички малко или много искате няква мъст. Не го казвате, ама се чете между редовете. Ок, ако беше изневерил, тайно, лъгал, мамил, аз също щях да съм за наказание на пича. Или пичката - ако мацката е изневеряващата. Но тук - за какво искате мъст. И се запитайте, ако в историята ролите бяха разменени, дали отношението ви щеше да е същото. Никой не ми отговори,  дали един мъж в положението на лирическата героиня ще е в правото си да търси мъст посредством очакване на реваншистки действия от съгрешилата негова любима.

Елунайра - ама добре де какво доверие. Нали са били разделени. Ние с жена ми като бяхме разделени, не сме си държали сметка после. Разделени бяхме заради някои недоразумения между нас, но никой не е изневерявал докато сме били във връзка и после не сме си търсили обяснения за периода на раздяла. Камо ли да търсиме реванш. Аз даже бих предложил на авторката да иде да преспи с някой пич за една вечер, че след толкова мнения във форума, това ще й тежи сто години. Да му го върне тъпкано и после да се събират на чисто.

# 224
  • София
  • Мнения: 62 595
Аааа, чакай малко, никъде не съм писала да живеят заедно и да си правят планове. Ако живеят заедно вече е сериозна работа, а ако има друг паралелен вече е изневяра. Нали казусът беше кого избира ако единият прави скъп подарък, а другият запомнил за книгата от сърце? Няма "тя живее с този с книгата, обаче й предлагат скъп подарък". Момичето си живее вкъщи и има двама, които се стремят да я впечатлят.
Виж сега, пиша неща, които се срещат, при това доста често в живота. Дали са морални или неморални е друг въпрос, все пак говорим за любовни и нелюбовни истории, а не за криминални неща. За какво да ме критикуват?

Каква мъст, за какво? Казвам, че момичето/жената може също да има паралелни връзки точно толкова, колкото и мъжете. Дори ако щеш, има и мъже, които поддържат две паралелни семейства  и само по случайност или нарочно се разкрива историята. Не е само по филмите, има го наистина. Мъже, жени - равнопоставени полове, значи могат. И не говоря за кръшкането във вулгарния смисъл на бройкаджийство, а паралелност. Така или иначе в един момент предпочитанията или обстоятелствата правят избор към единия.

Последна редакция: ср, 24 авг 2022, 19:37 от Andariel

Общи условия

Активация на акаунт