До простя ли?

  • 7 175
  • 261
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 635
Какви зли гении и романи те гонят...Такива неща постоянно се случват в живота. Била съм свидетел на подобни глупости при близки двойки.

# 241
  • Мнения: 1 520
За първи път чувам някой да напусне някого само за да изневери веднъж и после да бяга при първия и да го моли да се съберат. То в живота има много странности, но аз лично за твоя пример не съм чувал.

# 242
  • Мнения: 6 635
Значи е супер странно пичът да е искал да бъде с другата мома, да е спал с нея вече като необвързан, дори да е очаквал някакви отношения, а не просто еднократен секс, но другата мома да го е натирила и момъкът да е останал с пръст в уста? И за да не е сам, да си търси сигурността при авторката? Че форумът е пълен с подобни истории, но при семейства и любовници.

# 243
  • Мнения: 167
А детайла че сме от разстояние къде го забравихте? Ако наистина не му пукаше защо ще иска да оправи нещата? Защо не се хване с някоя от неговия край вместо да съжалява и моли на мен?

# 244
  • INFJ
  • Мнения: 9 452
С чисто сърце се влиза в нови отношения, където всеки пише историята на бял лист.
Тук листа не е бял, и аз пак не разбрах какво съветваш, освен да се хвърля сляпо, защото нищо нямало да загуби?

Ми напротив, времето й, емоциите й, достойнството и доверието й,  не са ли нещо?

Чудя се дали ще раздаваш същите съвети, ако ти беше дъщеря, или щеше се опиташ да я предпазиш от мухльовците, които с нищо не показват, че са сериозни към нея.

А детайла че сме от разстояние къде го забравихте? Ако наистина не му пукаше защо ще иска да оправи нещата? Защо не се хване с някоя от неговия край вместо да съжалява и моли на мен?

Този детайл, освен, ако още сега не се съберете под един покрив, изобщо не е такъв плюс, какъвто си мислиш. Ще си се виждате за ден-два-три, ще си правите сексчето, и после който откъдето е. Ангажимент към теб - нулев.

# 245
  • Мнения: 25 764
Нито той е имал някоя, нито аз.

Можеш да бъдеш сигурна само за себе си. Не и за друг човек. Приятелски съвет.
Макар че има ситуации, когато човек и за себе си не може да е сигурен – с помощта на разни субстанции например.

Много ме забавлява темата. Особено когато стане въпрос за изневяра. Ако е от страна на мъжа – егати пича. Ако е от страна на жената – егати к@рвата.
Много широкоскроени съфорумки от мъжки пол стават много настървени, когато стане въпрос за женска изневяра. Рогата ли ги сърбят, що ли...

А детайла че сме от разстояние къде го забравихте? Ако наистина не му пукаше защо ще иска да оправи нещата? Защо не се хване с някоя от неговия край вместо да съжалява и моли на мен?

Сигурно не му пускат...

# 246
  • Мнения: 6 635
Че кой е казал, че няма да се оглежда за някоя от своя край? Такива връзки от разстояние за мен по принцип никакви връзки не са и много рядко прерастват в сериозни и дългосрочни отношения. Момчето вижда и осъзнава, че авторката има чувства и иска да бъде с него, защо да не си я държи...

# 247
  • София
  • Мнения: 62 595
Номерът с "хайде да се разделим за малко да си починем" и после бум, в кревата с друга/друг е от от типа пуберски, когато желанията са големи, обаче има и малко романтика и мерак за преданост към "постоянното гадже". Много вероятно е на всеки тук в темата да му е минавала през ума тази схема, дори да не я е довеждал до реалност.

# 248
  • Мнения: 167
Да бе вие го изкарахте ебаси изрода… сигурно от всеки град има по някоя нали? И ей така си ги държи…

# 249
  • Мнения: 1 520
Ама то е възможно и във ваксините да има чипове. Ама трябват и доказателства. Защото едно лягане с мацка, еднократен секс ние го преобразувахме в таен капан.

В крайна сметка всичко е възможно на този свят. Но като знаем как се случва в живота, малко е вероятно.

Защо :

1) пичът не изглежда мега нърд. Явно лови женското внимание - факти - тук героинята иска да се съберат. Друга ляга с него. Следователно е много малко вероятно онази мацка да го е натирила на първата седмица. Жените винаги искат връзка или в 99 % от случаите. Тоест малко е вероятно това. По-вероятно е да е секс за една нощ.

2) ако беше такъв играч, дори да е искал връзка с онази, ще я преживее. Нямаше и да се унижава да се мазни на бившата (ако приемем че е измамник). Щеше да си намери още мацки.

3) Уоу, сега видях, че е от разстояние. Е тогава ако беше такъв измамник, той можеше изобщо да не къса с мацката. Можеше да си карат заедно, да не й казва за новата и да тества дали ще стане с новата. Пак теорията ви издиша.

# 250
  • INFJ
  • Мнения: 9 452
Браво, че на 17та страница още научаваш детайли от историята. Чудя се какво ли още пропускаш...

Авторке, явно си взела решение. Успех!

# 251
  • Мнения: 1 163
1 седмица. А в съвсем скорошен пост авторката казва, че пичът е поискал раздяла, за да остане сам. Наивно е да не направим логическата връзка между събитията и да не си помислим как пичът всъщност си е планирал "утехата" с другата.

Колко скоро е "малко след това" и кой инициира раздялата?
Разбираемо е да се чувстваш зле когато видиш че той не е минал през период на тъгуване по раздялата ви, това би значело че си била нищо и половина за него. Но ако са минали два три месеца, нормално е да се опита да заживее отново.
1 седмица след раздялата.
Да,нямаше такъв период тогава, дойде чак сега този момент да тъгува.

Той ако беше такъв играч, изобщо нямаше да инициира раздяла и сега да се връща. Щеше да я мами авторката зад гърба й, нямаше и да се усети. Щом пусна тема за него, щом го защитава - привличането й към него е на ниво. Така че ако беше този демон, мацката нямаше и да разбере кво се случва. Ама айде...
Ами не, хич не е играч и е много прозрачен даже. Разделил се е с нея, защото някоя друга го е подлъгала, имал е намерение с нея да продължи( удобното извинение - не си ти виновна, аз съм объркан и искам да съм сам). Нооо онази се отказала и той останал с единия секс(който неблагоразумно споделил, като си мислел, че това ще му вдигне акциите). И сега от два стола на земята - накъде, към по-търпеливата и сигурната.
Воала.

# 252
  • Мнения: 25 764
1) пичът не изглежда мега нърд. Явно лови женското внимание - факти - тук героинята иска да се съберат. Друга ляга с него.

Ляга, ама не повтаря. Аз се сещам защо...

Да бе вие го изкарахте ебаси изрода… сигурно от всеки град има по някоя нали? И ей така си ги държи…

Нищо чудно – при дистанционни връзки...
Но не бих го нарекла изрод. Нормален етап от порастването на момченцата.

# 253
  • Мнения: 1 520
Значи излиза, че онази е най-голямата измамница в случая. Да я идентифицираме и да кажем на всички мъже да я избягват.

# 254
  • Мнения: 7 515
Авторке, пак ще ти кажа същото. Ако го искаш, ако имаш чувства дай му шанс. Винаги съм правила компромиси във връзките си.
Но, не се хвърляй на сляпо. Наблюдавай действията му, не само захаросаните думи.
Хората се променят, някои и осъзнават.

Общи условия

Активация на акаунт