До простя ли?

  • 7 210
  • 261
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 62 595
Елунария аз имам следния въпрос към теб  (тъй някакви мнения чета други изчезват и не разбрах точно какво точно се разисква но мисля, че добих някаква представа)
да дадем следния пример, имаме двама мъже проявяващи интерес към една жена първия и купува някъв скъп подарък примерно обици, без да се е интересувал какви точно харесва или носи, ама са скъпи обици
втория мъж и подарява една обикновена книга, защото е запомнил, че тази жена преди няколко месеца му е казала, че чака с нетърпение да излезе въпросната книга за да я прочете, според теб с кой от двамата мъже жената би била по-щастлива в дългосрочен план? Simple Smile

Много ме заинтригува класическият ти въпрос. Няма да дам или-или отговор. Мацката ще е най-добре, ако й стиска да върти и двамата. Ако е готова да поеме риска и съумее да направи така, че нито един от двамата да не я хване в крачка, ще има две благинки едновременно. Така ще е щастлива поне възможно най-дълго, докато в един момент или я хванат и стане големият панаир, или докато тя си избере единия и отхвърли другия.

# 196
  • Мнения: 7 558
Анди, от теб не очаквах такъв съвет.
Да тъче на два стана?

# 197
  • София
  • Мнения: 62 595
защо не? Ако все още е на етап гадже, а не на създаване на семейство. Така или иначе ще настъпи момент, в който единият ще се окаже по-желан, а другият ще отпадне. Какви ще са критериите е индивидуално. Не е тръгнала да се жени за тях,я! Може да си го позволи.

# 198
  • Мнения: 574
защо не? Ако все още е на етап гадже, а не на създаване на семейство. Така или иначе ще настъпи момент, в който единият ще се окаже по-желан, а другият ще отпадне. Какви ще са критериите е индивидуално. Не е тръгнала да се жени за тях,я! Може да си го позволи.
Ако знаеш че няма да те хванат и убийство можеш да си позволиш.

# 199
  • Мнения: 6 310
Ми така де, да не е обувка да се скъса?

Като оставим всички глупости изписани в последните страници, замислих се по казуса нс авторката. Много зависи ква е причината за раздялата- ако по начало е искал да е*не другата мацка с опции за продължение или дори еднократно- тва си е типичен к*венски номер и никва прошка. За да иска да се връща, явно другата го е резнала или е видял, че не става, демек връща се при сигурното.
В случай че раздялата не е провокирана от това, а по други причини, пак от него, тогава заслужава втори шанс.
Ако раздялата е от авторката, тогава не би трябвало да му държи сметка дори и същата вечер да е отишъл да клати.
Не знам дали са дадени такива пояснения назад в темата.

# 200
  • Мнения: 167
Раздялата ни не беше заради трети лица.
Нито той е имал някоя, нито аз.

# 201
  • Мнения: 3 350
защо не? Ако все още е на етап гадже, а не на създаване на семейство. Така или иначе ще настъпи момент, в който единият ще се окаже по-желан, а другият ще отпадне. Какви ще са критериите е индивидуално. Не е тръгнала да се жени за тях,я! Може да си го позволи.
Тъй, тъй. Една позната тъй разправяше едно време, че жената винаги трябва да има резерва.
(Ама, тя си беше мастия и мастия си остана)

# 202
  • Мнения: 6 310
Раздялата ни не беше заради трети лица.
Нито той е имал някоя, нито аз.
Каква беше причината и по чие желание?


Нали знаете приказката за двата стола?
Обикновено от такива хитрини и двамата ползват и бият шута накрая.

# 203
  • София
  • Мнения: 62 595
Що, само за мъжете ли може паралелни отношения? Колкото едното не може да се скъса, толкова и другото - все една и съща природа ги е направила. Еманципация. Само трябва да внимава да не я хванат и кой е таткото, ако стане изненада.

# 204
  • Мнения: 6 310
Ку*валъка е състояние на душата, няма пол. Както писах по горе, от такива хитрини накрая и двамата бият шута на голямата играчка.

# 205
  • Мнения: 167
Причината ще я запазя за себе си, че доста станаха съдиите тук и ще се хванат за най-малкото.
Мога да кажа само, че беше в труден период и реши, че най-добре ще е да е сам.
Естествено вече разбра, че е сбъркал и прибързал с това си решение.

# 206
  • София
  • Мнения: 62 595
Рф22, твоето звучи като ревност и злоба към жените, ако действат като мъжете. За илюстрация се сещам за реплика на една героиня от сериал, който следя - мъжете са за това жените да са им равни, но до момента, в който застанат на тяхното място( имаше предвид мъжкото място).

# 207
  • Мнения: 7 157
Значи пичът решава да остане сам (няма лошо), но същевременно решава и да се "утешава" с друга. И авторката ще си счупи краката от бързане да се връща при него.
Аз повече коментари няма да правя, защото е безпредметно. Всеки сам си преценя колко да си губи времето с глупости.

# 208
  • Мнения: 6 310
Кво значи мъжете правят тва или онова? Аз не правя такива к*венски номера и съответно като ги усетя следва адиос. Ей такива обобщения принципно говорят много за който ги прави.

# 209
  • Мнения: 7 558
Раздялата ни не беше заради трети лица.
Нито той е имал някоя, нито аз.
Каква беше причината и по чие желание?


Нали знаете приказката за двата стола?
Обикновено от такива хитрини и двамата ползват и бият шута накрая.

Пълни глупости....накрая жената избира по- добрата партия и всичко е тамън.
Не е задължително да е на земята.
И колкото повече възможности и опции е пробвала, толкова по- добре ще се ориентира в живота и мъжете.

Общи условия

Активация на акаунт