До простя ли?

  • 7 195
  • 261
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 574
Колко скоро е "малко след това" и кой инициира раздялата?
Разбираемо е да се чувстваш зле когато видиш че той не е минал през период на тъгуване по раздялата ви, това би значело че си била нищо и половина за него. Но ако са минали два три месеца, нормално е да се опита да заживее отново.

# 31
  • Мнения: 9 931
Трябва да замениш “простя” с “порасна” и да разсъждаваш в тази посока.

# 32
  • Мнения: 15 253
Ти май не разбираш, че след раздялата ти за него си никоя и нямаш право да му държиш сметка.
Явно остарявам, такива дилеми като в пети клас хич не мога да ги разбера.

# 33
  • Мнения: 167
Колко скоро е "малко след това" и кой инициира раздялата?
Разбираемо е да се чувстваш зле когато видиш че той не е минал през период на тъгуване по раздялата ви, това би значело че си била нищо и половина за него. Но ако са минали два три месеца, нормално е да се опита да заживее отново.
1 седмица след раздялата.
Да,нямаше такъв период тогава, дойде чак сега този момент да тъгува.

# 34
  • Мнения: 4 222
Ако веднага след раздяла за някого съм "никоя", значи и преди това е било същото.
Нямаш право да му държиш сметка за това момиче, но напълно разбирам реакцията ти от обидната лекота, с която е тръгнал да се забавлява. На мен също нямаше да ми е приятно, освен ако не ми е останало абсолютно нищо към този човек и дори да се гръмне ще ми е все тая.
Ако това, в комплект с причините за раздялата ти натежават, не се връщай при него.

# 35
  • Мнения: 6 883
Не отговори колко често сте се виждали на живо във тази "връзка от разстояние"?

# 36
  • Мнения: 167
Не отговори колко често сте се виждали на живо във тази "връзка от разстояние"?

2 пъти в месеца

# 37
  • Мнения: 6 883
Много рядко..
А имаше план как да се виждате по-често? Смисъл някой от двамата да се премести? Или и двамата в трети град?
На колко години сте?

# 38
  • София
  • Мнения: 2 432
И аз това си помислих Grinning Интересно как е разбрала за “другата”, като са от различни градове и прочие.

Нищо няма за прощаване тук, ама може да изгледаш Приятели Grinning

# 39
  • Мнения: 167
Много рядко..
А имаше план как да се виждате по-често? Смисъл някой от двамата да се премести? Или и двамата в трети град?
На колко години сте?

Да, имахме планове да замина при него.
И аз това си помислих Grinning Интересно как е разбрала за “другата”, като са от различни градове и прочие.

Нищо няма за прощаване тук, ама може да изгледаш Приятели Grinning

Не съм се мъчила да разбирам, той сам ми каза.

# 40
  • Мнения: 301
Ако веднага след раздяла за някого съм "никоя", значи и преди това е било същото.
Нямаш право да му държиш сметка за това момиче, но напълно разбирам реакцията ти от обидната лекота, с която е тръгнал да се забавлява. На мен също нямаше да ми е приятно, освен ако не ми е останало абсолютно нищо към този човек и дори да се гръмне ще ми е все тая.
Ако това, в комплект с причините за раздялата ти натежават, не се връщай при него.

+1. Тия отношения звучат като да им липсва нещо много съществено. Не се наемам да гадая какво е, но според мен връщането към тях само ще ви затлачи и двамата. Няма смисъл, продължавайте напред.

# 41
  • Мнения: 6 883
Много рядко..
А имаше план как да се виждате по-често? Смисъл някой от двамата да се премести? Или и двамата в трети град?
На колко години сте?

Да, имахме планове да замина при него.
И аз това си помислих Grinning Интересно как е разбрала за “другата”, като са от различни градове и прочие.

Нищо няма за прощаване тук, ама може да изгледаш Приятели Grinning

Не съм се мъчила да разбирам, той сам ми каза.

На колко години сте?
Може и да си измисля, за да се прави на вървежен, особено ако той е инициатор на събирането.

# 42
  • Мнения: 167
Много рядко..
А имаше план как да се виждате по-често? Смисъл някой от двамата да се премести? Или и двамата в трети град?
На колко години сте?

Да, имахме планове да замина при него.
И аз това си помислих Grinning Интересно как е разбрала за “другата”, като са от различни градове и прочие.

Нищо няма за прощаване тук, ама може да изгледаш Приятели Grinning

Не съм се мъчила да разбирам, той сам ми каза.

На колко години сте?
Може и да си измисля, за да се прави на вървежен, особено ако той е инициатор на събирането.

Той е инициатора.
22-24г.

# 43
  • Мнения: 574

1 седмица след раздялата.
Да,нямаше такъв период тогава, дойде чак сега този момент да тъгува.

За някои нещата са юридически издържани след като сте обявили раздяла. Само че ние не живеем един с друг юридически. Аз не бих ремонтирал положението, но това го казвам от позицията на човек невъвлечен емоционално.

Има си хора които не издържат на дистанционна връзка. Познавам дама която не издържа и четири месеца. Изживя си дистанционните чувства с някой и друг наличен на ръка разстояние, докато хранеше чувствата на дистанционния.

# 44
  • Мнения: 25 889
Не съм се мъчила да разбирам, той сам ми каза.

Тоест, това може изобщо да не се е случило?
Казал ти е, за да те накара да ревнуваш. Или да те нарани, което е едно и също в случая.
Добре сте се намерили обаче – и двамата сте инфантилни и незрели за сериозна връзка.

Общи условия

Активация на акаунт