На море в Турция - тема 61

  • 67 062
  • 765
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 413
Скрит текст:
Здравейте,дами!Ходила съм в Кушадасъ два пъти преди години.Тази година ми се иска да отида пак с приятелка.Имам нужда от помощ.Нашите деца пораснаха,ще ни се докато сме на почивка и сее храним да не тичат деца около масите.Къде мога да видя списък с хотелите Adults only.Благодаря ви предварително и чудесно лято на всички!


В Анталия има такива хотели, за другите курорти не мога да коментирам.

В Белек, Анталия:
Adam&Eve 5* 16+
Sensimar Belek Resort 5* 18+

В Сиде, Анталия
Alba Royal Hotel 5* 16+
Commodore Elite Suite & SPA 5* 18+
Diamond Elite Hotel 5* 16+
Heaven Beach Resort&SPA 5* 16+
Seaden Valentine Resort & Spa 5* 18+
Sensimar Side Resort & Spa 5* 18+
SENTIDO Flora Garden Hotel - Couples Concept 5* 16+
Side Alegria Hotel&Spa 5* 18+
Side Su Hotel 4* 16 +
Side Valentine 5* 16+
The Raga Side 5* 16+
Tui Sensimar Andiz by Barut Hotels 4* 16+

Има и още по другите части на Анталия, ако ви интересува търсете в интернет Adults Only концепция.
Дала съм Белек и Сиде, защото са ми любимите в Анталия Simple Smile
Голямата част от тези хотели не се предлагат от нашите ТА,а другите са ...небюжетни. Disappointed

Извинете, но когато зададохте въпроса си не сте уточнявали нито бюджет, нито изисквания за българска агенция, нито период или вид транспорт. Повечето хотели от типа Adults Only са в по-висок ценови клас.
Side Alegria Hotel (18+) е по-бюджетен, но за съжаление не е на добро ниво.

# 136
  • Мнения: 71

Winterflame,благодаря ви!Права сте!Благодаря за съдействието.Вероятно ще дебнем някоя Last minute оферта за края на септември...като тръгнат децата на училище.Държим на хубав плаж и офертата със самолет.

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Веднага предлaгам за двойки с пораснали деца този в който съм в момента FAME-Лара.Макар да не е 16+ няма много деца като във другите където съм била.Има но са до 7 г най-много и не се усеща  присъствието им.80% са германци.Повечето двойки.

# 138
  • Мнения: 71
Веднага предлaгам за двойки с пораснали деца този в който съм в момента FAME-Лара.Макар да не е 16+ няма много деца като във другите където съм била.Има но са до 7 г най-много и не се усеща  присъствието им.80% са германци.Повечето двойки.
А плажа как е!?...Хубава почивка Simple Smile

# 139
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Славейче,хубава почивка и чакам подробни отзиви. Аааа...дебна коментари за Аска Лара и Вонрезорт голдън бийч. В немските сайтове отзивите са много добри, любопитно ми е какво ще пишете и вие

# 140
  • Мнения: 681
Здравейте, имам нужда от вашата помощ. Сама си гледам детето на 9 години е. Искам да я заведа след 15ти септември и октомври в Турция. Два дни ровя и не мога да избера нещо на подходяща цена само за двечките. Повече оферти са над 2+1. Искам да пътуваме със самолет и трансфер от летището. Възможно ли е тък като тя е под 9 години и двете са се вместим в бюджет 1000лв с пътя?
Моля, препоръчайте ми агенция, от ровене в нета ме заболя главата.

Трудно ще е вероятно да стане с този бюджет и в този момент, но може да попиташ агенциите да видим какво ще ти предложат и после е добре да ги коментираме пак нещата, защото вероятно много от хотелите, които ти предложат няма да си струват и да не тръгнеш за някое съвсем неприятно място, каквито в Турция има доста.

Иначе има хотели като Eftalia, например Village в твоя случай, които предлагат варианта 1+1(до 14г) и ако някъде по агенциите имат стаи за него по-скоро за октомври може да ги питаш да видим каква ще е цената.

Айде сега всички, които използвате агенции, а и сте мнозинство тука, както и тези, които се сърдят като им "обиждаме" бюджетните хотели да се опитат да помогнат, първо със списък с агенции, които предлагат по-ниски цени, а ако някой и бюджетен хотел с намаление за деца може да предложи още по-добре.

# 141
  • Мнения: 9 484
През няколко страници се обсъждат агенциите - тези за самолетни почивки се броят на пръсти - Тез тур, Аква тур, Емералд, Ориент, Астрал холидей.

Ефталия е много добър вариант, особено за детенце на 9г, но с бюджет 1000лв е доста трудно.
Имайте предвид, че само самолета ви е по 200евро...

# 142
  • Варна
  • Мнения: 153
Мнение за Diamond of Bodrum отворил тази година уж?

# 143
  • Мнения: 681
През няколко страници се обсъждат агенциите - тези за самолетни почивки се броят на пръсти - Тез тур, Аква тур, Емералд, Ориент, Астрал холидей.

Ефталия е много добър вариант, особено за детенце на 9г, но с бюджет 1000лв е доста трудно.
Имайте предвид, че само самолета ви е по 200евро...

Така е разбира се, аз погледнах на сайта на хотела преди да пиша, стая за 7 дни през октомври за 1+1 е 330 eur и като се добавят самолетните билети за около 400 eur и другите неща трябва да е към 1500 лв. през агенциите, ако още има стаи и не са прекалили с цените.

С автобус обаче или някакъв комбиниран вариант автобус и самолет може и да се получи. Все пак, ако бюджета е фиксиран, някакъв компромис трябва да се направи и според мен е по-добре да е с транспорта, отколкото с хотела, че "сносен" хотел за 200 лв. няма да се намери.   

# 144
  • Мнения: 61
Аз пак имам въпрос за Лонисера, относно алакарт ресторанта. Никога не сме ходили на такива и не знам как стоят нещата, а рождения ми ден се пада точно по време на почивката и мисля да заведа компанията там. Колко струва и резервацията колко време предварително трябва да я направя? И в определени вечери е различна кухнята ли как?

# 145
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
Момичета,не съм запозната с цените в Турция.Бихте ли ми казали,1500лири дали ще стигнат на двама 20г младежи.Ол инклузив са и сигурно няма да ядат навън, не пият освен чат пат бира.Интересува ме за разходка навън..да си вземат някой джуджурийки,да седнат на кафе...дали ще им стигнат парите.

# 146
  • София
  • Мнения: 3 159
Аз пак имам въпрос за Лонисера, относно алакарт ресторанта. Никога не сме ходили на такива и не знам как стоят нещата, а рождения ми ден се пада точно по време на почивката и мисля да заведа компанията там. Колко струва и резервацията колко време предварително трябва да я направя? И в определени вечери е различна кухнята ли как?
В Лонисера има два алакарт ресторанта. Единия е рибен (силно препоръчвам), другия - турски (не сме го пробвали). Цената за рибния е 5 евро на човек, резервацията се прави сутрин на гест рилейшъна в малката сграда до закрития басейн (има детска площадка в дворче и табели, ще се ориентирате). Мисля че там е нещо като рецепция на Уърлд но не съм сигурна. Ние бяхме 5-12 юни, резервацията се правеше само от днес за днес и имаше супер малко хора в ресторанта. Плащането на сумата е при напускане на хотела на голямата рецепция (в ресторанта и на ГР - само бакшиши ако искате).
За празник мога да препоръчам и ресторант Панорама, пак на същото място помолих за резервация и много се бяха постарали (мисля че качвах снимка тук), там обслужването също е добро, нищо че не е алакарт. Не са ми искали пари за резервацията и украсата, само бакшиши дадохме.

# 147
  • Там където
  • Мнения: 792
Момичета,не съм запозната с цените в Турция.Бихте ли ми казали,1500лири дали ще стигнат на двама 20г младежи.Ол инклузив са и сигурно няма да ядат навън, не пият освен чат пат бира.Интересува ме за разходка навън..да си вземат някой джуджурийки,да седнат на кафе...дали ще им стигнат парите.

Simple Smile Ще им стигнат, та и ще върнат. Щом аз успях да върна 200 лири от 1000, при улсовие, че на всяка екскурзия извън хотела купувах по една торба буклуци, вярайте ми двама младежи няма за какво да похарчат толкова пари.

# 148
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
АхЪ - няма - джетове....водни ски....

# 149
  • София
  • Мнения: 588
Здравейте, имам нужда от вашата помощ. Сама си гледам детето на 9 години е. Искам да я заведа след 15ти септември и октомври в Турция. Два дни ровя и не мога да избера нещо на подходяща цена само за двечките. Повече оферти са над 2+1. Искам да пътуваме със самолет и трансфер от летището. Възможно ли е тък като тя е под 9 години и двете са се вместим в бюджет 1000лв с пътя?
Моля, препоръчайте ми агенция, от ровене в нета ме заболя главата.

Трудно ще е вероятно да стане с този бюджет и в този момент, но може да попиташ агенциите да видим какво ще ти предложат и после е добре да ги коментираме пак нещата, защото вероятно много от хотелите, които ти предложат няма да си струват и да не тръгнеш за някое съвсем неприятно място, каквито в Турция има доста.

Иначе има хотели като Eftalia, например Village в твоя случай, които предлагат варианта 1+1(до 14г) и ако някъде по агенциите имат стаи за него по-скоро за октомври може да ги питаш да видим каква ще е цената.

Айде сега всички, които използвате агенции, а и сте мнозинство тука, както и тези, които се сърдят като им "обиждаме" бюджетните хотели да се опитат да помогнат, първо със списък с агенции, които предлагат по-ниски цени, а ако някой и бюджетен хотел с намаление за деца може да предложи още по-добре.
Благодаря ти за отговора.
TUI FUN&SUN MIAROSA INCEKUM BEACH 5 *

https://www.tez-tour.com/bg/sofia/hotel.html?lang=ru&city=msk&id=447012

 това е хотела, който ми предложиха със самолетни билети за двете, ултра ол ин клузив, за 7 нощувки. Цената е 970лв.
Гледах клипове и отзиви и ми хареса хотела. Датата е 11.10.2019г
Надявам се и тук са има отзиви. До момента от тази агенция са доста любезни, обясниха ми, каква е разликата между всички турски курорти и се спрях на Анталия, защото е около 30 градуса и морето е топло по това време според тях.
Globe travel е агенцията. Ако някой ги е ползвал, моля за коментар.

Последна редакция: нд, 16 юни 2019, 17:02 от Kиkи

Общи условия

Активация на акаунт