На море в Турция - тема 61

  • 67 063
  • 765
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 775
Здравейте, моля пътуващите с коли към Анталия да споделят ползват ли ферибота Текирдаг-Бандърма и какви са им впечатленията. Предстои ни пътуване в началото на септември и се колебаем кой маршрут да изберем - с ферибот или през Истанбул.

Този ферибот не е никаква алетрнатива за пътуване до Анталя.

1-През Istannbul   1 2 3 мост, или тунела
2-Перз Çanakkale


Каква е цената на тунела, автоматично от стикера ли се удържа в двете посоки ли се плаща ?

edirne istanbul - 12,25 tl

istanbul 3  MOCT - 11,25 тл магистрала до моста 37,55 tl мост (една посока) +29,55 и нещео пак магистрала и си в другия краи на града - (На магистралата на Батю Ердоган мн яко из4ислява.. нямат прошка Simple Smile 

Скрит текст:
OTOYOL   TAHSİLAT TARİHi   ÜCRET (TL)   AÇIKLAMA
KMO-2 (Avrupa Kesimi)   28/06/2019 20:38:56   11.25   Ücret Alındı
KMO-2 (Avrupa Kesimi)   28/06/2019 20:27:46   1.6   Ücret Alındı
KMO-2 (Avrupa Kesimi)   28/06/2019 20:25:30   1.0   Ücret Alındı
KUZEY ÇEVRE OTOYOLU   28/06/2019 20:19:32   37.55   Ücret Alındı
KUZEY ÇEVRE OTOYOLU   13/07/2018 18:34:03   29.55   Ücret Alındı

istanbul 1-2 MOCT - 8-10 tl   - две посоки (на връщане не се плаща мост 1-2)

Avrasya tunel - 32 tl - една посока

вси4ко става с стикер.. кеш йок

# 376
  • Мнения: 19
Здравейте, за колко време минавате граница тези дни с автобус? 😊

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 14:58 от Daisy1110

# 377
  • Мнения: 775
Здравейте, за колко време минаване граница тези дни с автобус? 😊

на границата е тото.. няма то4ен отговор..

# 378
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684

RiTi7, благодаря ти!Изглежда много добре! Simple Smile

# 379
  • Мнения: 19
Да знам, но други години все към 12-13ч сме тръгвали, а сега ни казаха 10.30 и се чудя дали на границата не се чака с часове
Здравейте, за колко време минаване граница тези дни с автобус? 😊

на границата е тото.. няма то4ен отговор..

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Momoftwo Aria claos го предлагат Емералд.
Ние също ще ходим там с Кария тур от 30.08 в къщите ,защото в основния корпус разликата е около 300 лв с изглед море .

# 381
  • Мнения: 5 057
Aria Claros го предлагат и Tours Club например. Като цяло доста агенции работят с този хотел, но в Tours Club за датите, които гледах, цената беше най-ниска.

# 382
  • Мнения: 795
Здравейте, за колко време минавате граница тези дни с автобус? 😊
намерете моя коментар преди 2 дни

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Aria Claros го предлагат и Tours Club например. Като цяло доста агенции работят с този хотел, но в Tours Club за датите, които гледах, цената беше най-ниска.
Зависи за датата ние сме двама човека за къщите 30.08-2270 лв.май беше цената .
Доста поскъпнаха ,докато се наканим ние .
Една позната преди седмица си дойде от там и е доволна .
Изпрати и видио от всякъде ,плаж ,ресторант ,басейн шоу все едно аз бях там .
Хареса ми и за това резервирахме там .

# 384
  • Мнения: 62
Momoftwo Aria claos го предлагат Емералд.
Видях някаква тяхна оферта но новогодишна, иначе им писах все пак за оферта, но нещо като че не ме отразиха сериозно, изпратиха ми други оферти.
Както ме посъветвахте първо проверих в хотела, и предвид че не сме турски граждани и цената съответно няма да е същата , каквато ми я изчисляваше сайтът на който се спрях, свързах се след това и с тях със същите запитвания и съдействат по въпроса- поне за някаква отстъпка, като най - вероятно директно през техния сайт ще платя /без БГ посредник /.

# 385
  • Мнения: 1 230
rusalka1, ето и от мен:
Скрит текст:

Това да добиеш представа от пясъка, такъв е и във водата.
Има бебешки басейн с малка пързалка, има и басейн с по - големи пързалки, нищо екстремно обаче Simple Smile.
На снимките в Букинг ги има и са си реално изглеждащи така.

# 386
  • Мнения: 681
Momoftwo Aria claos го предлагат Емералд.
Видях някаква тяхна оферта но новогодишна, иначе им писах все пак за оферта, но нещо като че не ме отразиха сериозно, изпратиха ми други оферти.
Както ме посъветвахте първо проверих в хотела, и предвид че не сме турски граждани и цената съответно няма да е същата , каквато ми я изчисляваше сайтът на който се спрях, свързах се след това и с тях със същите запитвания и съдействат по въпроса- поне за някаква отстъпка, като най - вероятно директно през техния сайт ще платя /без БГ посредник /.


Виж тук каква цена ти дава за твоите дати и после ми кажи как е в сравнение с това, което са ти казали до сега.

# 387
  • Мнения: 75
Момичета някой ходил ли е на почивка в Кумбургаз? Намерих много добри оферти и мислим края на Август да отидем за 7 нощувки.

# 388
  • Мнения: 62
Momoftwo Aria claos го предлагат Емералд.
Видях някаква тяхна оферта но новогодишна, иначе им писах все пак за оферта, но нещо като че не ме отразиха сериозно, изпратиха ми други оферти.
Както ме посъветвахте първо проверих в хотела, и предвид че не сме турски граждани и цената съответно няма да е същата , каквато ми я изчисляваше сайтът на който се спрях, свързах се след това и с тях със същите запитвания и съдействат по въпроса- поне за някаква отстъпка, като най - вероятно директно през техния сайт ще платя /без БГ посредник /.


Виж тук каква цена ти дава за твоите дати и после ми кажи как е в сравнение с това, което са ти казали до сега.
10% надолу от цената, която се опитвах да си уредя за 10 нощувки /реално 1 нощ за без пари/ ☺ , и сега съм в чуденка да чакам ли отговор от турския сайт или директно през него да я букна още сега ?

# 389
  • Мнения: 1
Здравейте на всички!
На 28.06 се върнахме от Atlantique holiday club Kuşadası.
Всичко е много хубаво,храна,безалкохолни,сокове и местен алкохол в изобилие и по всяко време през деня.Плажа е с хубав ситен пясък и син флаг.Аквапарка към хотела е много добър.Голямата ми дъщеря не излезе от него през цялата почивка.Вътре всяка консумация се заплаща,но пък ако не ти се плаща можеш да излезеш,да се нахраниш и пак да влезеш.
Но според мен,ако сте с малко дете трябва да помислите добре дали да го изберете..Ние бяхме с деца на 12 и на 2,5г. Явно имат някаква "добра" стратегия и хората с деца ги настаняват в отделен блок.В този блок е денонощна врява,плач и крясъци.Бяхме във фамилна стая,гледаща към основния им басейн.Имат и още един само за възрастни.Малкия винаги го слагаме да спи следобед,но лошото беше че в 15ч започваха някаква луда програма на басейна с много силна музика.И това се случваше всеки ден.
С изключение на този факт,мога да кажа че хотела си заслужава!

Ако някой има въпроси,с удоволствие ще отговарям!

Общи условия

Активация на акаунт