ОТКРАДНАТ ЖИВОТ🎬тема 86

  • 25 234
  • 731
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 12 465
Видях я сега снимката от Гергана във ФБ, още е там 😃
Готино екипче са й спретнали на нея, много свеж цвят.

Аз също мисля, че ако сценаристите поискат могат да направят една смислена и хубава история за Марио и Зорница и те да завършат щастливи.
Въпросът е обаче, дали биха поискали. И моето предположение е Не.
Ще има препратки към миналото им, ще ги въртят на шиш, но мисля, че е по-вероятно да имат отделни истории.
Ако в предния сезон бяха развили поне малко характера на Табаков, така че да има в какво да се влюби Зорница, щях да се съглася, че може да има отделни истории. Обаче аз целия сезон се чудех как изобщо ще ги развият като двойка при заложените бомби, които тепърва ще обезврежда. Мисля, че на всички ни е ясно, че четвърти за Зорница няма да има Grinning
При алтернативата Деян или Марио не виждам с какво Деян ще дръпне напред Grinning
А и аз не знам кой кого гледа, но по сядането мога да предположа, че Табаков и Огнянова не са гаджета Grinning

# 646
  • Мнения: 9 628
Моски, знаех че ще споменеш сядането и какво намеква. Почесвам се при мисълта затова Joy

# 647
  • Мнения: 9 374
Моски, знаех че ще споменеш сядането и какво намеква. Почесвам се при мисълта за това Joy
Тъкмо мислех да кажа, че ако съдим по сядането Поли и Табаков са по-скоро гаджета. Aйде почеши се хубаво сега. Joy

# 648
  • Мнения: 9 628
Моски, знаех че ще споменеш сядането и какво намеква. Почесвам се при мисълта за това Joy
Тъкмо мислех да кажа, че ако съдим по сядането Поли и Табаков са по-скоро гаджета. Aйде почеши се хубаво сега. Joy

# 649
  • Мнения: 9 490
Моски, ще ти кажа защо моето предположение е такова.
Така любимата химия 😂 между Зорница и Табаков мисля никой не я видя, така че тук сме без коментар.
Като цяло неговият образ е разочарование за мен, не само в историята със Зорница.
Имах надежди за него и очаквах да ми стане любимец, защото принципно харесвам Юруков.
Но не би.

Относно сравнението между двамата - да, Марио със сигурност го превъзхожда. И като цялостен характер, и по отношение на Зорница.
Но според мен ако събират Марио и Зорница очаквам добра история, която да завърши и те да излезат от сериала. Което не мисля, че ще се случи, иначе бих се радвала.
Ако ги съберат и оставят - то очаквам нещо тип Мазови и тогава най-вероятно ще ми е все тая заедно ли са не, не са ли, защото ще ги направят на циркаджии.

Както всички знаем - Милошева не е особено креативна в идеите си и се влияе от мнението на публиката. Всички помним какъв цирк се получи с Банков-Зорница-Марио.
Затова не смятам, че сега би рискувала да събере Марио и Зорница, защото най-вероятно пак ще има подобен отзвук.
По-скоро предполагам, че отново ще заложи на лашкащата се несигурна Зорница от 6-ти сезон, само че този път с Марио и Табаков.
В Табаков наистина не знам какво би я привлякло, тъй като е пълен идиот и постъпи ужасно подло с нея, но няма да й е за първи път да прощава.
А Марио го виждам с новото момиче - Башева ли беше?

# 650
  • Мнения: 12 465
Моски, знаех че ще споменеш сядането и какво намеква. Почесвам се при мисълта затова Joy
БухахаХ, държа да отбележиш моето благородство, че не казах, че Деян е с Поли  а че само е слабо вероятно да е със Зорница Joy
Ванилия аз си мисля, че точно затова Марио беше изваден, за да се успокоят страстите. И сега ще си им развият историята спокойно. Сега, че ще има дами, които ще си искат Банков, въпреки че Вергов каза, че е приключил, ще има. Но не вярвам да има истерия.
А и в противен случай Марио за какво хо връщат? Thinking Липсват им хирурзи? Grinning

# 651
  • Мнения: 9 374
Моски, тя дамата, която си иска Банков (и "двойката на народа" също) по-настойчиво е само една и ще има да реве цял сезон, докато другите според мен разбраха, че с този образ е приключено и това е. Истерията аз също мисля, че няма да я има, поне не в такива размери.

# 652
  • Мнения: 9 490
Може и така да е, още малко остава - ще видим какво са забъркали.

А иначе защо връщат Марио? По съшата причина, заради която върнаха Банков - сеир.
Марио със сигурност ще има драма със Зорница, няма да ги оставят безразлични.

Банков нито го събраха със Зорница, нито им изясниха отношенията до последно, затова сега очаквам пак да приложат същата тактика.
Хем вълкът сит, хем агнето цяло и накрая - боза!
Истерия със сигурност няма да има толкова голяма, но все пак смятам, че Милошева ще се старае да избегне нов хейт.
Защото е изчерпана откъм идеи и ще гледа да угажда на зрителите. Ако беше талантлив сценарист, щеше да създава добри истории и да си държи на тях.

Иначе и аз смятам, че нов мъж за Зорница няма да има, многожко идват вече.
Поне така се надявам, защото всичко може да очакваме 🤣
но честно казано няма да се изненадам и ако я оставят без мъж.
Ще се лашка ту към хубавото минало с единия, ту към другия покрай детето и накрая пак сама.

# 653
  • Мнения: 9 628
Ванилия, според мен това с Банков бе, не защото така им се искаше на сценаристите, а защото не можеха да го направят иначе Joy

# 654
  • Мнения: 9 490
Защо да не можеха? За мен преспокойно можеха категорично да поставят край на историята им още с връщането на Банков и Ева в 6-ти сезон и да не гледаме разни асансьорни свалки с принцове и подобни...  
обаче не, те гледаха лавират колкото може повече, за да държат интереса.

Първата история на Банков и Зорница беше хубава, прекъснаха я тъпо и трябваше там да сложат окончателен край.
След това историята с Марио беше добра, обаче
отново сътвориха глупости. От два стола на земята.
И отново казвам това си е изцяло от напъните на Милошева и амбициите да вадят сезон след сезон, заради което не завършват историите на време с логичен край, ами ги разтеглят още и още, докато съвсем изгубят смисъл.

И да съберат сега Марио и Зорница не мисля, че очакваме да бъдат влюбени и безгрижни, нали? Всички знаем какво ги чака при този вариант.

# 655
  • Мнения: 9 374
Moжеха да сложат край, но не, амбициите за рейтинг бяха по-големи. И понеже имаше няколко кресливи фенки на двойката Банков-Огнянова, те искаха да угодят и на тях, и на останалите, които са фенове на другата двойка. В допълнение е и това, че може би и Вергов е имал предпочитания относно историята и това дали да снима с Диана. И стана това, че хем не искаха да се откажат от тази история и гледаха да изкарат каквото могат, хем не можеха да я продължат логично и смислено. Те не знаеха какво искат да ни внушат. С две думи - стана мазало.
Колкото до това, че няма да бъдат безгрижни и вечно щастливи - това ги чака всички двойки в този сериал. Дори и да съберат Марио и Зорница с други двама пак няма всичко да е цветя и рози с отделните двойки.

# 656
  • Мнения: 9 490
Аз в някакъв момент вярвах на това с претенциите на Вергов или Диана да не снимат заедно, обаче в последствие имаха толкова общи сцени, и то не съвсем безобидни, така че това си беше поредния слух, според мен.

# 657
  • София
  • Мнения: 8 947
Не знам как ще го измислят идването на Марио в болницата. Той от директор на св. Кирил, ще се свлече до обикновен лекар. Много неправдоподобно. За Калин и Александър - те добре се връщат, но героите им са женени с деца. Семействата им къде са в тази картинка?

# 658
  • Мнения: X
При Марио може да се окаже, че Свети Кирил е затворила окончателно. Или пък да създадат детско хирургично отделение и той да го оглави. Мислех, че ще го направят директор на Света Анастасия, но явно е редови хирург.

За Калин и Александър - Алек Алексиев каза, че ще се върне уж за кратко, но ще му се наложи да остане повече. Едва ли не ще са принудени от ситуацията. Сигурно затова жените им няма да ги има.

# 659
  • Мнения: 9 490
Да, нещо такова каза.
И все пак, когато им се наложи да останат би трябвало да дадат някакво обяснение, особено за Наталия и Ана.
Бибка и да си стоят в Англия, не е кой знае какво.

Общи условия

Активация на акаунт