СЕДМИ КЛАС. Втора изпитна 10.06 - 20.06.2019

  • 82 962
  • 2 288
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 815
Санака Joy
Идеята ми беше да отбележим годишнина, по пример на децата, но и твоята ми хареса! Joy
Верно е, че в края на деня, бЕлото не вършеше работа. А после превърнахме форума в истинска браилска кръчма! Joy
Абе, Дидева като кой се явява? Странджата? Joy
Странджата, Лирическият герой - всестранна е нейната длъжност! Благодаря ви, че присъствате в тези напрегнати моменти. Знам, че хора като вас, ще го правят и за бъдещите майчета Heart

# 961
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
И аз се присъединявам към пожеланията за успех на децата утре!
На линия ще съм от сутринта.Дано поспим тази вечер,че снощи трудно заспа"матуристката".Направих ментов чай,боднах снопчета копър в една чаша с вода и напоявам една салфетка с масло от лавандула и розмарин.........Sweat Smile.. е трепери си детето.

# 962
  • Мнения: 336
Успех на децата! Нека сбъднат мечтите си!
Благодаря на всички, темата винаги ми е била от помощ!

# 963
  • Мнения: 289
Успех на всички седмокласници!

# 964
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Спокойна нощ на всички! Успех на седмокласниците утре!

# 965
  • София
  • Мнения: 2 708
В крайна сметка отидохме на Аладин, много сладко, Уил Смит кърти като духа. Детето се пооткъсна малко, легна си в девет, но се съмнявам да е заспала.

M I A, как е ръката? Това с пасатора звучи сериозно. Шиха ли те, боли ли те? Да минава бързо

sanaka, хаха, много забавно това с миналата година.
Belinda няма да я забравя - благодарение на тази жена кърмих аз успешно 2 години. Не само на нея, но и тя помогна.

Въобще като се замисля благодарение на бг мама кърмих,  пак благодарение на нея влязохме в детска градина - бяхме в един интернет клуб на осем компютъра с кумата и във форума споделяха да се натиска Refresh, докато се зареди тъпата страница. И за 1 час успяхме и двете да влезем, пак благодарение на форума. Не беше никак честно обаче спрямо всички, които не успяха да влязат.

Айде сега и благодарение и на беге мама да влезем, където искаме. Огромни благодарности на всички, които се включиха с всичко. Поизперкахме така си е, но всичко е наред.

Успех на дечицата. Вярвам в моето дете, надявам се и вие във вашите.
Да са спокойни и уверени и да протече гладко денят, без ексцесии.

# 966
  • Варна
  • Мнения: 3 271
Успех на всички! С помощта на всички заклинания, суеверия и закрилници, децата ни да са спокойни, и съм сигурна че ще се справят!
Да не съм я чакала на обяд, защото ще трябвало да ми разказва на мен, после на басейна на децата, после на баща си, много щяло да стане.. Аааама ха, голяма благодарност няма що, цяла година я карам на всички уроци Imp

Миа, дано тази случка ти е била последната с лош късмет!

# 967
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Успех утре на всички форумни деца!  И спокойствие на родителското тяло. Ще съм с вас утре да съпреживявам емоцията.
Лягайте сега, сънят ви е нужен на всички!

# 968
  • Мнения: 4 695
Благодаря на всички за полезната информация и за купона в темата!
Успех на всички деца Hug

# 969
  • Sofia
  • Мнения: 4 492
M_I_A, по-добре твоята ръка, отколкото ръката на детето Kissing FaceSparkling Heart Знак е било, таткото да се върне, та да не трепериш утре. Бързо да ти минава и се пази Kissing Face

Ние успяхме да се държим "ден като всички останали". Ще си легне в 22ч., както всеки друг ден преди училище.

Спокойна да ни е нощта! Revolving Hearts

# 970
  • Мнения: 2 119
Щерка ми си пусна "Здрач", каза, че тази нощ нямало да се спи, поне да гледала нещо по-така Simple Smile От снощи я тресе треската, но днес ходи на кино с брат си, после покара колело (макар, че аз си представях как се прибира със счупена ДЯСНА ръка, понеже ако беше ЛЯВА се разбрахме да я пусна да пише Simple Smile Simple Smile Simple Smile...).
Много им се кефех и аз на миналогодишните седмокласни майки, запазиха здрав разум и дух при все простотии, дето сътвориха МОН-човците. Да се надяваме гладко да мине всичко и всеки да намери своето място!
Успех на всички девойки и младежи! На майките - наздраве Simple Smile

# 971
  • София
  • Мнения: 1 214
Хоп и аз да пожелая леки сънища, въпреки че мен сън едва ли ще ме хване тази нощ.
MIA, с тоя карък по-далеч от детето. Някой друг да го кара утре на изпит.Heart Eyes
Моята се е затръшкала какво да облича утре. Купила съм й няколко нови парцала, че всичко й е омаляло, но не ще с тях, защото били нови и още не знаела дали са й на късмет. С късметлийските й дънки ще й се подпали задника, защото са дълги и дебели и аз не давам и голяма чуденка е сега вкъщи.

Прочетох всички заклинания за късмет и си избрах това с учебника под възглавницата. Мисля да й набутам 150-те тези за всеки случай. Така и не стигна до тях да ги чете, поне сега някаква работа да свършат.

# 972
  • София
  • Мнения: 6 223
Добре съм, благодаря! Клекнах пред хладилника да търся салам за сина, изправих се и си ударих главата в дръжката на фризера. От рикушета от удара, ръката със салама се отплесна и се ударих с палката по носа Joy Катато някъв анимационен герой съм.

Прочетох ѝ смешките за успех и бисерите за баба Илийца. Тя пък ми показа клипчетата със стриптизьорки, които момчетата си споделяли във вайбър за късмет. Тинейджърска им работа Wink

Хайде късмет утре! Аз обирам негативите, споко Wink

# 973
  • Мнения: 99
Успех на всички деца утре на НВО!Да са много спокойни,уверени в своите знания.Спокойна нощ и на нас родителите 😊.

# 974
  • Варна
  • Мнения: 3 271
Добре съм, благодаря! Клекнах пред хладилника да търся салам за сина, изправих се и си ударих главата в дръжката на фризера. От рикушета от удара, ръката със салама се отплесна и се ударих с палката по носа Joy Катато някъв анимационен герой съм.

Мисля че е време да заемеш хоризонтално положение, може и преди децата Simple Smile) Както казваше баща ми на децата от клуба му - 22 ч "под чаршаф".

Общи условия

Активация на акаунт