Картите на Мадам Ленорман ( 14 тема)

  • 21 550
  • 758
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 674
Много су радвам, че има попадения. Дано нещата се наредят както трябва.
Иначе аз явно не съм разбраля зя моя въпрос, помислих че сме ги заблудили без да искаме Simple Smile

Интересно защо на себе си не можем да гледаме. Никога не ми излизат логични карти...

Благодаря и лека вечер!

Ами не може да си гледаме, защото сме свързани с картите като питаме за нас, като че  подсъзнателно им влияем ...или пък не може да си разтълкуваме картите , които сме изтеглели, понеже сме очаквали други карти , и като излезнат някакви , дето не сме очаквали, настава пълен блокаж   Thinking

# 166
  • Мнения: 2 122
И аз искам да задам въпрос Simple Smile На сина ми му предстои класиране след 7 клас. Ще му стигне ли бала за училището, което иска?
Благодаря предварително!

# 167
  • Мнения: 157
Някой може ли да погледне на въпроса какъв ще е изхода/резултата от това, което съм замислила? Свързано е с отношенията ми с един човек. Благодаря.

# 168
  • Мнения: 2 968
Аз щу погледна, но ми дайте инициали Simple Smile

# 169
  • Мнения: 2 122
Б,
Благодаря!

# 170
  • Мнения: 157
А. замисля да направи нещо.

# 171
  • Мнения: 2 968
Silky_soft падна се гости-писмо-съдия и цепих със съдба. Да, ще му стигне. Дори му е в съдбата да учи там. Писмото е новина, а гостите са добра новина,която скоро ще дойде. Съдията - съдбоносна новина. Стискам палци и да кажете резултата Simple Smile

mechopooh1 на теб ти излизат странни карти. Може би трябва да зададеш по-конкретно въпроса. Например - ще се съберем ли,ще се розделим ли. И дай и инициалите на човека.

# 172
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
И аз искам да задам въпрос Simple Smile На сина ми му предстои класиране след 7 клас. Ще му стигне ли бала за училището, което иска?
Благодаря предварително!
Силки, ето и с  моите Ленорман , какво изтеглих :
слънце-мишки-къща...цепих на детелина. Тези карти показват, че ще му стигне бала за училището , което иска. Доста сте притеснени всички в къщи около цялата тази еуфория с приемането му в новото училище, но слънце+ детелината е 100  %  успех и късмет  Simple Smile   И аз стискам палци и ще чакам  ОВ.  Peace


Скрит текст:
Някой може ли да погледне на въпроса какъв ще е изхода/резултата от това, което съм замислила? Свързано е с отношенията ми с един човек. Благодаря.
мечопух, няма конкретен въпрос тук, някак си е с отворен вариант за случване, та ето картите дето ти излезнаха:
планина-къща-коса-гроб...цепих на конник
Проблеми, трудности, спънки. Взимане на крайно решение, разрив, конфликт...рязко  и неочаквано приключване на нещо/ситуация, събитие, връзка/ .тежко и неприятно ще е, ще носи душевна болка и страдание...

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 18:26 от Roza17

# 173
  • Мнения: 2 122
Благодаря ви, момичета! Heart
Дано, дано! Simple Smile

# 174
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Здравейте прекрасни дами😘искам да попитам ще се задържи ли семейството ми след нещата който разбра моят мъж за мен. Моята първа буква е Л на мъжа ми Ю. Не е изневяра а става въпрос за пари.

# 175
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Здравейте прекрасни дами😘искам да попитам ще се задържи ли семейството ми след нещата който разбра моят мъж за мен. Моята първа буква е Л на мъжа ми Ю. Не е изневяра а става въпрос за пари
.
жена-змия-книга, цепих на луна
да, тук показват лъжа и  измама в случая, ти си излъгала,/ жена + змията/  но как ще се развият нещата от тук нататък е затворена книга/ тайна/ ..рано е да се знае. Луната е мнителност, вътрешни драми и разочарования...съжалявам, но моите карти не искат да дадат конкретен отговор сега,.Явно нещата са на кантар, тоест не е ясно още. Ако имаше раздяла, щеше да излезе в подредбата, но книгата означава, че е рано да се каже, какво ще става...Иска време, за да се реши ситуацията. Питай след време...след около 2-3 седмици пак.  Peace

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 22:49 от Roza17

# 176
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Скрит текст:
Здравейте прекрасни дами😘искам да попитам ще се задържи ли семейството ми след нещата който разбра моят мъж за мен. Моята първа буква е Л на мъжа ми Ю. Не е изневяра а става въпрос за пари
.
жена-змия-книга, цепих на луна
да, тук показват лъжа, в случая, ти си излъгала, но как ще се развият нещата от тук нататък е затворена книга/ тайна/ ..рано е да се знае. Луната е мнителност, вътрешни драми и разочарования...съжалявам, но моите карти не искат да дадат конкретен отговор сега,.Явно нещата са на кантар, тоест не е ясно още. Ако имаше раздяла, щеше да излезе в подредбата, но книгата означава, че е рано да се каже, какво ще става...Иска време, за да се реши ситуацията. Питай след време...след около 2-3 седмици пак.  Peace
благодаря

# 177
  • Мнения: 2 122
Благодаря ви, момичета! Heart
Дано, дано! Simple Smile

Roza, KPP, имам за разказване, искам да мине всичко и ще ви споделя.
Още веднъж благодаря за бързото включване!
Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 178
  • Мнения: 3 674
Благодаря ви, момичета! Heart
Дано, дано! Simple Smile

Roza, KPP, имам за разказване, искам да мине всичко и ще ви споделя.
Още веднъж благодаря за бързото включване!
Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus


Добре, Силки, ще стискаме палци!!!  Heart Eyes bouquet

# 179
  • Мнения: 2 968
Силки чакаме Heart

Иначе и на мен картите за семейството на Л и Ю не показват нищо за бъдеще.
Излизат скандали-съдия-писмо и тъга.
Показват, че някаква вест за нещо доста сериозно (писмото и съдията) са донесли тъга, разочарования,скандали.

Общи условия

Активация на акаунт