Картите на Мадам Ленорман ( 14 тема)

  • 21 517
  • 758
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 37
Здравейте момичета може.ли да хвърлите едни карти на въпроса  На Ан.и П. как ще се развие връзката между тях

# 256
  • Мнения: 27 836
Здравейте !
Нямам известия за тази тема ,а съм  се записала да ви чета . Си мисля че пак западна темата ,защо не ми излизат отговорите известията не знам Thinking

Имам въпроси от къде да започна се чудя .
Приятен  ден и лято на всички желая .

# 257
  • Мнения: 165
Здравейте roza66 можете ли да ми наредите едни карти за мен и човека с който живее вече 13г.Преди време имахме раздяла заради една негова изневяра.Бяхме разделени бая време,но отскоро пак сме заедно,но не гризе едно такова женско чувства ,че пак има забежка с тая жена.Казвсм се Марианна мъжът Р а другата е Таня.Та въпросът ми Срещат ли се (поддържат ли) имат ли връзка?И нещо за мен и него(М и Р) Благодаря и лек ден:blush:

# 258
  • Мнения: 3 117
Здравей Роза17, отдавна следя този форум и се възхищавам как успяваш да доловиш и най-дребни детайли от конкретна ситуация. Моите адмирации!
Имам колода от около година, но не знаех, че човек не може сам на себе си да гледа. Друг е въпроса, че ги ползвам рядко и съвсем не умея да ги тълкувам, още чета описанията на картите в книжката.

Затова те моля да хвърлиш едни карти и за мен по въпрос, който откровено ме мъчи от известно време.
Как да помогна да излекувам кучето ми?
Скрит текст:
(Страда от запек с усложнения.) Може и да ви се струва много лековато това състояние, но е ужасно да гледаш едно създание, което обичаш от душа и сърце и да правиш какво ли не, но да не успяваш да помогнеш. На ветеринар ходим в една добра клиника.
Много много благодаря предварително!

# 259
  • Мнения: 620
Пит: Човек може да си гледа и на себе си, стига да разбере какво точно му казват картите и в каква посока. Не винаги, когато зададеш личен въпрос картите ти "говорят" по него, понякога просто разкриват ситуацията около теб и переспективите за развитието и, но не е задължително и въпросът ти да е вкл. в това.
Колкото до кучето ти, мога да пусна една руническа схема за лечение и балансиране със стихиите, която може да се използва и за домашни любимци.

# 260
  • Мнения: 33
Здравейте, нов потребител съм и точно попаднах на тази тема и много ми се иска да се включа с един наистина важен за мен въпрос.Ще се опитам максимално ясно да го формулирам.От известно време съм много влюбен в едно момиче и тя знае за интереса ми, но поради различни фактори(нейния уж приятел страшно много я ограничава и не и позволява да говори с други мъже и стой по цял ден дори на работата и да я "пази") до сега не ми е дала шанс да изляза с нея.Не знам нужно ли е нейното име или друга някаква информация за нея за да са по-точни картите...тя се казва Владислава. Та въпроса ми е дали в следващите няколко месеца най-после ще има възможност да започне връзка между нас

# 261
  • Мнения: 2 770
Бих искала да помоля някоя от вас да изтегли карти дали ще ме оставят на постоянно на сегашната ми работа, на която ме наеха временно?
Благодаря предварително.

# 262
  • Мнения: 27 836
И аз имах коте ,което умря мъжките често се запушват . Слагаха му катетър .После ни беше мъчно и животинките душа носят Cry
Мъка ми е като гледам някой хора  как се отнасят с тях .
Дано кучето ви се оправи .


Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 22:18 от femmi2

# 263
  • Мнения: X
Пит: Човек може да си гледа и на себе си, стига да разбере какво точно му казват картите и в каква посока. Не винаги, когато зададеш личен въпрос картите ти "говорят" по него, понякога просто разкриват ситуацията около теб и переспективите за развитието и, но не е задължително и въпросът ти да е вкл. в това.
Колкото до кучето ти, мога да пусна една руническа схема за лечение и балансиране със стихиите, която може да се използва и за домашни любимци.

Сенко, аз имам няколко тестета гадателски карти, вкл. Ленорман, но да ти кажа трудно ги разчитам, особено ако са комбинации от 3 и повече карти. Навярно е лесно да гледаш на себе си, ако разчиташ картите. Ленорман са си трудни като цяло.
Докато с тестето на Oracle of the Wisdom ми е доста по-лесно, но и там се гадае по-друг начин, но пък са много точни. Миналата година, например, имах една дилема от професионално естество и си хвърлих от друго тесте - Oracle of the Vision, картата беше ето тази
Скрит текст:
което си ми каза да продължа напред. Такова беше и тълкуванието от книжката. После теглих и от ангелските карти и изтеглих Смени посоката, но въпреки толкова ясните предупреждения, не знам защо реших да остана и сега "бера" плодовете от решението си... Докато посланията от Ленорман не можах да ги разчета и до ден днешен ми е трудно с тях, затова се допитвам до темата. Не помня точно каква беше комбинацията, но твърдо не я разчетох. Гледам клипове в тубата, чета за различните комбинации, но не ми се получава все още.

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 11:33 от Анонимен

# 264
  • Мнения: 147
Пит: Човек може да си гледа и на себе си, стига да разбере какво точно му казват картите и в каква посока. Не винаги, когато зададеш личен въпрос картите ти "говорят" по него, понякога просто разкриват ситуацията около теб и переспективите за развитието и, но не е задължително и въпросът ти да е вкл. в това.
Колкото до кучето ти, мога да пусна една руническа схема за лечение и балансиране със стихиите, която може да се използва и за домашни любимци.

Сенко, аз имам няколко тестета гадателски карти, вкл. Ленорман, но да ти кажа трудно ги разчитам, особено ако са комбинации от 3 и повече карти. Навярно е лесно да гледаш на себе си, ако разчиташ картите. Ленорман са си трудни като цяло.
Докато с тестето на Oracle of the Wisdom ми е доста по-лесно, но и там се гадае по-друг начин, но пък са много точни. Миналата година, например, имах една дилема от професионално естество и си хвърлих от друго тесте - Oracle of the Vision, картата беше ето тази
Скрит текст:
което си ми каза да продължа напред. Такова беше и тълкуванието от книжката. После теглих и от ангелските карти и изтеглих Смени посоката, но въпреки толкова ясните предупреждения, не знам защо реших да остана и сега "бера" плодовете от решението си... Докато посланията от Ленорман не можах да ги разчета и до ден днешен ми е трудно с тях, затова се допитвам до темата. Не помня точно каква беше комбинацията, но твърдо не я разчетох. Гледам клипове в тубата, чета за различните комбинации, но не ми се получава все още.
Да се поупражняваме))))
Дайте клучови дума за 32 Луна
Нощ
Вечер
Тъмнина
Емоции
Романтика
Признание

# 265
  • Мнения: 37
Здравейте и аз имам въпрос по нагоре можели и на мен да теглите едни карти,благодаря

# 266
  • Мнения: 3 674
Здравейте,

няма да имам възможност да отговарям на въпроси тук, до 17  юли, поради слънчевите и лунни затъмнения...не мисля, че картите ще искат да бъдат закачани по това време, защото всичко , което ще се случва е кармично и съдбовно, ще изчакам да приключат.  А  после имам пътуване, и евентуално няколко дена след това мога да тегля карти.
 Peace

Скрит текст:
Пит: Човек може да си гледа и на себе си, стига да разбере какво точно му казват картите и в каква посока. Не винаги, когато зададеш личен въпрос картите ти "говорят" по него, понякога просто разкриват ситуацията около теб и переспективите за развитието и, но не е задължително и въпросът ти да е вкл. в това.
Колкото до кучето ти, мога да пусна една руническа схема за лечение и балансиране със стихиите, която може да се използва и за домашни любимци.
Сенко, аз имам няколко тестета гадателски карти, вкл. Ленорман, но да ти кажа трудно ги разчитам, особено ако са комбинации от 3 и повече карти. Навярно е лесно да гледаш на себе си, ако разчиташ картите. Ленорман са си трудни като цяло.
Докато с тестето на Oracle of the Wisdom ми е доста по-лесно, но и там се гадае по-друг начин, но пък са много точни. Миналата година, например, имах една дилема от професионално естество и си хвърлих от друго тесте - Oracle of the Vision, картата беше ето тази
Скрит текст:
което си ми каза да продължа напред. Такова беше и тълкуванието от книжката. После теглих и от ангелските карти и изтеглих Смени посоката, но въпреки толкова ясните предупреждения, не знам защо реших да остана и сега "бера" плодовете от решението си... Докато посланията от Ленорман не можах да ги разчета и до ден днешен ми е трудно с тях, затова се допитвам до темата. Не помня точно каква беше комбинацията, но твърдо не я разчетох. Гледам клипове в тубата, чета за различните комбинации, но не ми се получава все още. [/spoiler]
Да се поупражняваме))))
Дайте клучови дума за 32 Луна
Нощ
Вечер
Тъмнина
Емоции
Романтика
Признание

Интуиция Wink / много често/ когато е въпрос свързан с вземане на  решения/  
Но зависи от  темата, затова прибавям още няколко важни значения на Луната:
тайна власт  
слава
плодородие
бременност
честа смяна на настроенията,
женственост
капризи
инстинкти
майчинство
може и да показва психически отклонения/ шизофрения/, нервни сривове.


Пит благодаря за милите думи...опитвам се, да ги тълкувам, доколко успявам, знам ли.. Иначе по принцип, няма никакви забрани , може да се гледа на себе си, разбира се...но трябва да не  мислиш за никакъв отговор, да гледаш така, все едно гледаш на чужд човек, което е много трудно, защото аз лично, не винаги успявам. Тоест, когато питаме за нас, ние си знаем нашата ситуация на 100% и затова, когато питаме картите, ние подсъзнателно  изпращаме сигнали, или евентуални очаквания за определен отговор, който бихме искали да получим. Това е объркващо...дали това е наистина отговора на картите, или ние с нашето подсъзнание, сме предизвикали тези карти...което доста често се случва  Peace

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 16:50 от Roza17

# 267
  • Мнения: 37
Ще ви очакваме ☺

# 268
  • Мнения: 240
 Роз, благодаря Simple Smile.
Винаги научавам нещо ново от теб, за затъмненията не знаех, както и че след книга не се тегли друга карта.

# 269
  • Мнения: 3 674
Роз, благодаря Simple Smile.
Винаги научавам нещо ново от теб, за затъмненията не знаех, както и че след книга не се тегли друга карта.

Аз видях от тук!  
Peace

https://www.zajenata.bg/%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%BE%D1% … !-news113760.html

Ако си ОК с руския  Peace

 https://fakty.com.ua/ru/lifestyle/20190709-korydor-zatemnen-u-ly … -hto-u-zoni-ryzyk

Има много и доста интересно  инфо в нета...

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 21:57 от Roza17

Общи условия

Активация на акаунт