Картите на Мадам Ленорман ( 14 тема)

  • 21 422
  • 758
  •   1
Отговори
# 285
  • BG
  • Мнения: 2 217
Скрит текст:
Роза, бих искала да попитам и аз. От доста време си търся работа, напоследък доста активно подавам документи, но освен едно интервю на което се явих и нямам резултат, нямам отговор от нито едно място и много се притеснявам .... Много ще съм благодарна за отговор на въпроса кога ще започна работа.


жена+ключ+змия
Първо след около две седмици може да получиш отговор, а работа  може вече да почнеш или края на юли, или началото на август.

Бях обещала ОВ по отговора на зададения от мен въпрос. От компаниите, в които кандидатствах до сега нямам отговор. Моя позната ми се обади и каза, че евентуално има място в нейния офис, но трябва да се говори с началничката й, но заплатата е около 600лв. Не ме разбирайте погрешно, но с тази сума няма да мога да се справя финансово. Дали може да преформулирам въпроса си, Роза, за да получам може би по-точен отговор? Например,  пречи ли ми нещо да започна добре платена работа? Благодаря предварително!

# 286
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Роза, бих искала да попитам и аз. От доста време си търся работа, напоследък доста активно подавам документи, но освен едно интервю на което се явих и нямам резултат, нямам отговор от нито едно място и много се притеснявам .... Много ще съм благодарна за отговор на въпроса кога ще започна работа.


жена+ключ+змия
Първо след около две седмици може да получиш отговор, а работа  може вече да почнеш или края на юли, или началото на август.

Бях обещала ОВ по отговора на зададения от мен въпрос. От компаниите, в които кандидатствах до сега нямам отговор. Моя позната ми се обади и каза, че евентуално има място в нейния офис, но трябва да се говори с началничката й, но заплатата е около 600лв. Не ме разбирайте погрешно, но с тази сума няма да мога да се справя финансово. Дали може да преформулирам въпроса си, Роза, за да получам може би по-точен отговор? Например,  пречи ли ми нещо да започна добре платена работа? Благодаря предварително!

Благодаря ти за ОВ!  Peace Между другото, още не сме " края на юли или началото на август" мила, така че, все още има шанс, събитията по картите да ти се случат. Имай предвид, че поради коридора на затъмненията е много хубаво, че никой не ти се е обадил или че не си започнала нова работа,защото нещата е нямало да завършат никак добре за теб.  Сега понеже е минал повече от месец, след като си питала, може пак да питаме картите с твоя въпрос, дали нещо пречи, да започнеш добре платена работа...и ето  какво ти излезна: кръст, лилии, кръстопът..цепих на змия.

Ще ти отговоря на ЛС, защото не е за публичност, това, което ще ти кажа. Peace




# 287
  • Мнения: 34
Roza17 може ли да помоля да погледнете едни карти за мен и моя приятел, въпроса ми е следния..
Дали до края на август ще си оправим взаимотношенията или тотално ще приключим всякакъв контакт?
Благодаря пледварително аз съм В. , той е М. Simple Smile

# 288
  • Мнения: 3 674
Roza17 може ли да помоля да погледнете едни карти за мен и моя приятел, въпроса ми е следния..
Дали до края на август ще си оправим взаимотношенията или тотално ще приключим всякакъв контакт?
Благодаря пледварително аз съм В. , той е М. Simple Smile

да, ето какви карти излезнаха: време, слънце, градина...цепих на кръстопът
Картите показват, че ще стоите пред вземане на решения, ще направите избор...освен това, не показват раздяла, а оправяне на отношенията. Ще вземете решение, да се съберете отново.  Хубави карти излезнаха. Ще съм благодарна на ОВ. Peace

# 289
  • Мнения: 33
Много благодаря за отговора. Може ли само няколко поясняващи въпроса да задам...какво означава 'цепих на риби' картата на която е цепени е по-важна от другите ли? Също търсих коя карта каква е и тази компас не я намирам, тя десятка пика ли е? И последен въпрос ако е вярно до тук мога ли към края на август да попитам дали ще има промяна в нейното отношение или е прекалено скоро да питам за същото нещо?

# 290
  • Мнения: 439
Скрит текст:
Добър вечер на всички! И така, минаха  затъмненията и вече мога да почна да отговарям на въпроси.  Peace

Скрит текст:
Здравейте roza66 можете ли да ми наредите едни карти за мен и човека с който живее вече 13г.Преди време имахме раздяла заради една негова изневяра.Бяхме разделени бая време,но отскоро пак сме заедно,но не гризе едно такова женско чувства ,че пак има забежка с тая жена.Казвсм се Марианна мъжът Р а другата е Таня.Та въпросът ми Срещат ли се (поддържат ли) имат ли връзка?И нещо за мен и него(М и Р) Благодаря и лек ден:blush:

излезнаха следните карти: жена, писмо, букет...цепих на пръстен.
Съжалявам, но този Р си пише, флиртува с тази Таня, имат си закачка...изглежда на него с вас му е удобно, свикнал е с вас, и въпреки че живеете на съвместни начала, което  си е равно на брак/пръстен/ но не му пречи да си има настрана и флиртче.


Здравей Роза17, отдавна следя този форум и се възхищавам как успяваш да доловиш и най-дребни детайли от конкретна ситуация. Моите адмирации!
Имам колода от около година, но не знаех, че човек не може сам на себе си да гледа. Друг е въпроса, че ги ползвам рядко и съвсем не умея да ги тълкувам, още чета описанията на картите в книжката.

Затова те моля да хвърлиш едни карти и за мен по въпрос, който откровено ме мъчи от известно време.
Как да помогна да излекувам кучето ми?
Скрит текст:
(Страда от запек с усложнения.) Може и да ви се струва много лековато това състояние, но е ужасно да гледаш едно създание, което обичаш от душа и сърце и да правиш какво ли не, но да не успяваш да помогнеш. На ветеринар ходим в една добра клиника.
Много много благодаря предварително!

не ми беше задаван подобен въпрос...но поне съм длъжна да опитам. Изтеглих следните карти: щъркел-слънце-птици...цепих на конник

Паднаха се две "летящи" карти със слънце, които показват, че болестта няма да се обостри, ще премине , и то много скоро. Нищо толкова специално не е нужно да правите, просто се доверете на лекаря, който го лекува.
Щъркела показва бременност/ но при хората./ за кучетата не знам... Peace

Скрит текст:
Здравейте, нов потребител съм и точно попаднах на тази тема и много ми се иска да се включа с един наистина важен за мен въпрос.Ще се опитам максимално ясно да го формулирам.От известно време съм много влюбен в едно момиче и тя знае за интереса ми, но поради различни фактори(нейния уж приятел страшно много я ограничава и не и позволява да говори с други мъже и стой по цял ден дори на работата и да я "пази") до сега не ми е дала шанс да изляза с нея.Не знам нужно ли е нейното име или друга някаква информация за нея за да са по-точни картите...тя се казва Владислава. Та въпроса ми е дали в следващите няколко месеца най-после ще има възможност да започне връзка между нас

на теб ти излезнаха следните карти:компас, коса, лилии...цепих на риби
Много грешно си се насочил, това показва компаса...грешна посока.  Август ще имате сексуални отношения, ще се случи неочаквано за теб..ще е само секс...за начало на някакви отношения с това момиче, няма никакви изгледи в близкото бъдеще. Може да не искаш да е само секс, но за сега, ще бъде само такава връзката ви...

Момичета какво е отношението на Ц. към мен? Теглих 9 букет 12 птици -26 книга -24 syrce-19 kula . Как да тълкувам?

Не разбирам, защо си теглила 5  карти наведнъж?! След книгата е било нужно да спреш...
 С този човек каралили сте се...да сте имали някакви разправии, спорове някакви или разногласия? Thinking Картите показват прясна/ скорошна / връзка. Ще ти кажа защо питам... Wink
. Не не сме де карали

Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 07:41 от AnMary

# 291
  • Мнения: 118
Здравейте момичета искам да помоля ако някой има желание да ми хвърлите едни карти по един спешен въпрос .
ЩЕ ОСТАНА ЛИ НА СЪЩАТА РАБОТА ДО КРАЯ НА ГОДИНАТА ИЛИ ЩЕ БЪДА СЪКРАТЕНА.





Много Ви моля хвърлите ми едни карти на въпроса. Знам че изглежда нахално но се извинявам за което

# 292
  • Мнения: 2 758
Здравейте, дами
От няколко месеца работя в една фирма на временен договор и бих искала да ви помоля някоя от вас да изтегли карти дали ще ме оставят за постоянно на работа в тази фирма.
Благодаря ви предварително.

# 293
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Много благодаря за отговора. Може ли само няколко поясняващи въпроса да задам...какво означава 'цепих на риби' картата на която е цепени е по-важна от другите ли? Също търсих коя карта каква е и тази компас не я намирам, тя десятка пика ли е? И последен въпрос ако е вярно до тук мога ли към края на август да попитам дали ще има промяна в нейното отношение или е прекалено скоро да питам за същото нещо?

Картата на която се цепи, не е по важна от другите, но  дава много допълнителна информация към цялата подредба, също така изпаднала "случайно" карта, при бъркане на картите.   За компаса, това е символ, който е от новите колоди на Ленорман, класическите са до 36 Кръст. Напоследък , все повече и повече нови символи се вкарват в колодата на Ленорман.  В моята нова колода са 44 символа.
Виж в нета  колодата Златни Мечти на Чиро Марчети.
За девойката може да питаш, не по рано от 3 седмици.

Astrea, добре, ясно. Тогава с случая  подредбата ти показва, че ти се притесняваш, тревожиш за вашата връзка, книгата пък показва две неща.или че връзката ви е тайна, не е афиширана...или, че има много недоизказани неща, че отношенията още не са узрели, и трябва време. Вие сте от скоро във връзка, нали?

Здравейте момичета искам да помоля ако някой има желание да ми хвърлите едни карти по един спешен въпрос .
ЩЕ ОСТАНА ЛИ НА СЪЩАТА РАБОТА ДО КРАЯ НА ГОДИНАТА ИЛИ ЩЕ БЪДА СЪКРАТЕНА.
излезнаха ти кръстопът-жена-книга ...цепих на кулата
Тук нещата не са напълно ясни,  в мсисъл няма конкретно НЕ или ДА, защото в момента нещата при теб са на кръстопът,  това е защото ако сега кажат-НЕ...то след време  нещата може да се обърнат и да стане ДА. Книгата затваря въпроса, но мисля, че ще бъдеш поставена пред избор , да избираш, в смисъл...може да да те съкратят от тази работа, която си  в момента и да ти предложат нещо друго,  да кажем в учреждение, сграда, тоест да няма съкращение, а просто някакво преместване на друга длъжност...затова  питай след месец пак/ в  края на август/

Скрит текст:
Здравейте, дами
От няколко месеца работя в една фирма на временен договор и бих искала да ви помоля някоя от вас да изтегли карти дали ще ме оставят за постоянно на работа в тази фирма.
Благодаря ви предварително.

излезнаха ти: мъж-маска-книга....цепих на кладенец
Тук, нещата са 50 на 50. Книгата излиза накрая, което ме навява на две неща...или че, за да те оставят, ще се наложи да минеш някакъв курс / преквалификация/ или нещо такова, някакво обучение, което за момента не ти достига...или...че  е рано да се знае отговора, защото нещата са на кантар.  Кога ти свършва временния договор?

Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 02:18 от Roza17

# 294
  • Мнения: 118
БЛАГОДАРЯ ти Рози

# 295
  • Мнения: 3 674

Моля, пак заповядай!  Peace Интересни карти ти излезнаха на теб...интересно ми е, дали има ли такава вероятност при теб, която показват картите, тоест да не те съкратят, а да те преместят на друго място/ длъжност/?!

# 296
  • Мнения: 157
Здравейте, ако може да погледнете и на мен. Как ще се развият отношенията между А (жена) и С (мъж)? Връзката ни е от скоро. Благодаря Flowers Hibiscus

# 297
  • Мнения: 118

Моля, пак заповядай!  Peace Интересни карти ти излезнаха на теб...интересно ми е, дали има ли такава вероятност при теб, която показват картите, тоест да не те съкратят, а да те преместят на друго място/ длъжност/?!

Да има такава вероятност, така се чува че ще има съкращения затова попитах

# 298
  • Мнения: 146
Момичета какво е отношението на Ц. към мен? Теглих 9 букет 12 птици -26 книга -24 syrce-19 kula . Как да тълкувам?
Отношение на Ц към теб - той е привлечен от теб, от което се чувства дискомфортно, и се изолира по някакъв начин от ситуацията. Не може да те разгадае и това го блокира, още не е осъзнал истинските си чувства.

# 299
  • Мнения: 2 758
Благодаря ти, Рози.
Договорът ми няма фиксиран краен срок, а е за извършване на определена работа, след което би трябвало да ме освободят.
Иначе работата ми е свързана с документи, в офис. Има ли връзка с изтеглената карта книга?
А моят тийм лидер е мъж.

Общи условия

Активация на акаунт